توییتر باید تا پایان سال 2023 پایدار باشد، زمان خوبی برای یافتن مدیرعامل جدید است: ایلان ماسک

نمی‌دانم، حدس می‌زنم احتمالاً تا پایان امسال زمان خوبی برای یافتن شخص دیگری برای اداره شرکت است، زیرا فکر می‌کنم این شرکت باید در یک موقعیت ثابت در اطراف باشد، می‌دانید، در پایان سال امسال،» او گفت.

پلتفرم رسانه های اجتماعی از زمانی که ماسک در اکتبر سال گذشته مدیریت شرکت را بر عهده گرفت، فراز و نشیب هایی را پشت سر گذاشته است. در اوایل این ماه، توییتر توسط یک شرکت مشاوره به دلیل قبض های پرداخت نشده پس از مشاوره به شرکت رسانه های اجتماعی در مورد خرید آن توسط ماسک در سال گذشته، حدود 1.9 میلیون دلار (تقریباً 15.7 کرور) شکایت کرد.

ماسک در ماه اکتبر قرارداد 44 میلیارد دلاری (تقریباً 3.6 میلیون روپیه) برای خرید توییتر را بست و شرکت را خصوصی کرد. داده های یک شرکت تحقیقاتی تبلیغاتی نشان می دهد که مخارج تبلیغات در توییتر در ماه دسامبر 71 درصد کاهش یافته است، زیرا تبلیغ کنندگان بزرگ پس از تصاحب ماسک هزینه های خود را در پلت فرم رسانه های اجتماعی کاهش دادند.

ایلان ماسک، مدیر اجرایی توییتر روز چهارشنبه گفت که تا پایان سال 2023 زمانی که انتظار دارد پلتفرم رسانه اجتماعی پایدار باشد، «زمان خوبی» برای یافتن شخص دیگری برای اداره توییتر خواهد بود.

ماسک چند روز قبل در پلتفرم رسانه‌های اجتماعی در مورد اینکه آیا باید از سمت مدیرعاملی توییتر کناره‌گیری کند یا خیر، نظرسنجی انجام داد، که در آن اکثر پاسخ‌دهندگان گفتند که باید این کار را انجام دهد.

او افزود که “فقط تیم های نرم افزار و سرورها را اجرا خواهد کرد”.

© تامسون رویترز 2023

ماه گذشته، گزارش شد که تیم ماسک در حال بررسی استفاده از 3 میلیارد دلار (تقریبا 1,06,000 کرور روپیه) در جمع آوری کمک های مالی جدید برای کمک به بازپرداخت حدود 13 میلیارد دلار (تقریبا 1,07,800 کرور روپیه) بدهی است. در توییتر برای خرید او از شرکت.


OnePlus 11 5G در رویداد راه اندازی Cloud 11 این شرکت راه اندازی شد که همچنین شاهد معرفی چندین دستگاه دیگر بود. ما در مورد این گوشی جدید و تمام سخت افزار جدید OnePlus در Orbital، پادکست Gadgets 360 صحبت می کنیم. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.
پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

در 21 دسامبر، ماسک در توییتر گفت که “به محض اینکه کسی را به اندازه کافی احمق پیدا کنم که بتواند این شغل را بپذیرد” از سمت مدیر اجرایی آن استعفا خواهد داد.

ماسک که به طور مجازی در اجلاس جهانی دولت در دبی صحبت می کرد، در پاسخ به این سوال که آیا او شناسایی کرده است، گفت: فکر می کنم باید سازمان را تثبیت کنم و فقط مطمئن شوم که از نظر مالی در یک مکان سالم است و نقشه راه محصول به وضوح ترسیم شده است. مدیر عامل جدید توییتر و زمان استخدام آن شخص