جان برنتال در نقش The Punisher در Daredevil: Born Again از Disney+ بازخواهد گشت


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.



منبع

Daredevil: Born Again قرار است در اوایل سال 2024 در دیزنی+ و دیزنی+ هاتستار اکران شود.

جان برنتال در نقش The Punisher در Daredevil: Born Again بازخواهد گشت. طبق گزارش هالیوود ریپورتر، بازیگر مردگان متحرک قرار است نقش خود را به عنوان ضدقهرمان فرانک کسل در سریال آینده دیزنی+ بازی کند — برای اولین بار از زمان پایان یافتن فیلم Punisher نتفلیکس در سال 2019. آخرین موردی که از برنتال در نقش The Punisher شنیدیم بود. در آگوست 2022، زمانی که روزاریو داوسون هنرپیشه – که شخصیت او در نتفلیکس معرفی شد دردویل – اجازه دهید این اطلاعات از بین برود تا بعداً آن را پس بگیرید. Daredevil: Born Again بخشی از فاز پنجم دنیای سینمایی مارول است و قرار است در اوایل سال 2024 اکران شود.

این گزارش خاطرنشان می‌کند که برنتال پس از همکاری قبلی با بازیگران چارلی کاکس و وینسنت دونوفریو در مجموعه‌های به هم پیوسته مارول نتفلیکس، در این سریال دوباره متحد می‌شود. فیلمبرداری این سریال اواخر این ماه در شهر نیویورک آغاز می‌شود و سریال به عنوان یک حماسه طولانی‌تر از دیگر تولیدات استودیو مارول مانند She-Hulk: Attorney at Law (9 قسمت) و شوالیه ماه (6 قسمت). Daredevil: Born Again به عنوان یک داستان عاشقانه 18 قسمتی برنامه ریزی شده است که توسط مت کورمن و کریس اورد نویسندگی و تهیه کنندگی اجرایی آن انجام شده است. این مجموعه به خودی خود یک راه‌اندازی مجدد نرم است که بر اساس کتاب کمیک سال 1986 ساخته شده است – نوشته فرانک میلر – که جزئیات نزول یک مراقب نقابدار به سمت جنون در دستان کینگ پین است، در حالی که او تلاش می‌کند تا زندگی جدیدی برای خود بسازد.

گفته می‌شود، دیگر شخصیت‌های مکمل نتفلیکس-مارول مانند کارن پیج از دبورا آن وول و فاگی نلسون اثر الدن هنسن، ظاهراً بخشی از ترکیب بازیگران Daredevil: Born Again نیستند. کاکس در سال 2021 در MCU کوین فایگ بازگردانده شد و در فیلم Spider-Man: No Way Home نقش آفرینی کرد و پس از آن در دو قسمت آخر سریال She-Hulk: Attorney at Law ظاهر شد. در دومی، او با کت و شلوار زرد و قرمز، الهام گرفته از کتاب های کمیک کلاسیک مارول، دیده شد.

با این حال، مجموعه دیزنی + آماده است تا از این طرح تا حد نامشخصی منحرف شود. برای مثال، The Punisher هرگز در آن داستان ظاهر نشد، در حالی که مت مورداک/دردویل به مبارزه پارانویا محور خود علیه کینگ پین ادامه داد. The Punisher برنتال اولین بار در فصل دوم سریال Daredevil نتفلیکس ظاهر شد، جایی که او جنگی یک نفره علیه جنایت به راه انداخت و در نهایت با دردویل کاکس در هم شکست و او را به هم گره زد تا ثابت کند که نیروهای کشنده عملی ترین روش برای ریشه کن کردن جنایت هستند. قوس او در نهایت به یک مستقل منشعب شد تنبیه کننده سریالی که به مدت دو فصل پخش شد، قبل از اینکه نتفلیکس در سال 2019 نمایش را لغو کرد. نتفلیکس به زودی مجوز خود را برای محتوای مارول در سال 2022 از دست داد، که منجر به نمایش هایی مانند دردویل، جسیکا جونز، لوک کیج، و موارد فوق الذکر تنبیه کننده، به Disney+ Hotstar منتقل می شود.

در سال 2021، برنتال در مصاحبه ای اظهار داشت که امیدوار است هر گونه تکرار دیگری از شخصیت Punisher در تاریکی پوشانده شود. «این باید سطحی از تاریکی باشد. من فکر می کنم اگر اجازه ای در مورد آن شخصیت وجود داشته باشد، شما به شخصیت، به هر تکرار شخصیت، به هر کتاب مصوری که قبلاً آمده است، و به همه طرفداران باورنکردنی شخصیت آسیب می رسانید. این شخصیت برای افراد نظامی بسیار معنی دارد.» بنابراین، همانطور که قبلاً گفتم، این که آیا شما کاراکتر را انجام می دهید نیست. این در مورد این است که آیا شما می توانید آن را به درستی انجام دهید، و من فقط به انجام درست آن علاقه دارم.