تولید فصل دوم The Lord of the Rings: The Rings of Power در میان اعتصاب نویسندگان ادامه دارد

اگر بتوان این گزارش را باور کرد، چندین واحد فیلمبرداری در حلقه‌های قدرت، از جمله فیلم‌برداری‌های شبانه، در بیشتر طول فصل با توجه به گستره سطح فیلم بلند آن – هم از نظر زمان اجرا و هم از نظر تولید، انجام شده است. پین و مک کی همچنین از قبل با تیم سازنده برای اعتصاب احتمالی نویسندگان برنامه ریزی کرده بودند، بنابراین غیبت آنها در نمایش مانع چندانی برای تولید نمی شود.

در حال حاضر، هیچ پنجره‌ای برای انتشار سریال The Lord of The Rings: The Rings of Power فصل 2 وجود ندارد. می‌توانید کل فصل اول هشت قسمتی را در Amazon Prime Video دنبال کنید.

در بیانیه ای از رهبری اتحادیه آمده است: «اگرچه ما با هدف دستیابی به یک معامله منصفانه مذاکره کردیم… پاسخ استودیوها به پیشنهادات ما کاملاً ناکافی بوده است، با توجه به بحران وجودی که نویسندگان با آن مواجه هستند». آنها در را به روی نیروی کار خود بسته اند و در را به روی نویسندگی به عنوان یک حرفه کاملا آزاد باز کرده اند. این عضویت هرگز نمی تواند چنین معامله ای را در نظر بگیرد.»

The Lord of the Rings: The Rings of Power جدیدترین مجموعه تلویزیونی است که در میان اعتصاب نویسندگان در حال تولید است. با این حال، تولید بدون حضور گردانندگانش در صحنه فیلمبرداری اتفاق خواهد افتاد.

بیش از 11000 عضو انجمن نویسندگان آمریکا (WGA) روز سه شنبه اعتصاب خود را آغاز کردند و مدعی شدند که در دوره استریم به آنها حقوق عادلانه پرداخت نمی شود. این امر منجر به نابودی برنامه‌های گفتگوی آخر شب شد و تولید فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی از جمله برنامه‌های آینده در فصل پاییز را تهدید کرد. این اولین اعتصاب نویسنده هالیوود از سال 2007 است که در آن زمان مجریان آخر شب را بدون جوک یا خطی برای بازخوانی باقی گذاشت.

فشار بر تمام تولیدات فعلی فیلم و تلویزیون در طول اعتصاب نویسندگان با مهلت قریب الوقوع قرارداد 30 ژوئن برای SAG-AFTRA و DGA تشدید می شود. اگر آن اصناف و اتحاد تهیه کنندگان فیلم و تلویزیون – که نماینده استودیوهای هالیوود است – نتوانند تا آن تاریخ به توافقنامه جدیدی برسند، بازیگران و کارگردانان می توانند به اعتصاب نویسندگان بپیوندند که منجر به تعطیلی حتی بزرگتر در سراسر صنعت شود.

طبق گزارش Variety، این سریال 19 روز از فیلمبرداری باقی مانده است، اما طبق قوانین تعیین شده توسط انجمن نویسندگان آمریکا (WGA)، جی دی پین، پاتریک مک کی و هر نویسنده-تهیه کننده دیگری از شرکت در هر گونه وظیفه مبتنی بر نویسندگی در طول تولید منع شده اند. در حالی که اعتصاب ادامه دارد – از جمله کمک به هر گونه تصمیم خلاقانه در مجموعه.


OnePlus به تازگی اولین تبلت خود را در هند به نام OnePlus Pad عرضه کرده است که تنها در رنگ سبز Halo به فروش می رسد. OnePlus با این تبلت وارد قلمرو جدیدی شده است که تحت سلطه iPad اپل است. ما در مورد این و موارد بیشتر در Orbital، پادکست Gadgets 360 بحث می کنیم. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.
پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

The Lord of the Rings: The Rings of Power فصل 2 از نظر تعداد قسمت‌ها از همین مسیر پیروی می‌کند و در نهایت به محتوای LOTR به ارزش 50 ساعت در Amazon Prime Video منجر می‌شود. مک کی در مصاحبه قبلی تایید کرد که فصل جدید سیردان کشتی‌ران را معرفی می‌کند که یکی از سه حلقه ساخته شده توسط Celebrimbor را حمل می‌کند. این تولید اخیراً Ciarán Hinds (بازی تاج و تخت)، Rory Kinnear (مردان) و Tanya Moodie (Star Wars: The Rise of Skywalker) را به ترکیب بازیگران اضافه کرده است.

تهیه‌کنندگان اجرایی غیرنویسنده حلقه‌های قدرت (مانند لیندزی وبر)، کارگردانان (شارلوت برندستروم، سانعا همری، و لوئیز هوپر) و گروه بر تولید فیلمبرداری فیلمبرداری در بریتانیا نظارت می‌کنند.