تزریق ژل بهتر است یا تزریق چربی؟

اگر قبل از كاشت براي تقويت مژههايتان از پمادهاي مختلف استفاده ميكرديد، بهتر است بعد از كاشت ديگر اين كار را انجام ندهيد چون چرب شدن مژهها باعث زودتر افتادن مژههاي کلینیک زیبایی مهسا امانی كاشته شده ميشود. انواع روش های لیفت ابرو در خانه و تغییر مدل یا مرتب کردن آن در آرایشگاه هم امکان پذیر است و لزوما نیازی به عمل جراحی نیست اما سوالی که عموما برای تمام کسانی که قصد انجام این کار را دارند، پیش میآید، این است که آیا لیفت ابرو باعث ریزش ابرها میشود؟ دانستنی های کاشت و اکستنشن مژه, تقريبا تمام خانمها دوست دارند مژههايي بلند و حالتدار داشته باشند و براي اينكه به اندازه مژه دلخواه خود برسند، راههاي متفاوتي را ميتوانند امتحان كنند. شستشو: بعد از گذشت 24 ساعت از تزریق ژل شقیقه، به طور مرتب (حداقل یک بار در روز) شقیقههای خود را تمیز کرده و با آب ولرم آبکشی کنید تا خطر عفونت کاهش یابد. بعضي افراد براي استفاده از مژه مصنوعي براي يك شب ترجيح ميدهند از مژههاي مصنوعي يكسره و يك بار مصرف كه در اكثر فروشگاههاي لوازم آرايشي موجود است، استفاده كنند كه قيمت يك جفت آن به همراه چسبي كه همراه مژه است، بين 6 تا 10 هزار تومان است.

اینکه شما از کدام روش کاشت مژه استفاده می کنید به سلیقه و شرایط شما وابسته است. اگر بهخوبی به اصول مراقبت پوستی پایبند نیستید اکستنشن مژه برای شما مناسب نیست! عمل جراحی کاشت مژه یک متد دائمی است و نیازی نیست ک فرد برای ترمیم به صورت مجدد به کلینیک های زیبایی مراجعه کند و در نهایت فرد از داشتن مژه های بلند و زیبا بهره مند خواهد شد. در هر عمل جراحی که برشی ایجاد شود، جای زخم یا اسکار باقی خواهد ماند، اما چون جراح برش لیفت ابرو را به دقت به گونهای ایجاد میکند که خط رویش مو آن را بپوشاند، اسکار مربوط به لیفت ابرو معمولاً مشخص نیست.

لیفت ابرو ممکن است به روش آندوسکوپیک ( دستگاه جراحی ویدئویی ) و کارگذاری دستگاه های مخصوص از طریق برش های کوچک در خط رویش مو صورت گیرد. تفاوت ديگر اينكه مانند مژههاي مصنوعي در قديم از چسبهاي مضر استفاده نميشود و چسبهاي مخصوص اين كار به بازار آمده است. فقط كافي است چسب را به مژه مصنوعي زده و به آرامي، با استفاده از يك موچين آن را بالاي پلك خود بچسبانيد. بهتر است چشمهاي خود را نماليم و با قدرت آنها را نخارانيم. مهاجرت یا حرکت نخ که ممکن است سبب علائم گرانولما شود. البته این عفونت بینایی چشم را تهدید نمی کند، اما ممکن است برای مدتی تا از بین رفتن عفونت، فرد دچار تاری دید شود. لازم به ذکر است که جراحی لیفت ابرو را می توان به طور همزمان با اعمال جراحی زیبایی دیگر ؛ نظیر جراحی زیبایی پلک ( بلفاروپلاستی ) انجام داده و به نتایج چشمگیرتری دست یافت.

براي اين كار هم لازم است تا به كسي كه عمل كاشت را براي شما انجام داده مراجعه كنيد. اما لازم است قبل از انجام كاشت مژه، مطمئن شويد كه چسب استفاده شده به چشم شما آسيب نميرساند. اكستنشن مژه، مژههايي مصنوعي است كه يك به يك به مژههاي طبيعي فرد چسبانده ميشود تا ضخامت، طول، رنگ و حالت مژهها را زيباتر نشان دهد. كساني كه تصميم دارند كاشت مژه را انجام ندهد بايد بدانند اين مژههاي مصنوعي معمولا بين دو تا چهار هفته و اگر خيلي مورد مراقبت باشند تا شش هفته ماندگاري خواهند داشت. اين روند عوارض و خطر خاصي به همراه ندارد اما بايد خيلي مراقب بود و مهمتر آنكه بعد از انجام كاشت مژه، چشم فرد نبايد تا ۲۴ ساعت با آب در تماس باشد تا مژهها بهخوبي بچسبند و روي چشمها ماندگار شوند. طريقه استفاده از آنها به دليل يكدستي و به هم چسبيدگي آنها خيلي آسان است. اما اگر در آن مدت مشكلي برايش پيش نيامد، ميتواند ادامه كاشت مژه را انجام دهد ولی اگر بعد از كاشت فرد احساس ناراحتی روي چشم داشته باشد و فشاري روي چشمهايش احساس كند، بهتر است براي مدتي كاشت را انجام ندهد. جوانسازی اطراف دهان برای این که به بهترین شکل انجام شود باید در ترکیب دستگاه های جوانسازی و تزریق ژل با هم انجام شود ، شایع ترین ژل لب به کاربرده شده در ناحیه لب، هیالورونیک اسیدها می باشند که یک ماده طبیعی است که در داخل بازه بین سلولی نیز وجود دارد و توانایی 1000 برابری جذب آب دارند و تزریق آن در ناحیه لب باعث ایجاد لبی حجیم تر و جوان تر می شود.

به اين دليل كه داشتن مژههاي بلند و ضخيم ميتواند حالت زيباتري به چشمها و صورت ببخشد و اين روزها مژههاي بلند و زيبا، به بخشي از مد روز تبديل شده است. تعداد مژهای که براي هر فرد انتخاب ميشود، بستگي به تعداد مژههاي خود فرد دارد. اما اگر شخصی که این کار را انجام می دهد ماهر نباشد.ممکن است مژه های پلک بالا و پایین به هم چسبیده و حالت طبیعی خود را از دست داده یا دچار ریزش شوند. ژل پرفکتا ۱۰ سال است که در بازار فیلرها حضور مداوم و موفق دارد. اما بايد بدانيد در كل مدت كاشت، چشمان فرد بسته است، به همين دليل از اين جهت خطري چشم فرد را تهديد نميكند. معمولا هزينه مژهها دانهاي پنج الي شش هزار تومان است كه بايد در كل براي كاشت اوليه دائم حدود250 تا 350 هزار تومان پرداخت كنيد و براي هر دوره ترميم كه هر دو الي سه هفته يكبار است بسته به مقدار آسيبي كه در آن مدت به مژهها وارد شده و تعداد مژهاي كه ريخته، حدود 60 تا 70 هزار تومان هزینه کرد. بطور خلاصه مدت زمات اثر انواع ژل ها با مارک های معتبر ساخته شده در دنیا از ۶ ماه تا ۲ سال متغییر است .

پاسخ : بستگی به نوع ژل دارد در بروشور داخل جعبه ژل مدت اثر و در واقع ماندگاری ان زل معمولا بدرستی نوشته شده البته ممکن است دوام یک ژل دریک فرد با فرد دیگر چند ماهی تفاوت داشته باشد . در نتیجه اثر فیلر از بین میرود. علاوه بر این، در این مدت از بخاردادن صورت، شستن موها و یوگا خودداری کنید. ۶. هم شما و هم پزشکتان میتوانید نتایج را قبل از نهایی شدن تزریق مشاهده و ارزیابی کنید. تزریق ژل درصورت برای بیشتر شدن حجم و برجسته کردن لب – گونه – برآمده کردن چانه و برطرف کردن خط اخم و خنده استفاده می شود .

خط چشم ها نیز در انواع رنگ ها تولید شده اند. ابهام این موضوع اینجاست که در برخی از مواقع ریزش بعضی از مژه های مصنوعی باعث ریزش تعداد اندکی از مژه های طبیعی هم می شوند. در این روش چند اکستنشن به یک تار مژه طبیعی متصل می شوند که به آن فن سازی میگویند. اما آن چیزی که در هر کدام از روش های کاشت مژه باید به دقت مورد بررسی قرار بگیرد. در این مقاله ی پریا مژه می خواهیم درباره ی کاشت مژه هیدن که همان کاشت مژه موقت می باشد صحبت کنیم. اما بسیاری از افرادی که از روش کاشت مژه موقت استفاده کرده اند نظری مخالف دارند.

چه افرادی برای کاشت مژه مناسب می باشند؟ همان طور که می دانید هر فردی از چهره ای منحصر به فرد برخوردار است ، بنابراین هنرجو باید با آناتومی چهره ، نحوه قرینه سازی مژه ، ابرو و انتخاب رنگ مناسب متناسب با چهره مشتری آشنا شود . پس ازكاشت باز هم به ريمل احتياج است؟ اما قبل از اينكه براي اين كار تصميم بگيريد، نكاتي وجود دارد كه بايد بدانيد شايد بعد از خواندن اين مطلب، از انجام آن پشيمان و شايد هم براي كاشت مژه اصرار داشته باشيد. زیبائی بینی بدون عمل جراحی نیز از موارد کاربردی دیگر تزریق ژل است در روش فوق مقدار بسیار اندکی از ژل در برجستگی روی تیغه بینی تزریق شده و خط تیغه بینی صاف میگردد و موارد استفاده آن در افرادی است که مایل به عمل جراحی بینی نیستند. همچنین از زدن رژ لب و یا دیگر محصولات لب بهتر است بلافاصله بعد از تزریق ژل اجتناب کنید. اما این مژه ها دچار ریزش دائمی نشده اند و با گذشت یک یا دو هفته دوباره شروع به جوانه زدن و رشد کردن می نمایند. این نکته را حتما به یاد داشته باشید که برای جلوگیری از ریزش مژه و افزایش میزان دائمی بودن مژههای کاشته شده تا بیست و چهار ساعت بعد از انجام مراحل کاشت مژهی والیوم چشمهای خود را با آب نشورید.

در این مطلب میخواهیم در مورد سن مناسب لیفت ابرو صحبت کنیم ، در ادامه با ما همراه باشید. این روش را میتوانید در زمانی که برای آماده شدن عجله دارید به کار بگیرید و در نهایت ابروهای زیبایی داشته باشید. بعد از اینکه مژه ها را بالا بردیم، با کمک یکسری مواد دیگر که عموما کراتین و یا ژلاتین می باشند ، به پررنگ تر شدن و ضخیم تر شدن مژه ها کمک می کنیم. سپس ارائه دهنده شما از خنثی کننده استفاده می کند تا به شما کمک کند ابروها را در جای خود ببندید. با افزایش سن، کاهش حجم در این ساختارها به بروز بسیاری از علائم قابل مشاهدهی پیری کمک میکند. همانطور که گفتیم، از مهمترین دلایل افتادگی ابرو افزایش سن است که به همین دلیل لیفت ابرو به یکی از پرطرفدارترین روشهای زیبایی تبدیل شده است.

این روش برای کسانی که خواهان بهبود زیبایی خود از طریق لیفت ابرو هستند مفید است. اما درنهایت توصیه میشود که قبل از انجام این کار این موضوع را با مرجع تقلید خود مطرح کنید، چرا که مراجع در شرایط مختلف نظرهای متفاوتی در این مورد دارند. مژهی والیوم در حقیقت مژههای ساخته شده از ابریشم با قطر بسیار نازک است. اگر شخصي بعد از كاشت مژه تصميم بگيرد آنها را بردارد بهتر است به كارشناسي كه كاشت مژه را برايش انجام داده، مراجعه كند تا به وسيله پاككننده مخصوص، مژهها را بردارد. اين مژهها يك بار مصرف بوده و استفاده مجدد از آنها احتمال دارد چشمتان را آلوده كند.