دولت ایالات متحده ممکن است مالیات های انضباطی 30 درصدی را بر استخراج کنندگان کریپتو اعمال کند: جزئیات

در نوامبر 2021، شورای قابلیت اطمینان الکتریک تگزاس (ERCOT) افزایش پنج برابری در بارهای انرژی را برای پشتیبانی از استخراج کریپتو و مراکز داده برآورد کرده بود.

ایالات متحده، در سال‌های اخیر، به عنوان کانونی برای استخراج‌کنندگان رمزارز برای ایجاد فعالیت‌های خود ظاهر شده است، به‌ویژه پس از اینکه چین در سال 2021 ممنوعیت کاملی را بر کلیه فعالیت‌های مرتبط با رمزارز اعمال کرد. با توجه به نگرانی‌های زیست‌محیطی و ماهیت انرژی بر ماینینگ، ایالات متحده در حال بررسی وضع مالیات تنبیهی بر شرکت ها و افرادی است که به استخراج ارز دیجیتال در این کشور دست می زنند. دولت جو بایدن، رئیس جمهور جو بایدن، اکنون که استخراج کریپتو در حال ایجاد فرصت های شغلی در ایالات متحده است و انتظار می رود در زمان های آتی رونق بگیرد، در حال بررسی مجدد شمارش مالی است تا به خزانه فدرال خود اضافه شود.

پیش از این، چندین تاجر مستقر در شهر نیویورک نیز با فرماندار کتی هوچول تماس گرفته بودند و از او خواسته بودند تا مجوزهای مربوط به تبدیل کارخانه‌های سوخت فسیلی قدیمی شهر را به مراکز استخراج کریپتو رد کند.

به زودی، ایالات متحده می تواند از ماینرهای کریپتو بخواهد که مالیاتی معادل 30 درصد از کل هزینه انرژی مصرف شده در استخراج ارزهای دیجیتال را بپردازند. این ایده توسط شورای مشاوران اقتصادی ایالات متحده (CEA) مطرح شده است.

در سال‌های اخیر، فرآیند استخراج بیت‌کوین با رایانه‌های پیشرفته‌تری که توسط شرکت‌های استخراج و استخراج‌کنندگان مستقل به سیستم پیوسته‌اند، دشوارتر شده است.

این فرآیند پیچیده مسئول مضر بودن برای محیط زیست است و در عین حال استرس را به شبکه‌های برق مناطقی که استخراج کریپتو سرعت گرفته است، می‌افزاید.

ماینرها برای استخراج بیت کوین باید الگوریتم های پیچیده ای را روی رایانه های پیشرفته حل کنند. شرکت‌هایی مانند سامسونگ و جک دورسی بلاک در حال کار بر روی تراشه‌های ویژه استخراج بیت‌کوین هستند تا فرآیندی که در غیر این صورت پرمصرف است و انرژی کارآمدی داشته باشد.

مقامات ایالات متحده گفته اند که حتی اگر از انرژی پاک برای تسهیل استخراج کریپتو استفاده شود، در دسترس بودن انرژی پاک برای دیگران کاهش می یابد و اتکای آنها به برق تولید شده توسط سوخت های فسیلی افزایش می یابد و در عین حال این انرژی گران تر می شود.

در حال حاضر، شرکت‌های ماینینگ کریپتو مجبور نیستند تمام هزینه‌هایی را که بر دیگران تحمیل می‌کنند، به شکل آلودگی محیطی محلی، قیمت‌های بالاتر انرژی و تأثیرات افزایش انتشار گازهای گلخانه‌ای بر آب و هوا بپردازند. مالیات DAME شرکت‌ها را تشویق می‌کند تا آسیب‌هایی را که بر جامعه تحمیل می‌کنند در نظر بگیرند.»

«یک پیشنهاد جدید در بودجه امسال، مالیات غیر مستقیم انرژی معدنی دارایی‌های دیجیتال (DAME)، نمونه‌ای از تعهد رئیس‌جمهور به پرداختن به چالش‌های ملی طولانی مدت و همچنین خطرات نوظهور – در این مورد، هزینه‌های اقتصادی و زیست‌محیطی است. روش های فعلی برای استخراج دارایی های کریپتو (به طور خلاصه استخراج کریپتو). یک وبلاگ رسمی از کاخ سفید در 2 مه گفت: پس از یک دوره مرحله‌ای، شرکت‌ها با مالیاتی معادل 30 درصد از هزینه برقی که در استخراج کریپتو استفاده می‌کنند، مواجه خواهند شد.

ایالات متحده تخمین می زند که می تواند 3.5 میلیارد دلار (تقریباً 28639 کرور) در دهه آینده از طریق مالیات DAME به دست بیاورد.


Vivo X90 Pro بالاخره در هند معرفی شد، اما آیا گوشی هوشمند پرچمدار این شرکت برای سال 2023 نسبت به نسل قبلی خود به ارتقای کافی مجهز شده است؟ ما در مورد این و موارد بیشتر در Orbital، پادکست Gadgets 360 بحث می کنیم. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.
پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع