دولت دهلی گفت از ناوگان اتوبوس برقی DMRC برای بهبود اتصال آخرین مایل استفاده می کند

وی ادامه داد: یک مطالعه جامع به ما کمک کرد تا مبدأ و مقصد واقعی اتوبوس‌های شهری را درک کنیم که منجر به طراحی مسیرهای جدید با فرکانس سریع‌تر اتوبوس در مناطق مورد نیاز شد. برای اینکه وسایل نقلیه عمومی ما کاملاً عاری از آلودگی باشند، در شهر اضافه شده‌اند.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

علاوه بر این، برای بهره برداری از 380 اتوبوس برقی دیگر، شش ایستگاه – خوش آمدید، کوهات محصور، ریتالا، ننگلوی، موندکا و دوارکا شناسایی شده است. DMRC انبارهای اتوبوس را در این مکان ها احداث خواهد کرد. بخش حمل و نقل باید تمام این اتوبوس های تغذیه کننده را در هر کیلومتر اجرا کند، به این معنی که هزینه مسافت طی شده در طول روز به اپراتورها پرداخت خواهد شد.

این پیشنهاد به عنوان بخشی از توصیه ارائه شده توسط مطالعه منطقی سازی مسیر انجام شده توسط بخش حمل و نقل ارائه شده است. در ماه اکتبر، مرحله اول مطالعه با اتوبوس‌های استاندارد (12 متری) اجرا شد که در 26 مسیر جدید از جمله مسیرهای Trunk (2)، منطقه تجاری مرکزی (CBD) (3)، اولیه (18) و مسیرهای فرودگاهی (3) فعالیت می‌کنند. با فرکانس 5 تا 20 دقیقه در ساعات اوج مصرف.

جدیدترین‌های نمایشگاه Consumer Electronics را در Gadgets 360 در مرکز CES 2023 ما مشاهده کنید.منبع

در مورد توسعه، وزیر حمل و نقل دهلی، Kailash Gahlot در بیانیه ای گفت: “با پاسخ خوبی که از اجرای آزمایشی مطالعه منطقی سازی مسیر دریافت شد، این اتوبوس های تغذیه برقی با اندازه کوچکتر، اتصال آخرین مایل را برای مردم بیشتر تقویت می کنند.” “

این مطالعه استفاده از اتوبوس‌های Mini/Midi را برای فعالیت در مناطقی که اتوبوس‌های DTC و خوشه‌ای به طول 12 متر نمی‌توانند به دلیل عرض کمتر جاده یا زیاد نبودن بار مسافر، کار کنند، توصیه می‌کند. در این مسیرها و برای خدمات رسانی به بخش‌های روستایی دهلی، اتوبوس‌های کوچک‌تر، پایداری مالی و راحتی بهتری را برای مسافران فراهم می‌کند و مناطق آن‌ها را به مراکز ترانزیتی مجاور متصل می‌کند.

دولت دهلی به زودی ناوگان اتوبوس برقی شرکت مترو دهلی (DMRC) را برای تقویت اتصال آخرین مایل در سراسر شهر در اختیار خواهد گرفت.

DMRC از دسامبر 2019 اتوبوس های الکترونیکی تغذیه کننده را در خوشه های شرقی و شمالی از دپوهای پارک شستری و پارک مجلس راه اندازی کرده است. اکنون، این اتوبوس ها توسط بخش حمل و نقل از طریق سیستم حمل و نقل چند وجهی یکپارچه دهلی (DIMTS) اداره می شود.

کابینه دهلی اخیراً تصمیم گرفته است که بیش از 100 اتوبوس الکترونیکی موجود را در اختیار بگیرد و همچنین 380 اتوبوس الکترونیکی تغذیه کننده اضافی را در سال 2023 تحت اداره حمل و نقل اداره کند.