تریلر Gen V: The Boys Spin-off Series Promises Bloody College Hallways

Gen V در سال 2023 در Amazon Prime Video برای پخش در دسترس خواهد بود.

اولین تریلر برای Gen V با یک روایت مقدماتی آغاز می شود: «به دانشگاه گودولکین خوش آمدید. فضای امنی برای رشد شما،» در حالی که شخصیت اصلی ما ماری مورو (سینکلر) در راهروها قدم می زند. او قبلاً در فصل 3 پسران، در جریان بازدید هیگی کمپبل (جک کواید) و استارلایت (ارین موریارتی) از مؤسسه رودخانه قرمز، جایی که مشخصات کوتاه او در پایگاه داده قابل مشاهده بود، مورد تمسخر قرار گرفته بود. تریلر سپس به مونتاژ تبدیل می‌شود و با آهنگ رویال دلوکس «من می‌خواهم کارم را بکنم» پخش می‌شود، در حالی که تصاویری خشن و خشن به ما ارائه می‌شود – نتیجه‌ی مبارزه با بازی‌های گرسنگی. شرط مرگ، که توسط مالکان Vought International اداره می شود.

در طول قسمت‌های خود، Gen V به بررسی «زندگی سوپ‌های هورمونی و رقابتی می‌پردازد، زیرا آنها مرزهای فیزیکی، جنسی و اخلاقی خود را در معرض آزمایش قرار می‌دهند و برای رتبه برتر مدرسه رقابت می‌کنند». و در حالی که تریلر از نظر داستان چیز زیادی ارائه نمی دهد – به جز نمایش وحشیانه بازوهای شاخکی خونین مورئو در عمل – ما طعم برخی از بازیگران مهمان بازگشته از سریال اصلی The Boys را می بینیم. A-Train (Jessie T. Usher)، مدیر پر استرس اشلی بارت (Colby Minifie) و کارگردان فیلم Dawn of the Seven استودیو Vought، آدام بورک (PJ Byrne) همگی نقش‌هایی برای ایفای در Gen V.

Gen V، یک سریال اسپین آف کالج بر اساس The Boys، به تازگی یک تریلر با نگاه اول دریافت کرده است. Amazon Prime Video آن را در Comic-Con Experience (CCXP) در برزیل رونمایی کرد که در آن Jaz Sinclair نقش اول را بازی می‌کند، و به طرز وحشیانه‌ای در میان دیگر دانشجویان دانشگاه گودولکین نفوذ می‌کند. رتبه برای تبدیل شدن به Supes. میشل فازکاس و تارا باترز (مامور کارتر) به عنوان مجری برنامه و تهیه کننده اجرایی در نمایش خدمت می کنند. Gen V قرار است سال آینده در Amazon Prime Video نمایش داده شود.

در همین حال، فیلمبرداری فصل 4 پسران در حال حاضر در تورنتو، کانادا در حال انجام است. قسمت اول با عنوان “بخش ترفندهای کثیف”. این تولید قبلاً جفری دین مورگان، ستاره مردگان متحرک را در نقشی تکراری به بازیگران اضافه کرده بود و پس از آن سوزان هیوارد و والوری کری به عنوان سوپس جدید حضور داشتند. اولی دارای عقل برتر توصیف شد، در حالی که دومی “فیوز کوتاه” داشت. هفته گذشته، فصل چهارم The Boys تایید کرد که سایمون پگ دوباره نقش پدر هیو را بازی خواهد کرد، در حالی که رزماری دیویت (آینه سیاه) نقش مادر را به تصویر می‌کشد.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

منبع

این مجموعه اسپین آف که در ابتدا The Boys Presents: Varsity نام داشت، توسط کریگ روزنبرگ ساخته شده است که در کنار اریک کریپکی، خالق سریال اصلی، به عنوان تهیه کننده اجرایی نیز فعالیت خواهد کرد. در Gen V همچنین چنس پردومو، لیز برادوی، شلی کان (بریجرتون)، مدی فیلیپس، لندن ثور (لیدی برد)، درک لو، آسا آلمانن، پاتریک شوارتزنگر (موکسی)، شان پاتریک توماس و مارکو پیگوسی به ایفای نقش پرداخته‌اند.