«حالت آرام» اینستاگرام معرفی شد، برنامه با ابزار نظارت والدین به‌روزرسانی شد، موارد بیشتر

اینستاگرام همچنین سعی کرده است تا ویژگی هایی را توسعه دهد تا به کاربران کمک کند تا زمان خود را قبلا مدیریت کنند. این برنامه قبلاً دارای ویژگی است که به کاربران امکان می دهد با ارسال هشدار به آنها زمان صرف شده در برنامه را بدانند، پیگیری و کنترل کنند.

در آخرین پست وبلاگ، اینستاگرام همچنین راه‌های جدیدتری برای کنترل توصیه‌ها معرفی کرده و ابزار نظارت والدین خود را به‌روزرسانی کرده است. کاربران اکنون می توانند انتخاب کنند که چندین قطعه محتوا را در یک زمان در کاوش پنهان کنند. کاربران همچنین می‌توانند «کلمه یا فهرستی از کلمات، ایموجی‌ها یا هشتگ‌هایی را که می‌خواهید از آنها اجتناب کنید، اضافه کنند».

متا می‌گوید که این ویژگی را توسعه داده است «برای کمک به تمرکز افراد و تشویق افراد به تعیین حد و مرز با دوستان و فالوورهای خود» با روشن کردن آن، همه اعلان‌ها خاموش می‌شوند، در حالی که وضعیت فعالیت نمایه شما تغییر می‌کند تا مردم بدانند که در حالت ساکت هستید. حالت. به گفته این شرکت، اینستاگرام همچنین زمانی که شخصی برای شما DM ارسال می کند، یک پاسخ خودکار ارسال می کند.

حالت آرام از امروز برای همه کاربران ایرلند، کانادا، استرالیا، نیوزلند، بریتانیا و آمریکا در دسترس است و به زودی در مناطق دیگر نیز معرفی خواهد شد.

متا والدین اینستاگرام در یک پست وبلاگی که ویژگی‌های جدید را توضیح می‌داد، گفت که نوجوانان به شرکت اطلاع داده‌اند که گاهی اوقات «می‌خواهند برای خود وقت بگذارند و ممکن است به دنبال راه‌های بیشتری برای تمرکز در شب، هنگام مطالعه و در طول مدرسه باشند». هدف جدید Quiet Mode ترغیب افراد به صرف زمان کمتر در برنامه است و این شرکت می گوید که از کاربران نوجوان می خواهد تا از طریق درخواست های موجود در برنامه، حالت Quiet را در طول شب فعال کنند.

اینستاگرام یک ویژگی جدید به نام حالت آرام را اعلام کرده است «برای کمک به تمرکز افراد و تشویق افراد برای تعیین حد و مرز با دوستان و فالوورهای خود». به گفته این شرکت، هدف از این ویژگی کاهش اضطراب کاربران در مورد گذراندن زمان دور از برنامه با خاموش کردن هشدارهای دریافتی، پاسخ خودکار به پیام‌های مستقیم (DM) و تنظیم وضعیت حساب بر روی “در حالت بی‌صدا” است تا به دنبال‌کنندگان اطلاع دهد که کاربر در حال حاضر در برنامه فعال نیست. حتی اگر این ویژگی برای همه در دسترس است، این ویژگی به طور ویژه برای کاربران نوجوان آن هدف قرار گرفته است.

اخیراً، ما این قابلیت را برای والدین اضافه کرده‌ایم که تنظیمات اینستاگرام نوجوان خود را از جمله تنظیمات حریم خصوصی و حساب کاربری ببینند. اگر نوجوان آنها تنظیماتی را به‌روزرسانی کند، والدین اعلانی دریافت می‌کنند تا بتوانند با نوجوان خود درباره تغییر صحبت کنند. والدین هم اکنون می توانند حساب هایی را که نوجوانشان مسدود کرده است، مشاهده کنند.

این برنامه همچنین قابلیتی را ارائه می‌کند که به شما امکان می‌دهد وقتی جلسات برنامه خاص در مدت زمان مشخصی می‌گذرد، اعلان‌های «وقفه‌ای» را تنظیم کنید، همچنین ابزارهایی برای توقف موقت، به تعویق انداختن، محدود کردن، و لغو دنبال کردن صفحات، گروه‌ها و افراد به کاهش تعامل با پست های اعتیاد آور یا غیر مرتبط کمک کنید.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

منبع

نیک کلگ، رئیس متا، امور جهانی توییت کرد، “ما از کاربران نوجوان می خواهیم “حالت آرام” را روشن کنند – نوجوانان به ما گفته اند که به دنبال راه های بیشتری برای تمرکز در حین مطالعه، در طول مدرسه و شب هستند. امروز برای همه کاربران در ایالات متحده، بریتانیا، در دسترس است. ایرلند، کانادا، استرالیا، و نیوزیلند و کشورهای دیگر به زودی.