دهلی ال جی به 55 تجارت الکترونیکی و خرده فروشی دیگر اجازه می دهد تا شبانه روزی کار کنند

پیشنهادی که توسط وزارت کار ارائه شد و توسط وزیر ارشد آرویند کجریوال تأیید شد، برای معافیت 55 مؤسسه دیگر از بخش‌های 14، 15 و 16 قانون مغازه‌ها و مؤسسات دهلی، 1954 ارائه شد.

مسئول راج نیواس اعلام کرد که درخواست ها فقط از طریق حالت آنلاین پذیرفته می شود.


شرکت‌های گوشی‌های هوشمند بسیاری از دستگاه‌های قانع‌کننده را در سه ماهه اول سال 2023 روانه بازار کرده‌اند. برخی از بهترین تلفن‌های عرضه شده در سال 2023 که امروز می‌توانید بخرید کدامند؟ ما در این مورد در Orbital، پادکست Gadgets 360 بحث می کنیم. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.
پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

مقامات راج نیواس روز دوشنبه گفتند که LG VK Saxena دهلی، فعالیت 55 فروشگاه اینترنتی و خرده فروشی شبانه روزی در پایتخت ملی را تایید کرده است، ماه ها پس از آن که او به بیش از 300 شرکت اشاره کرد تا 24×7 فعالیت کنند.

ساکسنا خاطرنشان کرد که تأخیر بیش از حد در پردازش چنین برنامه های معمولی نیز بر اعتماد / احساسات جامعه تجاری در کل تأثیر منفی می گذارد.

ال‌جی همچنین به این بخش دستور داده است که چنین برنامه‌هایی را در یک جدول زمانی تعیین‌شده دفع کند تا یک محیط تجاری مساعد و مناسب برای سرمایه‌گذار، که باعث رشد اقتصادی می‌شود، ایجاد شود و اعتماد مثبت در جامعه تجاری به طور کلی ایجاد شود.

ال‌جی در اکتبر سال گذشته با در نظر گرفتن تاخیرهای تا هفت سال در رسیدگی به درخواست‌های معافیت توسط وزارت کار، در پرونده اشاره کرد که هدف اصلی از معافیت‌های بخش 14، 15 و 16 فروشگاه‌های دهلی است. یکی از مقامات راج نیواس گفت: قانون تأسیس و تأسیس، 1954 این است که مؤسسات مختلف را قادر می سازد تا تجارت خود را به صورت 24×7 ادامه دهند.

ال‌جی «نگرش غیرحرفه‌ای و عدم دقت لازم» از سوی وزارت کار در مورد این موضوع را علامت‌گذاری کرده و تأکید کرده است که برخی از سیاست‌های انتخاب و انتخاب توسط این بخش در پردازش چنین درخواست‌هایی اتخاذ شده است که می‌تواند نشان‌دهنده باشد. از اعمال فاسد

این 55 فروشگاه در مکان‌های مختلف دهلی واقع شده‌اند، شامل تجارت الکترونیک، فروشگاه‌های خرده‌فروشی پوشاک و لوازم جانبی.

عملکرد شبانه روزی آنها باعث ایجاد اشتغال و ارتقای یک محیط تجاری مثبت برای سرمایه گذاری آتی در سرمایه ملی می شود.

به منظور اطمینان از نظارت شفاف و مؤثر، یک سیستم آنلاین برای دریافت درخواست‌های معافیت تحت بخش‌های 14، 15 و 16 قانون فروشگاه‌ها و تأسیس دهلی، 1954 توسعه داده شده است.