درآمد کارکنان اپل استور در هند چهار برابر بیشتر از استانداردهای صنعت است.

مدیرعامل اپل در سفر خود به هند با نخست وزیر نارندرا مودی در دهلی نو دیدار کرد. این جلسه مستلزم بحث و گفتگو در مورد چگونگی برنامه ریزی اپل برای توسعه تجارت و تولید خود از داخل هند بود.

همراه با مدارک تحصیلی سطح بالا در فناوری اطلاعات (IT)، مهندسی برق، روباتیک و برنامه های کاربردی کامپیوتر، اپل کارکنان زبانی پیشرفته ای را برای بخشی از فروشگاه های خرده فروشی هند منصوب کرده است.

تخمین زده می شود که غول فناوری آمریکایی مستقر در کوپرتینو حدود 170 نفر را برای مدیریت دو فروشگاه اپل خود در هند استخدام کرده است. همچنین واضح است که اپل قبل از نهایی کردن اعضای تیم خود برای بر عهده گرفتن مسئولیت اداره دو فروشگاه اول در هند، بررسی های لازم را انجام داده است.

گفته می شود اپل حدود 100 میلیون تومان پرداخت می کند. طبق گزارش اکونومیک تایمز، ماهانه 1 میلیون به کارمندانش که دو فروشگاه خرده فروشی خود را در هند تحویل می دهند.

تصحیح: نسخه قبلی این داستان بیان می کرد که حقوق و دستمزدها روپیه برآورد شده است. 1 میلیون در سال این اصلاح شده است.


شیائومی گوشی هوشمند پرچمدار خود با محوریت دوربین شیائومی 13 اولترا را عرضه کرد، در حالی که اپل اولین فروشگاه خود را در این هفته در هند افتتاح کرد. ما درباره این پیشرفت‌ها و همچنین گزارش‌های دیگر در مورد شایعات مرتبط با گوشی‌های هوشمند و موارد دیگر در Orbital، پادکست Gadgets 360 صحبت می‌کنیم. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.
پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

اپل، در اقدامی دیرهنگام، سرانجام دو فروشگاه اپل را در اوایل ماه جاری در هند راه اندازی کرد. این شرکت گروه‌هایی از کارکنان با تحصیلات عالی و دانش فنی را برای کمک به مشتریانی که از فروشگاه‌های اپل در بمبئی و دهلی بازدید می‌کنند، منصوب کرده است. طبق گزارش‌ها، این کارمندان اپل استور در هند بسیار بیشتر از همتایان خود که در فروشگاه‌های خرده‌فروشی سایر برندهای فناوری کار می‌کنند، درآمد کسب می‌کنند. متولیان فروشگاه های اپل در هند هفته گذشته تی شرت های سبز رنگ پوشیدند و در کنار کوک ایستادند و با تشویق و تشویق از مشتریانی که بیرون فروشگاه ها صف کشیده بودند استقبال کردند.

برخی از کارکنان از کشورهای دیگر نیز نقل مکان کرده اند تا بخشی از توسعه خرده فروشی اپل در هند باشند.

راجیو چاندراسخار، معاون وزیر فناوری اطلاعات اخیرا به رویترز گفت: در زمان‌های آینده، اپل می‌تواند سرمایه‌گذاری‌های خود در هند را به همراه صادرات دو یا سه برابر کند.

دستمزد گزارش شده ای که اپل استور در هند ارائه می کند تا چهار برابر بیشتر از حقوقی است که سایر برندهای فناوری به طور ماهانه به کارکنان فروشگاه های خرده فروشی خود می پردازند.