دوقلوهای دیجیتال کار و آینده سرگرمی های ویدیویی

ماهیت بیش از حد واقع گرایانه آواتارها با آموزش های اضافی و با پیشرفت فناوری به گونه ای که حتی در فرم طولانی پیشرفت می کند، بهبود می یابد. بازیگران مجازی از افراد واقعی غیرقابل تشخیص خواهند بود، حتی اگر ملغمه‌ای از آن افراد باشند، دقیقاً مانند محصولاتی مانند Dalle-E که هنر را از آمیزه‌ای از تصاویر می‌سازد.

با یک آواتار دیجیتالی ایجاد شده، شرکت مالک بازیگر مجازی است و مشکلات ناشی از انسان پس از حذف انسان ها از ترکیب، از بین می رود.

انسان و دوقلوهای دیجیتال مجازی – آنچه در پیش است

هوش مصنوعی DeepBrain که در ابتدا بر روی استعداد مجری اخبار متمرکز بود، اولین دوقلوی دیجیتالی انسانی است که من به آن نگاه کردم که می تواند وظایف را به طور غیرقابل تشخیصی از نحوه انجام آنها توسط انسان انجام دهد.

از آنجایی که GPT-4 در حال حاضر کار جالبی با اسکریپت‌ها و داستان‌ها انجام می‌دهد، می‌توانید این را در نقشه راه برای داشتن فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی واقعی واقعی قرار دهید که کاملاً توسط هوش مصنوعی بر اساس ترجیحات کاربر ایجاد شده‌اند.

گاهی اوقات سرویس های خبری متوجه می شوند که مخاطب در حال تماشای آواتار تولید شده توسط هوش مصنوعی است. در جایی که این فناوری قبلاً مورد استفاده قرار می گیرد، مورد پذیرش مخاطبان خبری و استعدادها قرار گرفته است.

برخی از این آواتارها هرگز افراد واقعی نبودند. آنها تصاویری کاملا واقعی و با کامپیوتر تولید شده بودند.

تبلیغات

فارستر NICE را به عنوان یک رهبر در CCaaS معرفی می کند

ThinkPhone تا عمق 1.5 متری تا 30 دقیقه ضد آب است. حتی یک دکمه قرمز برای راه اندازی یک برنامه مهم نیز دارد. من معمولاً دوربین را انتخاب می کنم زیرا این همان چیزی است که اغلب به سرعت به آن نیاز دارم. دیگران ممکن است از آن برای اجرای مجدد فشار به صحبت برای پلیس، امنیت و موارد دیگر استفاده کنند که در آن ارتباط فوری ضروری است (این مورد در برنامه مایکروسافت تیمز Walkie Talkie پشتیبانی می‌شود).


بیایید در این هفته در مورد ظهور دوقلو دیجیتال مفید انسان گپ بزنیم. ما با محصول هفته من، لنوو موتورولا ThinkPhone، گوشی هوشمندی که یکی از بزرگترین اشتباهات صنعت کامپیوتر در پاسخ به آیفون اپل را برطرف می کند، پایان می دهیم.

مدل های AI سنتز ویدئو

آواتار نیازی به تمرین ندارد و بدون حواس‌پرتی مانند بیماری یا هر یک از درگیری‌ها یا مشکلات رفتاری که معمولاً با استعدادهای زنده مرتبط است، از روی متن نوشته شده کار می‌کند.

محصول فناوری هفته

Lenovo ThinkPhone توسط موتورولا

یکی از جالب‌ترین آنها، مدل هوش مصنوعی ترکیبی ویدئویی توسط DeepBrain AI است که می‌تواند یک دوقلوی دیجیتالی کارآمد از یک انسان ایجاد کند که می‌تواند به طور فزاینده‌ای وظایفی را بر عهده بگیرد که معمولاً انسانی که آینه آن است انجام می‌دهد.

بنابراین، آواتار به درآمد آنها لطمه ای وارد نمی کند و با کاهش بار و تشدید ناشی از آن، کار انسان را تکمیل می کند، که همه اینها باید رضایت شغلی را بهبود بخشد.

موارد استفاده آواتار

همه چیز، از شخصیت‌های غیربازیکن (NPC) که مانند افراد واقعی ظاهر می‌شوند، تا توانایی ساختن کل تیم‌های ورزشی مجازی با نمایش دقیق بازیکنان واقعی، خیالی یا حتی مرده، همه به طور بالقوه روی میز هستند. که نشان دهنده سطحی از اختلال است که ما تازه در حال مشاهده آن هستیم.

در نهایت، این تلفن دارای یک دوربین 50 مگاپیکسلی با کیفیت بالا است که باید اکثر نیازهای عکس را پوشش دهد، چه برای ثبت یک رویداد شخصی، چه برای یک محقق بیمه یا شخص دیگری که نیاز به ایجاد یک رکورد با کیفیت بالا دارد.

Lenovo ThinkPhone توسط موتورولا

این ویژگی ها عبارتند از:

  • اتصال فوری: تلفن و رایانه به‌طور یکپارچه متوجه نزدیکی خود می‌شوند و از طریق Wi-Fi متصل می‌شوند.
  • کلیپ بورد یکپارچه: متن کپی شده یا عکس‌های اخیر، اسناد اسکن شده و ویدیوها را با چسباندن آن‌ها در هر برنامه‌ای در دستگاه مقصد، به‌طور یکپارچه بین دستگاه‌ها انتقال دهید.
  • اطلاعیه های یکپارچه: اعلان‌های تلفن فوراً در مرکز اقدام ویندوز ظاهر می‌شوند. با کلیک بر روی یک اعلان، برنامه تلفن مربوطه در صفحه رایانه شخصی راه اندازی می شود.
  • رها کردن فایل: به راحتی فایل ها را بین ThinkPhone و PC بکشید و رها کنید.
  • پخش برنامه: هر برنامه اندرویدی را مستقیماً روی رایانه شخصی باز کنید.
  • وب کم پیشرفته: از دوربین‌های قدرتمند ThinkPhone و قابلیت‌های هوش مصنوعی بهره ببرید و به‌طور یکپارچه از آن به‌عنوان وب‌کم خود برای همه تماس‌های ویدیویی خود استفاده کنید. چرا یک وب کم جداگانه بخرید در حالی که از قبل دوربین بهتری در تلفن هوشمند خود دارید؟
  • نقطه اتصال فوری: با یک کلیک مستقیم از رایانه شخصی به اینترنت متصل شوید تا از اتصال 5G ThinkPhone استفاده کنید. این بسیار بزرگ است و به طور بالقوه نیاز و هزینه برای قابلیت WAN را در رایانه شخصی شما کاهش می دهد.

همانطور که اشاره شد، این فناوری می‌تواند افراد واقعی و شخصیت‌های خلق شده هنرمندانه را اسکن کند، که می‌تواند برخی از مشکلات شرکت‌هایی مانند مک‌دونالدز (رونالد مک‌دونالد)، کنتاکی فرید چیکن، و جک در جعبه را با استفاده از افراد زنده حل کند، جایی که همه به طور مرتب با هم عوض می‌شوند. بازیگران به طوری که بازیگر آنقدر محکم به کاراکتر گره نخورد که نتوان آنها را جایگزین کرد.

این دوقلو دیجیتال با اجازه دادن به آن برای یادگیری از مجموعه‌ای از ویدئوهای خبری ایجاد می‌شود تا پایگاهی از دانش درباره رفتار، خصلت‌ها، گفتار و حرکات ارائه‌دهنده انسانی ایجاد کند.