جی پی مورگان می گوید: TCS و Infosys بالاترین مواجهه با بانک های منطقه ای ایالات متحده را دارند پس از سقوط SVB

جی پی مورگان در یادداشتی گفت که بانک های منطقه ای در ایالات متحده 2 تا 3 درصد از درآمد خود را تشکیل می دهند و افزود که قرار گرفتن در معرض بانک سیلیکون ولی که اخیراً سقوط کرده است می تواند 10 تا 20 واحد پایه برای TCS، Infosys و رقیب کوچکتر LTIMindtree باشد. با پیشروی شرکت گروه تاتا.

جی پی مورگان که دارای «کم وزنی» است، می‌گوید: «فروپاشی SVB، Signature Bank و نگرانی‌ها درباره نقدینگی در سراسر ایالات متحده و اتحادیه اروپا می‌تواند هزینه‌های فناوری بانک‌ها را در کوتاه‌مدت در یک سال با کاهش رشد بودجه‌های فناوری بانک‌ها کاهش دهد. رتبه بندی در این بخش، گفت.

LTIMindtree این هفته اعلام کرد که در معرض ناچیز بانک های منطقه ای ایالات متحده از جمله SVB قرار دارد.

جی پی مورگان در یادداشتی گفت که هر سه شرکت ممکن است به دلیل قرار گرفتن در معرض SVB در سه ماهه چهارم نیاز به کنار گذاشتن ذخایر داشته باشند.

© تامسون رویترز 2023


OnePlus 11 5G در رویداد راه اندازی Cloud 11 این شرکت راه اندازی شد که همچنین شاهد معرفی چندین دستگاه دیگر بود. ما در مورد این گوشی جدید و تمام سخت افزار جدید OnePlus در Orbital، پادکست Gadgets 360 صحبت می کنیم. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.
پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

صنعت فناوری اطلاعات هند در حال حاضر با یک محیط اقتصاد کلان چالش برانگیز در بازارهای کلیدی خود در اروپا و ایالات متحده مواجه است، جایی که هزینه های فناوری در بحبوحه تأخیر در تصمیم گیری در مورد معاملات بلندمدت کاهش می یابد زیرا افزایش تقاضای ناشی از بیماری همه گیر کم رنگ شده است.

جی پی مورگان گفت که در BFSI، قرار گرفتن آنها در معرض بانک های ایالات متحده به طور متوسط ​​62 درصد و اروپا 23 درصد است.

جی پی مورگان گفت، بحران بانکی می‌تواند افزایش معاملات را به تاخیر بیاندازد، بر تبدیل درآمد در دو فصل آینده تأثیر بگذارد و بسته شدن سفارش‌های جدید را که می‌تواند به درآمد در چهار فصل آینده آسیب برساند، به عقب براند.

شرکت‌های فناوری اطلاعات هند بخش عمده‌ای از درآمد خود را از بخش بانکداری، خدمات مالی و بیمه (BFSI) به دست می‌آورند.

تحلیلگران جی پی مورگان روز جمعه گفتند که شرکت‌های برتر فناوری اطلاعات هند تاتا خدمات مشاوره و اینفوسیس بالاترین میزان مواجهه با بانک‌های منطقه‌ای در ایالات متحده را دارند که درگیر آشفتگی مالی هستند.