دولت تلانگانا با Bharat Web3 به نیروها می پیوندد تا ابتکارات بلاک چین را تقویت کند

در دسامبر 2021، دولت تلانگانا با صرافی رمزارز CoinSwitch Kuber و شرکت مدیریت نوآوری Lomos Labs برای راه‌اندازی یک «شتاب‌دهنده بلاک چین» قراردادهایی امضا کرد که قصد دارد به استارت‌آپ‌های Web3 کمک‌های لازم را برای موفقیت ارائه کند.

این ابتکار توسط اداره اطلاعات، فناوری، الکترونیک و ارتباطات دولت تلانگانا (ITECD) انجام شده است.

آشیش سینگال، بنیانگذار و مدیر عامل CoinSwitch در توضیح این موضوع گفت: “ما معتقدیم که این مشارکت گامی کلیدی در جهت تحقق پتانسیل کامل این فناوری پیشرفته است و مشتاقانه منتظریم نقش فعالی در توسعه و اجرای آن ایفا کنیم.” این تفاهم نامه جدید

سندباکس دسترسی به داده‌های مربوطه، کاربران را تسهیل می‌کند و مهم‌تر از آن توصیه‌هایی را در مورد تغییرات نظارتی ارائه می‌دهد که باعث نوآوری در اکوسیستم Web3 می‌شود و مشارکت و همکاری بیشتر را تسریع می‌کند. لانکا در بیانیه‌ای رسمی گفت: Telangana موقعیت خوبی برای تبدیل شدن به یک رهبر در فضای Web3 دارد و ما متعهد به حمایت از رشد و توسعه آن هستیم.

جیش رانجان، دبیر اصلی دولت تلانگانا و همچنین راما دوی لانکا، مدیر فناوری های نوظهور ایالت تلانگانا برای امضای این تفاهم نامه در کنار Kiran Vivekananda، مدیر ارشد سیاست گذاری در CoinDCX که همچنین به عنوان مدیر انجمن Bharat Web3.

برای جزئیات جدیدترین راه‌اندازی‌ها و اخبار سامسونگ، شیائومی، ریلمی، وان پلاس، اوپو و سایر شرکت‌ها در کنگره جهانی موبایل در بارسلون، از مرکز MWC 2023 ما دیدن کنید.منبع

دولت تلانگانا یک یادداشت تفاهم (MoU) با انجمن Bharat Web3 امضا کرده است تا بحث ها را در مورد فناوری بلاک چین ایجاد کند. سازمان حمایت از رمزارز با محوریت هند، که در نوامبر سال گذشته تشکیل شد، دارای بازیکنان رمزنگاری مانند CoinSwitch Kuber و WazirX در میان دیگران به عنوان اعضای مشارکت کننده است. به عنوان بخشی از این همکاری جدید، دولت تلانگانا به دنبال ایجاد یک اکوسیستم پرورش دهنده برای توسعه دهندگان و بازیکنان Web3 است تا رشد کلی صنعت بلاک چین را تقویت کند.

نقش انجمن Bharat Web3 در این مشارکت، تعیین یک نقطه تماس اختصاصی برای تسهیل اجرای سیاست‌های مرتبط با Web3 خواهد بود.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

دولت تلانگانا در واقع تلاش‌ها را برای کشف بلاک چین به عنوان یک فناوری تسریع کرده است. بر اساس سیستم دفتر کل توزیع‌شده، فناوری بلاک چین برای عناصر Web3 مانند ارزهای دیجیتال، NFT و همچنین متاورس پشتیبانی می‌کند.