جایگزین آیفون و ایرپاد با ماکت توسط مدیر تحویل تجارت الکترونیک در گوروگرام

داده‌های انجمن سلولار و الکترونیک هند نشان می‌دهد که آیفون‌های این شرکت بیش از نیمی از کل گوشی‌های هوشمند به ارزش حدود 9 میلیارد دلار (تقریبا 74000 کرور) را تشکیل می‌دهند که از آوریل 2022 تا فوریه از هند صادر شده است.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

به گفته آنها تلاش برای دستگیری متهم متواری ادامه دارد.

به گفته آنها، راوی در شکایت خود، مسئول ایستگاه Matrix Finance Solution، که بسته آمازون را تحویل می دهد، ادعا کرد که در 27 مارس، مدیر تحویل، لالیت، بسته یک مشتری را که حاوی 10 آیفون و یک ایرپاد بود، به آدرس او تحویل داده است.

راوی در شکایت خود گفت: با این حال، لالیت به جای تحویل بسته، آیفون ها را با ماکت جایگزین کرد و برادرش منوج را فرستاد تا آنها را به شرکت پس دهد و ادعا کرد که مشتری نمی تواند با مشتری تماس بگیرد.

پلیس روز پنجشنبه اعلام کرد که یک مدیر تحویل یک شرکت تجارت الکترونیک ظاهراً 10 آیفون را با جایگزین کردن آنها با تلفن های ساختگی در راه به مشتری دزدیده است.

اپل عمدتاً آیفون‌ها را در هند از طریق سازندگان قراردادی تایوان مونتاژ می‌کند، اما قصد دارد تا به iPad و AirPods گسترش یابد، زیرا به نظر می‌رسد اتکای خود به چین را کاهش دهد.

در همین حال گفتند مشتری با دریافت نکردن بسته خود نیز سفارش خود را لغو کرده است.

پلیس گفت که مشکوک به دستکاری در بسته بندی، بسته باز شد و شرکت تحویل گوشی های جعلی را در داخل آن پیدا کرد.

در همین حال، راجیو چاندراسخار، معاون وزیر فناوری اطلاعات، گفت که غول فناوری آمریکایی اپل می‌تواند سرمایه‌گذاری‌های خود در هند همراه با صادرات را طی چند سال آینده دو یا سه برابر کند، زیرا این شرکت دومین فروشگاه خود را در بزرگترین بازار گوشی‌های هوشمند جهان افتتاح کرد. چین.

آنها گفتند که یک FIR بر اساس بخش های 420 (تقلب)، 408 (نقض اعتماد کیفری توسط کارمند) قانون مجازات هند در ایستگاه پلیس بلاسپور در روز چهارشنبه، علیه لالیت ثبت شده است.