تریلر Dune: Part Two: Timothée Chalamet Rides a Gigantic Sandworm

در همین حال، گورنی هالک (جاش برولین)، مربی پل، در صحرا به جستجوی او می پردازد، زیرا دومی برای اولین بار آماده سوار شدن بر کرم های شنی غول پیکر می شود. همانطور که در فیلم اول دیده می‌شود، پل دستگاه شبیه‌سازی پژواک پا را به عنوان طعمه در شن‌ها می‌کارد، در حالی که ارتشی از فریمن‌ها در انتظار ایستاده و تماشا می‌کنند. استیلگار (خاویر باردم)، رهبر قبیله به پل هشدار می دهد: “سعی نکنید کسی را تحت تاثیر قرار دهید.” “شما شجاع هستید، همه ما این را می دانیم. ساده باش، مستقیم باش.» وای، در عکس بعدی، پل را می‌توان دید که موازی با کرم شنی در حال دویدن است و با فلس‌هایش دست و پنجه نرم می‌کند، و سوار بر آن – مانند یک طبیعی – با تشویق‌های بلند فریمن‌ها و نفس‌های نفس زدنش. سپس تریلر Dune 2 به یک مونتاژ تبدیل می‌شود، که بر روی جلسه مبارزه فید-روتا (احتمالاً یک فلاش بک؟)، Bene Gesserit Lady Margot (Léa Seydoux) و پل رهبری یک جنگ صلیبی تمرکز می‌کند.

شات بعدی در تریلر Dune: Part 2 نشان می دهد که لیدی جسیکا به طور مخفیانه توسط قبیله Fremen منتقل می شود – چشمان آبی روشن او ارزش تاکید دارد و ثابت می کند که او برای تقویت حواس خود از داروی روانگردان “ادویه” استفاده می کرده است. شاهزاده ایرولان (فلورانس پوگ)، دختر امپراتور می گوید: «در سایه آراکیس اسرار زیادی نهفته است، اما تاریک ترین آنها ممکن است پایان خانه آتریدها باقی بماند. “اگر پل آتریدس هنوز زنده بود چه؟” سپس تریلر قطع می‌شود تا برادرزاده بی‌رحم بارون، فید-راوتا (آستین باتلر)، ظاهری ترسناک با سر طاس و ابروهای تراشیده نشان دهد. غیرقابل انکار، او به عنوان آنتاگونیست اصلی فیلم Dune: Part Two خدمت خواهد کرد و بارون به تصمیماتش در هر جبهه اعتماد دارد. یک تضاد آشکار در مقایسه با Glossu Rabban وحشیانه (Dave Bautista).


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

تریلر The Dune: Part Two با دیالوگی از پل (Chalamet) شروع می شود که احساسات خود را در مورد شن و ماسه توصیف می کند، احتمالا مدتی پس از اینکه او به شیوه های زندگی Fremen ها عادت کرد. نفس گیر است. وقتی اینجا ماسه می بینید، آب را تصور کنید. “شما شیرجه می‌زنید. نمی‌توانید به پایین برسید.” برای افراد ناآشنا، در پایان تلماسه 2021، خانواده آتریدیس توسط سربازان بارون ولادیمیر هارکونن (استلان اسکارسگارد) مورد خیانت و قتل عام قرار گرفتند، در حالی که پل و مادرش لیدی جسیکا (ربکا فرگوسن) تنها چند نفر بودند که زنده می‌ماندند و به خانه می‌رسیدند. اردوگاه فریمن دیالوگ آغازین در تریلر بر کمیاب بودن آب در سیاره بیابانی تاکید می کند و چانی حتی یک کلمه از دهان پل بیرون نمی آید. «شما شیرجه می‌زنید؟ من نمی دانم – من شما را باور نمی کنم.

تریلر هندی Dune: Part Two

Dune: Part Two در تاریخ 3 نوامبر در سینماهای سراسر جهان اکران می شود.

تریلر Dune: Part Two بالاخره آمد – به زبان انگلیسی و هندی. برادران وارنر اولین فیلم را برای دنباله موردانتظار دنیس ویلنوو منتشر کرده است و ما را به سیاره بیابانی آراکیس برمی گرداند، در حالی که پل آتریدیس (تیموتی شالامه) در حال نقشه کشیدن انتقام خود از خانواده هارکونن است. این فیلم که پیش از این قرار بود در تاریخ 17 نوامبر اکران شود، دو هفته دیگر به تاریخ اکران در 3 نوامبر منتقل شد – اساساً خود را از رقابت مستقیم با The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes خلاص کرد. ویلنوو با همکاری جان اسپایتس، نویسنده بازگشته، این بار، وقایع را تا حد زیادی در آراکیس تنظیم کرد و چانی (زندایا) بومی را قهرمان داستان کرد.

تریلر Dune: Part Two