حلقه صادرکننده USDC می‌گوید پیشنهاد هدایای توییتر اجرایی کلاهبرداری بود، حساب هک شد

یکی از توییت‌ها – که دیگر قابل مشاهده نیست – می‌گوید که Circle “یک بار پاداش USDC را برای همه دارندگان موجود توزیع خواهد کرد”.

USDC و سایر ارزهای دیجیتال پس از اعلام برنامه‌های مقامات ایالات متحده برای محدود کردن پیامدهای سقوط SVB تثبیت شدند و Circle گفت USDC قابل بازخرید با دلار است.

آن وب‌سایت حاوی پیوندی بود که کاربران را وادار می‌کرد تا با وارد کردن اطلاعات برای کیف پول‌های رمزنگاری خود، «USDC» دریافت کنند.

سخنگوی Circle به رویترز گفت که حساب Disparte هک شده است. حساب رسمی توییتر Circle اعلام کرد که حساب Disparte توسط یک کلاهبردار تصرف شده است.

Circle، ناشر استیبل کوین USDC، گفت که حساب توییتر مدیر ارشد استراتژی آن روز چهارشنبه هک شد، زیرا این حساب پیوندی را منتشر کرد که ظاهراً به دارندگان استیبل کوین USDC «پاداش یکباره» ارز دیجیتال رایگان را ارائه می‌کرد.

در این توییت آمده است: «این جایزه راه ما برای تشکر از حمایت و اعتماد مستمر شما به USDC است.

USDC در 11 مارس به پایین ترین سطح 0.88 دلار (تقریباً 73 روپیه) رسید، طبق داده های CoinGecko، بسیار پایین تر از نرخ مورد نظر خود یعنی 1:1 در برابر دلار. این سقوط ناشی از نگرانی ها در مورد قرار گرفتن Circle در معرض بانک سیلیکون ولی بود که تنظیم کننده های ایالات متحده روز قبل آن را تعطیل کرده بودند.

حساب توییتر Dante Disparte، مدیر ارشد استراتژی Circle، مجموعه‌ای از توییت‌ها را ارسال کرد که به نظر می‌رسد به حرکت اخیر استیبل‌کوین از ارزش دلاری خود می‌پردازد.

© تامسون رویترز 2023

در توییت سرکل آمده است: “هر پیوندی به پیشنهادات کلاهبرداری است. ما در حال بررسی وضعیت هستیم و بر این اساس اقدام می کنیم.”


از گوشی‌های هوشمند با نمایشگرهای چرخشی یا خنک‌کننده مایع گرفته تا عینک‌های AR فشرده و گوشی‌هایی که می‌توانند به راحتی توسط صاحبان آن‌ها تعمیر شوند، بهترین دستگاه‌هایی را که در MWC 2023 در Orbital دیده‌ایم، پادکست Gadgets 360، مورد بحث قرار می‌دهیم. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.
پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع