دانلود بایننس در هند از سایر صرافی های ارزهای خارجی پیشی گرفت، نزدیک به 430000 مارک

سرمایه گذاران کریپتو هند در سال جاری تحت رژیم مالیاتی قرار گرفته اند. اعضای جامعه از آوریل 30 درصد مالیات بر تراکنش‌های دارایی‌های دیجیتال مجازی پرداخت می‌کنند.

پس از اجرایی شدن این قوانین مالیاتی، دانلودهای CoinDCX از 2.2 میلیون در ژانویه به 163000 در ماه آگوست کاهش یافت و دانلودهای Coinbase از 31000 بار در ژوئن به 16000 در ماه آگوست کاهش یافت.

این توسعه چند روز پس از آن صورت می گیرد که ژائو، مدیرعامل بایننس ادعا کرد که به طور کامل مالک صرافی هندی WazirX نیست، که در هند به دلیل اتهامات ادعایی پولشویی تحت بررسی قرار گرفته است. به هنگام. ژائو اشاره کرده بود که در بستن WazirX نقشی دارد و از کاربران هندی خواسته بود برای تسهیل تبادل به پلتفرم اصلی Binance مهاجرت کنند.

در ماه ژوئیه، کن لی، مدیر سرمایه گذاری در آزمایشگاه بایننس در مصاحبه ای به گجت 360 گفته بود که این شرکت به طور فعال بازار هند را زیر نظر دارد تا فرصت های تجاری سودآور را به دست آورد.

به نظر می رسد پس از اینکه بازیکنان داخلی خود را درگیر مشکلات حقوقی در این کشور دیدند، جامعه کریپتو در هند به صرافی های بین المللی ارزهای دیجیتال نفوذ می کند. بایننس، صرافی رمزنگاری مستقر در ایالات متحده به سرپرستی چانگ پنگ ژائو، تا اوت سال جاری 429000 بار در هند دانلود کرده است. با این کار، صرافی بین‌المللی کریپتو از رقبای خود یعنی Coinbase، FTX و CoinMarketCap در میان دیگران، از نظر دریافت دانلود از سرمایه‌گذاران هندی پیشی گرفته است. این جزئیات توسط شرکت اطلاعات بازار Sensor Tower برجسته شده است.

طبق گزارش بلومبرگ، در حالی که بایننس جهشی را در پایگاه کاربری هند محور خود ثبت کرده است، دانلودهای ماهانه WazirX در ماه آگوست از حدود 596000 در ژانویه به 92000 کاهش یافت.

این شرکت قبلاً مجوزهای عملیاتی را در قزاقستان، فرانسه و امارات کسب کرده است.

طبق گزارش بلومبرگ، بایننس با کارمزدهای پایین، پیشنهادات متنوع و یک بازار همتا به همتای محبوب برای تسهیل حرکت بین توکن ها و پول نقد، به عنوان پربارترین صرافی بین المللی ارزهای دیجیتال شناخته شده است.

صرافی کریپتو که در سال 2017 تاسیس شد، در تلاش است تا به مجوزدارترین صرافی ارز دیجیتال در جهان تبدیل شود.

بعداً در ماه مه، هند همچنین یک درصد کسر مالیات بر هر تراکنش رمزنگاری شامل خرید و سپرده دارایی‌های کریپتو اعمال کرد.


اپل هشت محصول جدید خود را در رویداد “Far Out” سپتامبر خود رونمایی کرد. کدام یک شناور خواهند شد – و کدام یک غرق خواهند شد؟ ما در این مورد در Orbital، پادکست Gadgets 360 بحث می کنیم. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.کریپتوکارنسی یک ارز دیجیتال غیرقانونی است، نه یک ارز قانونی و در معرض خطرات بازار است. اطلاعات ارائه شده در این مقاله به معنای توصیه مالی، مشاوره تجاری یا هر گونه توصیه یا توصیه دیگری نیست که توسط NDTV ارائه یا تأیید شده است. NDTV مسئولیتی در قبال ضرر و زیان ناشی از هر گونه سرمایه گذاری بر اساس توصیه ها، پیش بینی ها یا سایر اطلاعات موجود در مقاله ندارد.منبع