تونی وینسیکورا، مدیرعامل سونی می‌گوید وضعیت سونی پیکچرز به‌عنوان ارائه‌دهنده محتوا مستقل در جنگ‌های جریانی جواب می‌دهد

فیلم‌های آینده شامل فیلم Ridley Scott است ناپلئون که قبل از پخش جریانی در Apple TV+ در سینماها نمایش داده می شود.


سامسونگ گلکسی A34 5G اخیرا توسط این شرکت در هند در کنار گوشی هوشمند گران قیمت Galaxy A54 5G راه اندازی شد. عملکرد این گوشی در برابر Nothing Phone 1 و iQoo Neo 7 چگونه است؟ ما در مورد این و موارد بیشتر در Orbital، پادکست Gadgets 360 بحث می کنیم. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

پیش‌بینی می‌شود که فروش بیشتر کرانچی‌رول همراه با اکران‌های بیشتر در سینماها با بازگشت مصرف‌کنندگان به سینما، رشد ۱۱ درصدی فروش را به ۱.۵۲ تریلیون ین (۱۱.۲۶ میلیارد دلار یا تقریباً ۹۳،۱۲۸ کرور) در سال جاری با سود عملیاتی تقریباً ثابت نسبت به سال قبل برساند. .

تونی وینسیکوئرا، مدیرعامل سونی پیکچرز انترتینمنت، در جلسه توجیهی سرمایه‌گذاران گفت: «تصمیم سال‌ها پیش ما برای دور ماندن از فضای شلوغ استریم عمومی و تبدیل شدن به تامین‌کننده محتوای مستقل پیشرو در صنعت، به وضوح انتخاب درستی بود.

سونی روز چهارشنبه اعلام کرد که وضعیت آن به عنوان یک ارائه دهنده مستقل محتوا برای خدمات استریم در زمانی که اپراتورهای پلتفرم برای نشان دادن سودآوری تحت فشار هستند، در حال نتیجه دادن است.

برترین‌های شرکت ژاپنی سرگرمی‌های فناوری در پلتفرم‌های استریم شامل The Last Of Us در HBO Max، Cobra Kai در Netflix و For All Mankind در Apple TV+ هستند.

این امر منجر به فشار بر بودجه های تولید می شود و اپراتورهای پلت فرم جریان نیز به دنبال تغییر موقعیت به عنوان تامین کنندگان محتوا هستند.

کنگلومراها میلیاردها دلار را صرف برنامه‌نویسی برای تغذیه پلتفرم‌های استریم خود کرده‌اند، اما با توجه به تغییر تمرکز از رشد مشترکین به سودآوری، از سوی وال استریت مورد بررسی قرار می‌گیرند.

وینسیکورا گفت: «سونی پیکچرز در قوی‌ترین موقعیت ممکن باقی می‌ماند، همانطور که توانایی ما در ارائه محتوا به همه شرکا و پلتفرم‌ها نشان می‌دهد.

سونی مالک سرویس استریم انیمه Crunchyroll است، زیرا به نظر می‌رسد پس از موفقیت مجموعه‌هایی مانند Demon Slayer، از شور و شوق روزافزون جهانی برای چنین محتوایی استفاده کند.

© تامسون رویترز 2023