تریلر گیم‌پلی Dead Space Remake یک آیزاک کلارک سخنگو، ویژوال‌های اصلاح‌شده را به نمایش می‌گذارد.

بازسازی Dead Space به تازگی یک تریلر از گیم پلی منتشر شده است. پس از یک شمارش معکوس پرتنش یوتیوب، EA Motive در نهایت فیلم خام را برای بازی آینده ترسناک بقا در فضایی نمایش داد – و همانطور که برای اولین بار آن را از سال 2008 به یاد می آورید، هیجان انگیز است. این بازسازی کاملاً از ابتدا ساخته شده است، و دوباره به محدودیت های کلاستروفوبیک بازی می پردازد. کشتی USG Ishimura، در حالی که بازیکنان وارد کفش های مهندس شکار بیگانه محبوب، ایزاک کلارک می شوند. بازسازی Dead Space در 27 ژانویه 2023 برای رایانه های شخصی، PS5 و Xbox Series S/X عرضه می شود. هیچ خبری در مورد عرضه آخرین نسل کنسول وجود ندارد.

بازسازی Dead Space در 27 ژانویه 2023 برای PC، PS5 و Xbox Series S/X عرضه می‌شود. پیش‌سفارش‌ها هم‌اکنون در تمامی پلتفرم‌ها به صورت زنده انجام می‌شوند.

برای یک تازه کار، تریلر بازسازی Dead Space ممکن است شبیه به بازی آینده The Callisto Protocol باشد – به لطف ماهیت سنگ‌آلود و نکات بقای خونینی که بر روی دیوارها آغشته شده است. اما در واقعیت، بازی اصلی سال 2008 توسط گلن شوفیلد، که اکنون توسعه بازی دوم را رهبری می‌کند، ساخته شد. این بدان معنی است که هیچ مفاهیم دزدیده شده یا توطئه های عجیب و غریب وجود ندارد. تریلر بازسازی Dead Space سپس برای نشان دادن وحشت‌های یک تهاجم بیگانگان – انبوهی از اجساد مرده، رد دست‌های خونین، و سکوتی پژواک که بر تنش‌ها می‌افزاید، قطع می‌شود.

سپس اولین نگاهی به نکرومورف می کنیم که دارای پنجه های تیز به طول یک عصای راه رفتن است و زمانی که کلارک کمتر به آن مشکوک باشد پایین می آید. همانطور که یکی از نکات خونین قبلاً نشان داده شد، تیراندازی به اندام این موجود بهترین راه برای کاهش سرعت آنها است و آنها را به موجودات زامبی مانندی تبدیل می کند که مجبور می شوند روی زمین بخزند. همچنین اجمالی از اشکال مختلف مبارزه وجود دارد، زیرا کلارک کرب به نکرومورف ها ضربه می زند، آنها را به آتش می کشد و آنها را با برق گرفتگی به تکه های ریز گوشت تبدیل می کند. ضمناً اشاره کردم که قهرمان داستان ما دیگر ساکت نیست؟

یک تماس پریشان تریلر گیم‌پلی بازسازی Dead Space را آغاز می‌کند و کلارک را موظف می‌کند تا کشتی ماینینگ USG Ishimura را آنلاین کند. «سانتریفیوژ را تعمیر کنید. یک صدای ناشناس از رادیو می گوید: سوخت را روشن کن. در حالی که انتظار می رود کار تعمیر سریع انجام شود، به نظر می رسد چیزی شوم تر کشتی را تحت تأثیر قرار دهد – موتورها، بدنه و ترامواها کاملاً از بین رفته اند. سپس تریلر Dead Space به یک مونتاژ تبدیل می‌شود و بخش پزشکی غرق شده را برجسته می‌کند، که اکنون به نظر می‌رسد اعضای آن توسط یک انگل خارجی تسخیر شده‌اند، سرشان را به دیوار می‌کوبند، هوشیاری خود را از دست می‌دهند و دچار تشنج می‌شوند.

EA Motive در آخرین پست وبلاگ توسعه‌دهنده خود درباره ارائه بازسازی Dead Space صحبت کرد و بر جنبه دوربین تأکید کرد که از God of War 2018 الهام گرفته است. کل بازی به عنوان یک صحنه نمایش داده می شود که دارای برش صفر است و جنبه ترس را به سطح دیگری ارتقا می دهد. علاوه بر این، نسخه بازسازی شده سعی می‌کند داستان را مدرن‌سازی کند، به‌علاوه جزئیاتی از کتاب‌های مصور، با تکه‌هایی از افسانه‌هایی که از Dead Space 2 و Dead Space 3 گرفته شده است.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع