توصیه های فنی معقول برای بازگشت به مدرسه


ما در آستانه یک سال تحصیلی دیگر هستیم، بنابراین زمان آن رسیده است که خرید لوازم مدرسه را شروع کنیم. من تابستان را دوست دارم، اما قدم زدن روی چیزی که شبیه ماهی تابه است باعث شده است که آرزوی خنکی کلاس‌های دارای تهویه مطبوع را داشته باشم.

بیایید در مورد اینکه چه دستگاه‌های فنی را باید در نظر بگیریم، پیش از بازگشت به وضعیتی که امیدوارم در چند هفته بعد از شروع مجدد مدرسه به راحتی خنک‌تر باشد، صحبت کنیم.

ما با محصول هفته خود پایان خواهیم داد، خلاء جدیدی از LG که مسلماً بهتر از Dyson است، اما تاریخ ارزانی ندارد.

انتخاب کامپیوتر

اگر در طول همه‌گیری یک رایانه شخصی خریداری کرده‌اید، با چند مورد استثنا هنوز هم خوب است. با این حال، اگر رایانه شخصی یک کارت گرافیک مجزا نداشته باشد، احتمالاً برای دانش‌آموزان با تمرکز STEM (علوم، فناوری، مهندسی و ریاضی) در دبیرستان یا کالج بهترین نخواهد بود.

دوره‌های STEM که هسته اصلی مهندسی نرم‌افزار و سخت‌افزار و زمینه‌های سرگرمی مانند انیمیشن هستند، به پردازنده‌های گرافیکی نیاز دارند که حافظه اختصاصی داشته باشند و به دلیل بار عملکرد برنامه‌های مرتبط، با CPU مشترک نباشند. برنامه‌هایی که دانش‌آموزان معمولاً اجرا می‌کنند، انرژی زیادی مصرف می‌کنند.

می‌توانید از نمونه‌های ابری برای رفع برخی از این نیازها استفاده کنید، اما ممکن است همیشه اتصال و پهنای باندی را که یک دانش‌آموز برای کارکردن یک برنامه فشرده GPU نیاز دارد، نداشته باشید. این به مرور زمان بهبود خواهد یافت، اما در حال حاضر، بهتر است بر روی منابع سخت‌افزاری مورد نیاز کنترل داشته باشید، زیرا نمی‌خواهید متوجه شوید که در زمان نزدیک شدن به ضرب‌الاجل‌ها، در دسترس نیستند، و اتصال دشوار است.

این نیاز به GPU در کالج و مقاطع تحصیلات تکمیلی حیاتی تر می شود، دوباره برای حوزه های تحصیلی مرتبط با STEM، زیرا دانش آموزان به احتمال زیاد از برنامه های پیشرفته در آنجا استفاده می کنند. با این حال، دانش‌آموزان دبیرستانی فعال ممکن است بخواهند قبل از ورود به کالج در این ابزارها شایستگی کسب کنند تا در هنگام شروع کالج به آنها قدرت دهند و در تیم‌های دانش‌آموزی بهتر و تأثیرگذارتر قرار بگیرند.

اگر بیشتر گزارش می‌دهید و در کلاس‌های STEM مهارت زیادی ندارید، یک نوت بوک با کارت گرافیک یکپارچه خوب است، اما اگر برای شغلی در زمینه‌ای که نیاز به عملکرد رایانه دارد آماده می‌شوید، یک لپ‌تاپ تهیه کنید. با پردازنده گرافیکی خوب بعدا از من تشکر میکنی

اوه، و به دنبال حداقل 12 ساعت عمر باتری باشید. بسیاری از مدارس و کالج ها هنوز فاقد پریز برق کافی برای پوشش دادن بیش از کسری از دانش آموزان هستند. اندازه صفحه نمایش باید تا جایی که می‌توانید بزرگ باشد، برای دانش‌آموزان STEM فشرده ۱۷ اینچ یا بیشتر، اگر بیشتر با متن سروکار دارید ۱۴ اینچ یا کمتر باشد. قدرت برای STEM، قابل حمل برای دیگران. اوه، و با ویندوز بمانید، مگر اینکه مدرسه چیز دیگری را مشخص یا نیاز داشته باشد.

همچنین صحبت با معلمان، اساتید و دانش آموزان بزرگتر برای دیدن اینکه چه نوع رایانه شخصی در آن محیط جدید به بهترین وجه کار می کند، مفید است.

گرم یا خنک ماندن

وقتی در خوابگاه بودم – و تصور می‌کنم انجمن‌های خواهری و برادری شبیه هم هستند – همیشه یا خیلی گرم یا خیلی سرد بودم که کیفیت خوابم را کاهش داد و باعث شد سر کلاس چرت بزنم.

دعوا بر سر ترموستات به سرعت قدیمی می شود و اگر در آپارتمان هستید، هزینه سرمایش و گرمایش کل مکان می تواند گران تمام شود. بهتر است راهی برای ایجاد یک محفظه ترموستاتیک در رختخواب خود پیدا کنید تا بتوانید راحت بخوابید.

بهترین چیزی که تا به حال پیدا کرده ام Chilipad است. این می تواند یک موهبت الهی برای یک خوابگاه، برادری، انجمن اجتماعی یا آپارتمان مشترک باشد زیرا به کاربر اجازه می دهد تخت خود را خنک یا گرم کند و خواب راحت و آرامی را تضمین کند، صرف نظر از اینکه اتاق خواب سونا است یا فریزر. با توجه به هزینه بالای برق در حال حاضر، همچنین راه خوبی برای پایین نگه داشتن قبض برق است زیرا شما فضای بسیار کوچکتری را گرم و خنک می کنید.

من از Chilipad Pro استفاده می کنم. ما بخاری ها و تهویه مطبوع را در شب خاموش می کنیم تا در مصرف برق صرفه جویی شود و به Chilipad اجازه دهیم این کار را با کارایی بیشتر و با کسری از هزینه سیستم های گرمایش و سرمایش گاز یا برق انجام دهد.

حمل و نقل

من به شما پیشنهاد نمی کنم که برای فرزندتان یک ماشین برقی تهیه کنید. در واقع، من فعلاً از آن جلوگیری می‌کنم، زیرا بیشتر مدارس هنوز مقرراتی برای شارژ آنها ندارند. اما هر خودروی گازسوز نیز با سرقت (هم ماشین و هم آنچه در آن است)، تعمیر و نگهداری و پارکینگ نیز مشکل دارد.

ترکیبی از دوچرخه برقی را در نظر بگیرید که می‌تواند بهتر از آن محافظت شود، و یک کارت Uber یا Lyft تا فرزندتان در مدرسه نگران وسیله نقلیه خود نباشد. با توجه به کمبود قطعات خودرو در حال حاضر، زمان بسیار بدی برای خرید یک خودروی نو یا دست دوم است. بنابراین، من به شما پیشنهاد می کنم که صبر کنید تا زنجیره تامین به حالت عادی بازگردد و دوباره می توانید یک ماشین خوب را با قیمت مقرون به صرفه خریداری کنید.

اگر باید وسیله نقلیه ای بخرید، در محوطه دانشگاهی که دانش آموز در آن به مدرسه می رود و در کجا زندگی خواهد کرد رانندگی کنید تا مشخص کنید چه نوع ماشینی به بهترین وجه به آنها خدمات می دهد. ممکن است دریابید که یک دوچرخه به آنها خدمات بهتری می دهد.

در صورتی که باید خودرو باشد، شما چیزی می خواهید که جدا شدن از آن آسان باشد، به اندازه کافی بزرگ باشد که در صورت تصادف از راننده و مسافر محافظت کند و دانش آموز برای نگهداری از آن مراقبت کند. اگر دانش آموز شما با چنین مسئولیتی خوب نیست، باید مسیر اوبر را طی کند. یک وسیله نقلیه ضعیف می تواند یک تله مرگ باشد.

دیدگاه شخصی من این است که بچه های باهوش در حال حاضر ماشین نمی گیرند زیرا اوبر و لیفت به اندازه کافی خوب هستند.

کوله پشتی

کوله پشتی بزرگ یک اشتباه است و ممکن است بیهوده به کودک شما آسیب برساند. آنها به مدرسه می روند، نه مسیرهای پیاده روی در آلاسکا. کوله‌پشتی را انتخاب کنید که به راحتی قابل شناسایی باشد، سرقت را کاهش دهد، به اندازه‌ای بزرگ باشد که بتواند یک لپ‌تاپ با اندازه مناسب و چند لوازم جانبی حمل کند، اما نه بیشتر. خیلی از بچه ها با کوله پشتی های بسیار بزرگ پر از وسایلی که به ندرت استفاده می شوند به شانه ها، گردن و پشت خود آسیب می زنند.

لطفاً این دستورالعمل ها را برای استفاده ایمن تر از کوله پشتی با فرزندان خود به اشتراک بگذارید:

  • هر دو بند را بپوشید
  • وزن را در کوله پشتی کمتر از 15 درصد وزن دانش آموز نگه دارید
  • یک کوله پشتی با بند پهن و کمربند انتخاب کنید

در زمینه فناوری، ردیاب‌هایی مانند Tile یا AirTag را در کوله پشتی قرار دهید زیرا این چیزها در جای خود قرار نمی‌گیرند و زیاد دزدیده می‌شوند. در حالی که از دست دادن لپ تاپ دردناک است، از دست دادن یک چهارم یا یک ترم از تکالیف مدرسه می تواند فاجعه بار باشد. این همچنین به من یادآوری می کند که به دانش آموزان پیشنهاد کنم که به طور مرتب از رایانه های خود نسخه پشتیبان تهیه کنند. این بسیار مهم است زیرا سرقت لپ تاپ در سراسر جهان رایج است.

آه، و به آنها یادآوری کنید که کوله پشتی خود را در ماشین ها، به ویژه در دید، رها نکنند. شکستن پنجره و سرقت کوله پشتی فقط یک لحظه طول می کشد. یکی از همسایه‌های من قهوه‌ای را که از قبل سفارش داده بود، آماده کرد. در دقیقه‌ای که طول کشید تا وارد شود و قهوه را بگیرد، شیشه ماشینش شکسته و لپ‌تاپش دزدیده شده است.

بسته بندی

سال تحصیلی جدید نزدیک است و دانش آموزی که به خوبی مجهز شده است، پاهای خود را بالا خواهد برد.

یک چیز دیگر در مورد رایانه های شخصی: اگر دانش آموز به بازی علاقه دارد، به وضوح یک GPU ترجیح داده می شود. اما شما می خواهید که بازی یک جایزه باشد، نه حواس پرتی.

یک رایانه رومیزی برای بازی موبایل نیست و به والدین اجازه می دهد تا زمانی که دانش آموز در خانه هستند، بهتر بر استفاده دانش آموز از دستگاه نظارت کنند. اگر می‌خواهید این خارش را از بین ببرید و لپ‌تاپ را روی کارهای مدرسه متمرکز کنید، نگه داشتن دسکتاپ به عنوان دستگاه بازی ممکن است منطقی‌تر باشد.

پیشنهاد نهایی: اگر فرزندتان قصد دارد از راه دور درس بخواند، یک هفته قبل از شروع مدرسه با او در آن مکان بگذرانید تا به طور فعال تهدیدهای بالقوه در آن منطقه را شناسایی کنید. سپس راه هایی برای کاهش این نگرانی ها بیابید.

برخی از مدارس مشکلات عمده سوء مصرف مواد دارند، برخی دیگر دارای مسائل مبهم و برخی دیگر دارای مشکلات نژادپرستی و زن ستیزی هستند. متأسفانه برخی موارد فوق را دارند. دانستن اینکه مسائل اصلی چیست، چه سیاست‌ها و سیستم‌هایی برای محافظت از فرزند شما وجود دارد، و اطمینان از اینکه او این را می‌داند، می‌تواند به دانش‌آموز شما اطمینان دهد که آموزش می‌بیند و نه موردی از آسیب طولانی‌مدت.

محصول فناوری هفته

جارو برقی استیک شارژی همه در یک ال جی CordZero All in One

ما سه سگ و سه گربه داریم، بنابراین جاروبرقی یکی از راه های ما برای خوش اندام ماندن است. ما این کار را چندین بار در روز علاوه بر داشتن جاروبرقی رباتیک و تمیزکننده خانه انجام می دهیم. من را شگفت زده می کند که حیوانات خانگی ما در یک روز چقدر مو می ریزند.

جاروبرقی‌های Dyson عالی هستند، و ما چندین مورد از آنها را داریم، اما به نظر می‌رسد دور ریختن زباله‌ها همیشه با ابری از مواد به صورت من برخورد می‌کند، چه بیرون یا داخل. جارو برقی شارژی All in One Auto Empty ال‌جی CordZero All in One (اکنون یک لقمه وجود دارد) این مشکل را با تخلیه خودکار پس از هر بار استفاده برطرف می‌کند. سپس فقط یک یا دو بار در ماه باید زباله ها را به سطل زباله ببرید.

به نظر می رسد که جاروبرقی به خوبی Dyson های ما کار می کند، اما بسیار کم صداتر است و زمانی که پس از حدود 15 ثانیه استفاده به طور خودکار خود را خالی می کند، بیشترین صدا را ایجاد می کند. رنگ بژ جذابی دارد، اما من شخصاً خاکستری یا مشکی را ترجیح می‌دهم زیرا خنثی‌تر هستند، اما بدون در نظر گرفتن این موضوع خوب به نظر می‌رسد.

راه‌اندازی آن سریع و آسان است و دارای یک عملکرد تمیز کردن برقی است که برای گلوله‌های مو مفید است (اگرچه هنوز باید آن‌ها را بردارید و ابتدا دور بیندازید؛ در غیر این صورت، کف را با آن‌ها رنگ می‌کنید؛ مانند مدفوع).

در حال حاضر با قیمت 999 دلار موجود است — جاروبرقی LG CordZero تاریخ ارزانی نیست. اما از زمان ورود آن تقریباً به طور کامل جایگزین Dyson های ما شده است. علاوه بر ویژگی‌های خالی کردن خودکار و تمیز کردن، دو باتری نیز دارد تا بتوانید یکی را در حین استفاده از دیگری شارژ کنید – کاری که Dysons نمی‌تواند به خوبی انجام دهد.

در پایان جارو برقی شارژی All in one Auto Empty Cordless Stick ال جی محصول هفته من است.

نظرات بیان شده در این مقاله متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات شبکه خبری ECT نیست.منبع