تریلر Rennervations: Jeremy Renner Re-Imagines Huge Vehicles in New Disney+ Series

به گفته وب سایت سرگرمی Deadline، در سری آینده، رنر و تیم سازنده متخصص او از مهارت های خود برای بازسازی وسایل نقلیه از کار افتاده استفاده می کنند و آنها را به خلاقیت هایی می سازند که به جوامع سراسر جهان خدمت می کنند.

من سال‌هاست که در این سفر بوده‌ام و در جامعه خود با ساخت وسایل نقلیه برای افراد نیازمند شروع کردم. اما چند سال پیش، فکر کردم، چگونه می توانم این را افزایش دهم و تأثیر بیشتری بر کل جامعه بگذارم – و این کاری است که این نمایش انجام می دهد. این یکی از بزرگترین علایق من است و نیروی محرکه ای در بهبودی من است و من نمی توانم منتظر بمانم تا دنیا آن را ببیند.

این مجموعه جهانگردی در زادگاه این بازیگر، رنو، نوادا تا شیکاگو، ایلینویز، تا کابو سان لوکاس، مکزیک و راجستان در هند آغاز می شود.

یک کهنه سرباز ساختمانی با اشتیاق به خرید و تجسم مجدد وسایل نقلیه عظیم با کمک ارتباطات خود در فرهنگ سازنده جهانی، رنر به همراه بهترین دوست و شریک تجاری خود، روری میلیکین، و یک خدمه سازنده تمام ستاره، به سراسر جهان سفر می کنند. برای بازسازی وسایل نقلیه از کار افتاده و بازسازی آنها برای خدمت به یک هدف جدید، مانند تبدیل اتوبوس تور به یک استودیوی موسیقی سیار، یک کامیون تحویل به یک مرکز آب درمانی سیار، یک اتوبوس شاتل به یک مرکز تفریحی سیار، و یک اتوبوس شهری به یک استودیو رقص سیار

Rennervations توسط Boardwalk Pictures برای دیزنی + تولید شده است. رنر، میلیکین، رومیلدا دی لوکا، اندرو فرید، دین لیلگارد، سارینا روما و پاتریک کاستلو به عنوان تهیه کنندگان اجرایی در این سریال حضور دارند.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

کاپور که در ماه می گذشته برای این سریال با رنر در شهر الوار راجستان فیلمبرداری کرده بود، در حساب رسمی اینستاگرام خود تریلر «Rennervations» را به اشتراک گذاشت.

رنر در توضیح پست خود گفت: “شما بهترین مهماندار و میزبان در هند زیبا بودید!” که کاپور پاسخ داد: “@jeremyrenner و کار کردن و سفر با شما لذت بخش بود!! برای ماجراجویی های دیگر!” در ماه ژانویه، رنر در حین شخم زدن برف در نزدیکی خانه‌اش در رینو دچار حادثه شد و پس از دریافت “ترومای بی‌نقص قفسه سینه و جراحات ارتوپدی” با هواپیما به بیمارستان منتقل شد. گزارش‌های اولیه حاکی از آن است که این بازیگر در “وضعیت وخیم” قرار دارد، اما پس از عمل جراحی، او در اینستاگرام به اطلاع هواداران در مورد وضعیت خوبش رفت و از همه به خاطر افکارشان در این دوران سخت تشکر کرد.

Rennervations، یک سریال چهار قسمتی بدون فیلمنامه با عنوان ستاره مارول، جرمی رنر، در 12 آوریل در دیزنی+ و دیزنی+ هاتستار عرضه خواهد شد.

برای جزئیات جدیدترین راه اندازی ها و اخبار سامسونگ، شیائومی، ریلمی، وان پلاس، اوپو و سایر شرکت ها در کنگره جهانی موبایل در بارسلون، از مرکز MWC 2023 ما دیدن کنید.منبع

این اعلامیه تنها سه ماه پس از آن منتشر می شود چشم شاهینی این بازیگر در تصادف برف روب به شدت مجروح شد.

“دوست من، @jeremyrenner، اشتیاق خود را برای بازپرداخت به جوامع با عشق خود به ساخت و ساز ترکیب می کند و از من خواست کمک کنم! #Rennervations است. [coming] به @DisneyPlus، 12 آوریل!» او در توضیح نوشت.

در این تجربه جامعه‌سازی در سراسر جهان، ستاره مارول، آنتونی مکی، تیک، تیک… بوم به او می‌پیوندد! بازیگر ونسا هاجنز، ماموریت غیرممکن او – آنیل کاپور، بازیگر نقش پروتکل ارواح، و سباستین یاترا خواننده و ترانه‌سرا از شهرت انکانتو.