دوقلوهای دیجیتال کار و آینده سرگرمی های ویدیویی

آواتار نیازی به تمرین ندارد و بدون حواس‌پرتی مانند بیماری یا هر یک از درگیری‌ها یا مشکلات رفتاری که معمولاً با استعدادهای زنده مرتبط است، از روی متن نوشته شده کار می‌کند.

گاهی اوقات سرویس های خبری متوجه می شوند که مخاطب در حال تماشای آواتار تولید شده توسط هوش مصنوعی است. در جایی که این فناوری قبلاً مورد استفاده قرار می گیرد، مورد پذیرش مخاطبان خبری و استعدادها قرار گرفته است.

همه چیز، از شخصیت‌های غیربازیکن (NPC) که مانند افراد واقعی ظاهر می‌شوند، تا توانایی ساختن کل تیم‌های ورزشی مجازی با نمایش دقیق بازیکنان واقعی، خیالی یا حتی مرده، همه به طور بالقوه روی میز هستند. که نشان دهنده سطحی از اختلال است که ما تازه در حال مشاهده آن هستیم.

از آنجایی که GPT-4 در حال حاضر کار جالبی با اسکریپت‌ها و داستان‌ها انجام می‌دهد، می‌توانید این را در نقشه راه برای داشتن فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی واقعی واقعی قرار دهید که کاملاً توسط هوش مصنوعی بر اساس ترجیحات کاربر ایجاد شده‌اند.

بنابراین، آواتار به درآمد آنها لطمه ای وارد نمی کند و با کاهش بار و تشدید ناشی از آن، کار انسان را تکمیل می کند، که همه اینها باید رضایت شغلی را بهبود بخشد.

موارد استفاده آواتار

مزایای هزینه قابل توجه است زیرا معمولاً حدود 4000 دلار برای ایجاد برخی از این محتوای کوتاه با یک شخص زنده هزینه دارد، اما فقط حدود 100 دلار هزینه دارد که همین کار را با یک آواتار تولید شده توسط رایانه انجام دهید.

ThinkPhone با یک شارژر جهانی منحصر به فرد و بسیار کوچک 68 واتی عرضه می شود که گوشی را در عرض چند دقیقه شارژ می کند و همچنین به اندازه کافی قوی است که بتواند بیشتر لپ تاپ های متمرکز تجاری یا سایر دستگاه های USB-C را تامین کند – البته نه ماشین های بازی یا ایستگاه های کاری.

تبلیغات

فارستر NICE را به عنوان یک رهبر در CCaaS معرفی می کند

ThinkPhone که بر پایه برند تجاری متمرکز ThinkPad که از IBM سرچشمه گرفته است، ابعادی مشابه آیفون دارد، اما دارای چندین ویژگی منحصر به فرد متمرکز بر تجارت است.

سلبریتی ها به خوبی مقیاس نمی شوند زیرا اگر از آنها به عنوان مدافع استفاده کنید، توانایی افراد برای چت کردن با آنها تقریباً وجود ندارد. با این حال، آواتار یک فرد مشهور علاوه بر مشتریان فعلی یا آینده مشتری، می‌تواند با طرفداران در مقیاس بزرگ تعامل داشته باشد.

ThinkPhone خلأ تلفن‌های تجاری را که از زمان خروج بلک‌بری و پالم از بازار وجود داشت، پر می‌کند و محصول هفته من است.منبع

اینکه بتوانید دوقلو خود را برای انجام برخی از کارهای خود بسازید، جایی که هوش مصنوعی DeepBrain در حال حاضر متمرکز است، بازی را تغییر می دهد. اما وقتی بتوانیم تصاویر ترکیبی بگیریم و همین کار را انجام دهیم، به ویژه برای محتوای طولانی، به طور گسترده ای همه اشکال سرگرمی را مختل می کند. به عنوان مثال، صنعت پورنوگرافی در حال حاضر همه چیز را فرا گرفته است. محتوای Reddit مدتی است که این کار را انجام می‌دهد و به نظر می‌رسد اکثر کاربران اهمیتی نمی‌دهند.

امروزه، بازاری در رابطه با گوشی های هوشمند متمرکز بر تجارت وجود ندارد. من یک بار با مدیر عامل وقت بانک آمریکا صحبت کردم که نمی خواست مردمش از تلفن های مصرفی استفاده کنند. او چیزی امن و متمرکز بر تجارت مانند بلک بری زمانی می خواست، اما از اینکه کسی چنین دستگاهی را ساخته بود، ناامید بود.

با یک آواتار دیجیتالی ایجاد شده، شرکت مالک بازیگر مجازی است و مشکلات ناشی از انسان پس از حذف انسان ها از ترکیب، از بین می رود.

انسان و دوقلوهای دیجیتال مجازی – آنچه در پیش است

یکی از جالب‌ترین آنها، مدل هوش مصنوعی ترکیبی ویدئویی توسط DeepBrain AI است که می‌تواند یک دوقلوی دیجیتالی کارآمد از یک انسان ایجاد کند که می‌تواند به طور فزاینده‌ای وظایفی را بر عهده بگیرد که معمولاً انسانی که آینه آن است انجام می‌دهد.

در نهایت، این تلفن دارای یک دوربین 50 مگاپیکسلی با کیفیت بالا است که باید اکثر نیازهای عکس را پوشش دهد، چه برای ثبت یک رویداد شخصی، چه برای یک محقق بیمه یا شخص دیگری که نیاز به ایجاد یک رکورد با کیفیت بالا دارد.

Lenovo ThinkPhone توسط موتورولا

همانطور که اشاره شد، این فناوری می‌تواند افراد واقعی و شخصیت‌های خلق شده هنرمندانه را اسکن کند، که می‌تواند برخی از مشکلات شرکت‌هایی مانند مک‌دونالدز (رونالد مک‌دونالد)، کنتاکی فرید چیکن، و جک در جعبه را با استفاده از افراد زنده حل کند، جایی که همه به طور مرتب با هم عوض می‌شوند. بازیگران به طوری که بازیگر آنقدر محکم به کاراکتر گره نخورد که نتوان آنها را جایگزین کرد.

دلیل اینکه استعدادهای خبری با این موضوع مشکلی ندارند این است که هنگام استفاده از آواتار به آنها جبران می شود و استفاده از آواتار به این معنی است که استعداد لازم نیست برای ضبط یا ضبط بخش های کوتاه زنده، به روز رسانی ها یا اطلاعیه هایی که معمولاً به یک استودیو برود. نیاز است که آنها به استودیو برگردند.

سرعت پیشرفت هوش مصنوعی باورنکردنی است. قبل از پایان سال گذشته، بسیاری از ما فکر می‌کردیم که هوش مصنوعی تا چند سال هنوز به صورت جداگانه کاربردی نخواهد بود. سپس ChatGPT با پشتیبانی از فناوری GPT-3 و به دنبال آن به سرعت توسط GPT-4 مورد استفاده قرار گرفت و ناگهان، ما توسط هوش مصنوعی احاطه شدیم که می تواند بهره وری ما را بهبود بخشد.

خب، لنوو این مشکل را با ThinkPhone نمادین خود برطرف کرد.

بیایید در این هفته در مورد ظهور دوقلو دیجیتال مفید انسان گپ بزنیم. ما با محصول هفته من، لنوو موتورولا ThinkPhone، گوشی هوشمندی که یکی از بزرگترین اشتباهات صنعت کامپیوتر در پاسخ به آیفون اپل را برطرف می کند، پایان می دهیم.

مدل های AI سنتز ویدئو

تبلیغات

فارستر NICE را به عنوان یک رهبر در CCaaS معرفی می کند

ThinkPhone تا عمق 1.5 متری تا 30 دقیقه ضد آب است. حتی یک دکمه قرمز برای راه اندازی یک برنامه مهم نیز دارد. من معمولاً دوربین را انتخاب می کنم زیرا این همان چیزی است که اغلب به سرعت به آن نیاز دارم. دیگران ممکن است از آن برای اجرای مجدد فشار به صحبت برای پلیس، امنیت و موارد دیگر استفاده کنند که در آن ارتباط فوری ضروری است (این مورد در برنامه مایکروسافت تیمز Walkie Talkie پشتیبانی می‌شود).