تریلر فصل سوم Star Trek: Picard از شخصیت شرور جدید Vadic رونمایی می کند


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

همچنین به نظر می‌رسد درام در کشتی وجود دارد، زیرا افسر Starfleet، Geordi La Forge (LeVar Burton) نسبت به تصمیم پیکارد برای آوردن رایکر و ورف (مایکل دورن) برای ماموریت نهایی ابراز نگرانی می‌کند. تریلر فصل سوم «پیشتازان فضا: پیکارد»، اجمالی از رفی (میشل هرد) را به نمایش می‌گذارد که بهترین دشمنان را در نبرد تن به تن – شخصیتی غیرمنطقی و خشن توصیف می‌کند. ما زمینی را که او در زیر آن قرار دارد می سوزانیم. و، شب با خاکستر فدراسیون روشن خواهد شد. انگیزه های او کاملاً مشخص نیست، اما موضوع انتقام در بالا وجود دارد.

البته، Vadic تنها رقیبی نیست که در تریلر فصل سوم Star Trek: Picard نمایش داده می‌شود، زیرا در پایان، اولین نگاهی به بازگشت دنیل دیویس در نقش پروفسور موریارتی، هولوگرام خواهیم داشت. طرفدارانی که پس از دریافت کارت عنوان باقی می‌مانند، با برنت اسپینر نیز پذیرفته می‌شوند، کسی که در مطالب تبلیغاتی قبلی این فصل از Star Trek: Picard غایب بوده است. او به عنوان اندروید دوقلوی شیطانی دیتا، لور بازخواهد گشت.

تاریخ انتشار فصل سوم Star Trek: Picard

تریلر فصل سوم Star Trek: Picard منتشر شد. پس از نگاهی پنهانی ماه گذشته در روز پیشتازان فضا، Paramount+ اکنون یک تریلر کامل از مجموعه فضایی به رهبری پاتریک استوارت منتشر کرده است، زیرا او در آخرین ماموریت خدمه The Next Generation را رهبری می کند. این فصل جدید با عنوان فرعی مناسب «فصل پایانی»، در مجموع از 10 قسمت تشکیل شده است و شخصیت‌های تکرار شونده را در نقطه‌ای بعد از کمان‌هایشان به کار می‌گیرد. Star Trek: Picard فصل 3 در تاریخ 16 فوریه 2023 به طور انحصاری در Paramount+ در صورت موجود بودن نمایش داده می شود. پخش آن در 20 آوریل 2023 به پایان می رسد. در هند، Star Trek: Picard فصل 3 از Amazon Prime Video پخش خواهد شد.

تریلر فصل سوم Star Trek: Picard

فصل سوم و آخرین فصل Star Trek: Picard در تاریخ 16 فوریه 2023 در Paramount+ که در دسترس است و Amazon Prime Video در هند پخش می‌شود. پارامونت و آمازون در سال 2019 به توافق رسیدند.

تریلر فصل سوم Star Trek: Picard با یک زندگی عادی برای کاپیتان ژان لوک پیکارد (استوارت) آغاز می شود که با یک تماس پریشان قطع می شود. بورلی کراشر (گیتس مک فادن) که در یک کشتی دوردست مستقر است، از همراه قدیمی خود درخواست پشتیبان کرده و از پیکارد خواسته است که خدمه را از بازنشستگی بازگرداند. کراشر در صداپیشگی می گوید: «ما در حال شکار هستیم. تعلیق زود هنگام شکسته می شود، زمانی که فرمانده وادیک (آماندا پلامر) خود را مقصر نشان می دهد. او قبل از دستور حمله مستقیم به کشتی نسل بعدی، با لحنی تمسخرآمیز صحبت می‌کند: «ژان لوک پیکارد، چقدر زمان‌بندی شما دقیق است».