دستگاه حضور و غیاب دست دوم بهتر است یا دستگاه نو ارزان ؟

 • دستگاه حضور غیاب اثر انگشتی مدل LX15 با قیمت 2.500.000 تومان
 • دستگاه حضور غیاب کارتی – انگشتی مدل K14 با قیمت 500.000 تومن
 • دستگاه ساعت زنی کارتی – انگشتی بسیار با کیفیت مدل F22 با قیمت 900.000 تومان
 • دستگاه تشخیص چهره و انگشتی ارزان با کیفیت مدل uf100 با قیمت 450.000 تومان
 • توجه داشته باشید که این دستگاه های با 1سال گارانتی، 10 سال خدمات‌ پس از فروش و همراه یک نسخه رایگان از برنامه حضور غیاب و حقوق دستمزد به شما ارائه می شود.

  برای مشاهده دستگاه های بیشتر و مشخصات آنها به سایت مجله حضور و غیاب مراجعه کنید. لینک بخش مربوطه : دستگاه حضور و غیاب ارزان

   

  مزایای دستگاه نو ارزان نسبت به دستگاه حضور و غیاب دست دوم

  تنها مزیت دستگاه حضور و غیاب دست دوم، قیمت پائین آن است. اما معایب بسیاری نیز دارد. شما با خرید دستگاه حضور غیاب ارزان قیمت ، هم قیمت پائین‌تری خواهید پرداخت و هم از مزایای آن برخوردار خواهید بود.

  در ادامه مزایای دستگاه حضور غیاب ارزان نسبت به دستگاه ساعت زنی دست دوم را مشاهده کنید و در نهایت خودتان تصمیم بگیرید که کدامیک بهتر است.

   

  دستگاه حضور و غیاب دست دوم گارانتی ندارد

  شرکتهای حضور غیاب، دستگاه ساعت زنی دست دوم نمی فروشند و شما باید این تجهیزات را معمولا از افراد متفرقه خریداری کنید. مهمترین نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که دستگاه ساعت زنی دست دوم فاقد گارانتی است و اگر دستگاه خریداری شده با مشکل مواجه شود، نمی توانید از خدمات گارانتی استفاده نمایید.

  در مقابل وقتی دستگاه حضور و غیاب ارزان می خرید، دستگاه خریداری شده معمولاً شامل یکسال گارانتی خواهد بود و در این مدت اگر مشکلی برای آن پیش بیاید، خیال‌تان از بابت تعمیر یا تعویض آن راحت خواهد بود.

   

  دستگاه حضور و غیاب دست دوم خدمات پس از فروش ندارد

  وقتی دستگاه نو ارزان می خرید، محصول خریداری شده، علاوه بر گارانتی شامل 10 سال خدمات پس از فروش نیز می شود. اما دستگاه ساعت زنی دست دوم معمولاً شامل خدمات پشتیبانی و خدمات پس از فروش نمی شود و شرکتهای اصلی هیچ تعهدی بابت آن نمی دهند و شاید مجبور شوید که آن را کنار بگذارید.

   

  آیا دستگاه حضور و غیاب دست دوم همراه نرم افزار است

  هر دستگاه ساعت زنی در کنار یک نرم افزار حضور غیاب کار می کند و اگر نرم افزار نداشته باشید، دستگاه به کارتان نخواهد آمد. در زمان خرید دستگاه حضور و غیاب دست دوم دو نکته را مد نظر داشته باشید :

  • اول اینکه آیا فروشنده دستگاه ساعت زنی دست دوم، نرم افزار آن را به شما می دهد ؟
  • آیا می توانید نرم افزار را نصب کنید و آیا شرکت فروشنده کد فعالسازی بابت نرم افزار به شما خواهد داد؟

  قطعاً اگر مورد اول هم اوکی باشد، هیچ شرکتی کد فعالسازی به خریدار دستگاه دست دوم نخواهد داد و هیچ گونه خدماتی نیز بابت آن تقبل نخواهد کرد. چرا که دستگاه را به یک شخص یا شرکت دیگر فروخته است نه شما.

   

  دستگاه ساعت زنی دست دوم چندان هم ارزان نیست

  فروشندگان دستگاه های دست دوم چندان هم قیمت دستگاه را پائین نخواهند گفت . شاید با قیمت کمتر از دستگاه حضور غیاب دست دوم بتوانید یک دستگاه حضور و غیاب ارزان قیمت با شرایط بهتر خریداری نمایید. وقتی به هزینه های احتمالی خرابی، هزینه تعمیرات، عدم گارانتی و پشتیبانی توجه کنید، متوجه خواهید شد که دستگاه حضور و غیاب دست دوم، چندان هم برای شما ارزان تمام نخواهد شد.

   

  شرایط استثنایی خرید دستگاه ارزان نو در برابر دستگاه کارکرده

  شما علاوه بر اینکه با قیمت برابر یا پائین تر از دستگاه حضور و غیاب دست دوم، می‌توانید دستگاه نو ارزان قیمت خریداری نمایید، از خدمات آن نیز برخوردار خواهید شد.

  مجموعه ما در کنار فروش دستگاه های حضور و غیاب خود، خدمات زیر را نیز به شما ارائه می دهد:

  • 1 سال گارانتی معتبر دستگاه حضور غیاب
  • 10 سال خدمات پس از فروش بابت محصول خریداری شده
  • یک نسخه نرم افزار حضورغیاب و حقوق‌دستمزد رایگان
  • ارسال محصول خریداری شده به صورت رایگان به سراسر کشور
  • نصب و راه اندازی و آموزش سیستم حضور غیاب (دستگاه و نرم افزار) به صورت اینترنتی (ریموت) و رایگان
  • شما بابت محصول خریداری شده میتوانید به مدت یکسال به صورت رایگان از خدمات پشتیبانی ما به صورت آنلاین برخوردار شوید.
  • قبل از خرید می توانید با استفاده از مشاوره رایگان دستگاه مناسب شرکت خود را انتخاب و خریداری نمایید.

  با مقایسه این موارد مشاهده می کنید که با خرید دستگاه نو و ارزان قیمت و باکیفیت، علاوه بر اینکه نسبت به دستگاه حضور و غیاب کارکرده، قیمت بالاتری پرداخت نخواهید کرد، از خدمات مناسب گارانتی و پشتیبانی بهره مند شده و با خیال راحت می توانید از سیستم خریداری شده استفاده نمایید.

  اگر تمایل به خرید دارید، برای دریافت مشاوره رایگان از طریق شماره 0919027324   با کارشناسان ما تماس بگیرید.