خدمات جیو 5G در هند در آستانه فصل جشن دیوالی راه اندازی شد: همه جزئیات

در همین حال، Jio آخرین نسخه 5G را به نام مستقل 5G به کار خواهد گرفت. سرمایه گذاری روپیه تخمین زده می شود. 2 میلیون کرور در زیرساخت 5G.

به گفته این شرکت، مردم به تدریج شروع به دریافت سیگنال های 5G در کل شهر به صورت مرحله ای خواهند کرد. این شرکت فناوری 5G مستقل خود را با نام “Jio True 5G” نامگذاری کرده است.

این شرکت مخابراتی روز جمعه 28 درصد افزایش سالانه سود خالص خود را در سه ماهه سپتامبر در 2000 روپیه اعلام کرد. 4,518 کرور، به عنوان اضافه شدن مشترکین و ARPU تحقق را افزایش داد.

سود خالص آن 500 میلیون تومان بود. 3528 کرور در مدت مشابه سال مالی قبل، شرکت مخابراتی در یک پرونده نظارتی اعلام کرد. درآمد حاصل از عملیات Reliance Jio Infocomm (RJIL) 20.2 درصد به روپیه افزایش یافت. 22521 کرور برای سه ماهه اخیر از روپیه. 18735 کرور در دوره سال قبل.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

موکش آمبانی، رئیس Reliance در 29 آگوست هنگام اعلام راه اندازی 5G در هند اظهار داشت: اپراتور مخابراتی قصد دارد تا دسامبر 2023 شبکه 5G خود را به هر شهر، تحصیل و تالوکا در سراسر کشور گسترش دهد.

خدمات Reliance Jio 5G در روز شنبه به طور رسمی در هند راه اندازی شد. همانطور که دو ماه پیش اعلام شد، اپراتور مخابراتی در روز شنبه بالاخره خدمات پرسرعت عصر جدید را در کشور راه اندازی کرد. آکاش آمبانی، رئیس جیو، خدمات را در راجستان از معبد شریناتجی در راجسامند راه اندازی کرده است. امسال، شرکت مخابراتی قصد دارد خدمات 5G را در شهرهای بزرگی مانند دهلی، بمبئی، کلکته و چنای راه اندازی کند.

اوایل این ماه، Reliance Jio آزمایش‌های آزمایشی خدمات 5G را در پایتخت ملی به همراه سه شهر دیگر – بمبئی، کلکته و بنارس – با سرعت دانلود بیش از 1 گیگابیت در ثانیه آغاز کرد.

در اوایل سال جاری، آمبانی از هیئت مدیره Reliance Jio استعفا داد و سلطنت را به پسر بزرگش آکاش آمبانی سپرد.