جیو شبکه 5G را در 4 شهر در هیماچال پرادش راه اندازی کرد، خدمات به 17 شهر دیگر در هند گسترش یافت

در مراسم راه اندازی، وزیر ارشد سوخویندر سینگ گفت: “من به جیو و مردم هیماچال پرادش بابت راه اندازی خدمات 5G واقعی جیو در این ایالت تبریک می گویم. این راه اندازی نقطه عطف مهمی برای مردم ایالت است که از آن بهره مند خواهند شد. به شدت از خدمات 5G جیو… این همچنین تغییرات اساسی در بخش هایی مانند گردشگری، حکومت الکترونیک، مراقبت های بهداشتی، باغبانی، کشاورزی، اتوماسیون، آموزش، هوش مصنوعی، مدیریت بلایا، فناوری اطلاعات و تولید و غیره را به همراه خواهد داشت.

خدمات جیو 5G همچنین در 17 شهر دیگر در سراسر کشور راه اندازی شد. این شهرها آنکلشوار و ساوارکوندلا در گجرات هستند. چیندوارا، راتلام، روا و ساگار در مادیا پرادش؛ آکولا و پربانی در ماهاراشترا. باتیندا، خانا و مندی گوبیندگر در پنجاب؛ Bhilwara، SriGanganagar و Sikar در راجستان. هالدوانی-کاتگودام، ریشیکش و رودراپور در اوتاراکند.

به گفته این سخنگو، جیو اپراتور منتخب کاربران هیماچال و محبوب ترین برند فناوری است و این راه اندازی گواهی بر تعهد مداوم جیو به مردم هیماچال به ویژه جوانان است. سخنگو افزود: ما به زودی خدمات 5G خود را به کل ایالت گسترش خواهیم داد.


OnePlus 11 5G در رویداد راه اندازی Cloud 11 این شرکت راه اندازی شد که همچنین شاهد معرفی چندین دستگاه دیگر بود. ما در مورد این گوشی جدید و تمام سخت افزار جدید OnePlus در Orbital، پادکست Gadgets 360 صحبت می کنیم. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.
پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

وی افزود: “همه ما شاهد مزایای اتصال دیجیتال در طول همه گیری بودیم. گسترش خدمات 5G زیرساخت دیجیتال ایالت را بیشتر تقویت می کند.”

Reliance Jio روز سه شنبه خدمات 5G را در پنج شهر هیماچال پرادش راه اندازی کرد. سوخویندر سینگ سوخو، وزیر ارشد ایالت، روز سه شنبه در این مراسم در شیملا حضور داشت. علاوه بر Shimla، خدمات Jio True 5G به طور همزمان در Hamirpur، Nadaun و Bilaspur در ایالت هیماچال پرادش راه اندازی شد. بر اساس بیانیه‌ای از Jio، مزایای تحول‌آفرین Jio True 5G و استفاده از این فناوری همهجانبه در زمینه‌های مراقبت‌های بهداشتی، آموزش و سایر بخش‌های کلیدی مهم برای هند در رویداد راه‌اندازی نشان داده شد. نگاهی اجمالی به پیشرفت نسلی که در این مناطق مشاهده خواهد شد، از طریق کیت پزشکی کلینیک اجتماعی Jio، و دستگاه انقلابی AR-VR – Jio Glass به نمایش گذاشته شد.

سخنگوی Jio گفت: “ما برای شروع خدمات Jio True 5G در هیماچال پرادش از Shimla، Hamirpur، Nadaun و Bilaspur هیجان‌زده هستیم. Jio True 5G به صورت دیجیتالی مردم ایالت را با فرصت‌های رشد بی‌نهایت در مناطق مختلف توانمند می‌کند.”