خدمات 5G جیو در کوچی راه اندازی شد. Trivandrum تا پایان دسامبر دنبال می شود

در بیانیه ای اعلام شد که خدمات 5G این شرکت مخابراتی در شهر کوچی و محوطه معبد گوروویور راه اندازی شد. پیناری ویجایان، وزیر ارشد کرالا، خدمات وای فای مجهز به جیو 5G را به صورت دیجیتالی از Trivandrum برای رویدادی که در کوچی برگزار شد، راه اندازی کرد.

او اضافه کرد که راه‌اندازی خدمات Jio 5G درها را به روی فرصت‌های رشد در حوزه‌های دولت الکترونیک، آموزش، مراقبت‌های بهداشتی، فناوری اطلاعات و کسب‌وکار SME باز می‌کند.

از امروز، کاربران Jio در Kochi و Guruvayur به پیشنهاد خوش‌آمدگویی Jio دعوت می‌شوند تا داده‌های نامحدود را با حداکثر سرعت ۱ گیگابیت در ثانیه و بدون هزینه اضافی تجربه کنند.

جدیدترین‌های نمایشگاه Consumer Electronics را در Gadgets 360 در مرکز CES 2023 ما مشاهده کنید.منبع

CM Vijayan در سخنرانی در این رویداد گفت: “من خوشحالم که خدمات 5G واقعی Jio را در کرالا راه اندازی می کنم. خدمات 5G، در دراز مدت، مزایای تحولی برای مردم کرالا به همراه خواهد داشت.”

در مقایسه با 3G و 4G، 5G تأخیر بسیار کمی دارد که تجربه کاربر را در بخش‌های مختلف افزایش می‌دهد.

یکی از سخنگویان جیو گفت: “ما هیجان زده هستیم که Jio True 5G را در معبد کوچی و گوروویور در کرالا آغاز کنیم. به زودی، شبکه Jio True 5G در طول و عرض کرالا گسترش خواهد یافت. Jio تنها شبکه 5G است که در اینجا حضور دارد.” صورتحساب.

در بیانیه جیو به نقل از او گفت: “آنها خدمات 5G را در تریواندروم تا پایان این ماه راه اندازی خواهند کرد و به دنبال آن Thrissur، Kozhikode، و Malappuram تا ژانویه 2023 قرار خواهند گرفت. تا دسامبر 2023، تمامی تحصیلات و تالوک های کرالا از خدمات 5G جیو برخوردار خواهند شد.”

5G چیست و چه تفاوتی با سرویس های فعلی 3G و 4G دارد؟

5G نسل پنجم شبکه تلفن همراه است که قادر به انتقال مجموعه بزرگی از داده ها با سرعت بسیار بالا است.

Jio از طریق کیت پزشکی Jio Community Clinic و دستگاه انقلابی AR-VR، Jio Glass، مزایای همهجانبه 5G را در زمینه مراقبت های بهداشتی نشان داد. در بیانیه آمده است که این مزایا تغییرات دگرگونی را در زندگی مردم کرالا به همراه خواهد داشت.

ویجایان افزود: «5G همچنین شهروندان و دولت را قادر می‌سازد تا به صورت بلادرنگ در ارتباط باقی بمانند و همچنین اجرای و کارایی طرح‌های دولتی را برای کاربر آخرین مایل بهبود می‌بخشد.»

CM گفت که Jio بیش از یک روپیه سرمایه گذاری کرده است. 6000 کرور برای استقرار شبکه 5G در ایالت او و این نشان دهنده تعهد آنها به کرالا است.

همچنین انتظار می‌رود که راه‌اندازی 5G توسعه بیشتری در نظارت از راه دور داده‌ها در بخش‌هایی مانند معدن، انبارداری، پزشکی از راه دور، و تولید و غیره ایجاد کند.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

تأخیر کم کارایی پردازش حجم بسیار بالایی از پیام های داده را با حداقل تاخیر توصیف می کند.