جایزه بزرگ فرمول 1 عربستان سعودی 2023: زمان بندی در هند، نحوه تماشا

شایان ذکر است، فرمول 2 همچنین برای دور دوم خود در فصل 2023 این آخر هفته بازمی گردد، که در پیست جده کورنیش در جده، عربستان سعودی در کنار جلسات مسابقه فرمول 1 برگزار می شود. کوش ماینی، راننده مسابقه‌ای هندی، که در حال حاضر در فصل تازه کار خود با کامپوس ریسینگ است، پس از مسابقه افتتاحیه فصل در بحرین، چهارمین جدول رده‌بندی است. در همین حال، راننده دوم هندی Jehan Daruvala که برای MP Motorsport رقابت می کند، در حال حاضر یازدهمین مسابقات قهرمانی است.

فرمول 1 جایزه بزرگ عربستان سعودی 2023: چگونه در هند تماشا کنیم

تمرین 2: جمعه 17 مارس، 22:30 (IST)

مقدماتی: جمعه 17 مارس، ساعت 20:30 (IST)

جالب اینجاست که ردبول هند در 12 مارس میزبان شوران در بمبئی بود، در حالی که راننده سابق فرمول یک و برنده 13 مسابقه، دیوید کولتارد، ماشین ردبول RB7 را در امتداد تفرجگاه Bandra Bandstand در مقابل هزاران طرفدار رانندگی کرد. RB7 همان خودرویی است که در سال 2011 قهرمان رانندگان و سازندگان شد و ردبول هند نیز قبلاً ویترین مونتاژ ماشینی را که در آن RB7 مونتاژ و روشن شده بود برای بینندگان حاضر ارائه کرده بود.


از گوشی‌های هوشمند با نمایشگرهای چرخشی یا خنک‌کننده مایع گرفته تا عینک‌های AR فشرده و گوشی‌هایی که می‌توانند به راحتی توسط صاحبان آن‌ها تعمیر شوند، بهترین دستگاه‌هایی را که در MWC 2023 در Orbital دیده‌ایم، پادکست Gadgets 360، مورد بحث قرار می‌دهیم. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.
پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

تمرین: جمعه 17 مارس، ساعت 16:25 (IST)

فراری شروع پر دردسری در فصل 2023 داشت و چارلز لکلرک به دلیل نقص مکانیکی خودرو را بازنشسته کرد و کارلوس ساینز جونیور پس از سبقت گرفتن توسط آلونسو در جایگاه سوم شکست خورد. لوئیس همیلتون و جورج راسل تنها توانستند به ترتیب جایگاه پنجم و هفتم را کسب کنند، زیرا مرسدس در تلاش برای یافتن رقابت در خودروی سال 2023 است. پیست تنگ خیابان جده می تواند برای تیم های خاصی مناسب تر باشد، زیرا آنها امیدوارند فاصله را با ردبول کاهش دهند. مسابقه.

مکس ورشتاپن به دور دوم فصل در صدر جدول رانندگان می رود و سرجیو پرز در رتبه دوم قرار می گیرد، پس از مسابقه غالب ردبول 1-2 در بحرین در اوایل ماه مارس. فرناندو آلونسو، که در بحرین سوم شد، امیدوار است که از ماشین رقابتی شگفت‌انگیز استون مارتین F1 خود استفاده کند و اولین برد خود در مسابقه را از سال 2013 کسب کند. فصل امسال در سن 41 سالگی.

مسابقه: یکشنبه 19 مارس، ساعت 22:30 (IST)

فرمول 2 جایزه بزرگ عربستان سعودی 2023: زمان بندی در هند

فرمول 1 با جایزه بزرگ عربستان سعودی 2023 باز می گردد، که از جمعه 17 مارس تا یکشنبه 19 مارس برگزار می شود. سومین دوره گرندپری عربستان سعودی، نسخه 2023 دومین مسابقه در تقویم است، پس از شروع برتر توسط مسابقه ردبول در بحرین در آغاز ماه مارس. در حالی که ردبول ریسینگ و مکس ورشتاپن امیدوارند موفقیت اولیه خود را در فصل F1 2023 تقویت کنند، رقبای نزدیک فراری و مرسدس با مشکلاتی روبرو شده اند که امیدوارند در آخر هفته در پیست جده کورنیش بر آن غلبه کنند.

مسابقه ویژه: یکشنبه 19 مارس، ساعت 19:05 (IST)

F1 Grand Prix عربستان سعودی 2023: انتظار چه چیزی

مقدماتی: شنبه 18 مارس، ساعت 22:30 (IST)

مسابقه سرعت: شنبه 18 مارس، ساعت 20:40 (IST)

تمرین 1: جمعه 17 مارس، ساعت 19 (IST)

از آنجایی که Star Sports و Disney+ Hotstar دیگر پخش مستقیم F1 را در هند ندارند، طرفداران در این کشور فقط می‌توانند مسابقات زنده و جلسات مسابقه را در برنامه F1 TV با اشتراک Pro تماشا کنند. اشتراک امکان دسترسی به تمام جلسات و نمایش‌ها و همچنین دسترسی به سری فیدر را فراهم می‌کند، بنابراین می‌توانید آخر هفته F1 و F2 را با برنامه و اشتراک تماشا کنید.

فرمول 1 جایزه بزرگ عربستان سعودی 2023: زمان بندی در هند

تمرین 3: شنبه 18 مارس، ساعت 19 (IST)