توسعه دهندگان SHIB به زودی شبکه Shibarium Layer-2 را در شبکه اصلی اتریوم Ethereum خواهند داشت: جزئیات

به گزارش WatcherGuru، memecoin که در ابتدا به عنوان یک رقیب شوخی برای Dogecoin ایجاد شد، در 25 اکتبر به یازدهمین سکه بزرگ ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار تبدیل شد.

ما در حال نزدیک شدن به مراحل نهایی بتای Shibarium و راه اندازی قریب الوقوع آن هستیم. پروتکل‌های بلاک چین Layer-2 Shibarium می‌توانند به حوزه‌های مختلف صنعتی مانند متاورس، نوآوری Web3 و بازی خدمت کنند.

تیم پشت Memecoin Shiba Inu تصمیم گرفته است دسترسی به فناوری زیربنایی خود را گسترش دهد تا پروژه های Web3 بیشتری را برای پشتیبانی از آن و عرضه توکن های بیشتری به گردش درآورد. در روزهای آینده، توسعه دهندگان سکه SHIB یک شبکه Layer-2 Shibarium را در شبکه اصلی اتریوم منتشر خواهند کرد که از اکوسیستم SHIB به عنوان بلاک چین مادر پشتیبانی می کند. این توسعه هیجان را در میان اعضای جامعه SHIB برانگیخته است.

این اعلامیه تعداد زیادی از اعضای جامعه شیبا اینو را به همراه داشته است.

«صبر کلید است، و برخی Shibarium را به عنوان یک ابزار پمپاژ قیمت می‌دانند، اما این تمرکز پروژه نیست و هرگز هم نبوده است. شیباریوم برای تحقق چشم انداز ریوشی و ارائه ابزاری به جامعه برای ساخت و رشد پروژه بر اساس شرایط خود ساخته می شود. ریوشی بنیانگذار ناشناس شیبا اینو است.

در اکتبر سال گذشته، توسعه دهندگان Shiba Inu تصمیم گرفتند به حوزه متاورس نفوذ کنند. Shiba Inu Metaverse، که در حال حاضر با نام رمز Shiberse شناخته می شود، یک پروژه متاورس املاک و مستغلات خواهد بود که در آن افراد می توانند قطعه های دیجیتالی از Shiba Lands را خریداری کنند و بازی ها و همچنین هویت مجازی خود را بسازند.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

با توجه به این پیشرفت، توکن SHIB با 4.80 درصد افزایش به ارزش 0.000010 دلار (تقریباً 0.000854 روپیه)، مطابق با ردیاب قیمت رمزنگاری Gadgets360، رسیده است.

شبکه های بلاک چین لایه ۲ به عنوان پلتفرم های ثانویه ای عمل می کنند که بر روی بلاک چین اصلی ساخته شده اند. این شبکه‌ها برای افزایش مقیاس‌پذیری بلاک‌چین اصلی با پشتیبانی از مجموعه گسترده‌ای از dApp‌ها و پروتکل‌های سفارشی‌شده، در حالی که استانداردهای امنیتی ارائه شده توسط زنجیره مادر را حفظ می‌کنند، در نظر گرفته شده‌اند.

با راه‌اندازی شبکه Shibarium Layer-2، تیم Shiba Inu انتظار دارد سرعت تراکنش‌های خود را ارتقا دهد، از پروژه‌های بلاک چین پشتیبانی کند و پروژه‌های آتی را پشتیبانی کند، و همچنین اجازه دهد NFTها با اکوسیستم خود یکی شوند.