دونالد ترامپ در NFT Arena سروصدا کرد و 45000 NFT فانتزی منتشر کرد

اگر کاربر با 45 NFT به طور همزمان چک کند، بلیط یک شام جشن با ترامپ به خریدار ارائه می شود.

هر کارت تجارت دیجیتال ترامپ دارای یک شناسه منحصر به فرد است که قابل کپی نیست، روی یک بلاک چین ثبت می شود و می توان از آن برای تأیید صحت و همچنین مالکیت استفاده کرد. به عنوان یک امتیاز برای خریداران کارت های تجارت دیجیتال ترامپ، هر NFT شامل یک ورود به قرعه کشی برای برنده شدن یکی از هزاران جایزه شگفت انگیز است.

به دنبال اعلام ترامپ در Truth Social، وب سایت رسانه اجتماعی که او در سال 2021 تأسیس کرد، برخی از کاربران در توییتر نسبت به قانونی بودن این مجموعه ابراز تردید کردند.

یک آگهی تبلیغاتی تحت نظارت ترامپ که این NFT ها را تبلیغ می کند نیز در رسانه های اجتماعی منتشر شده است.

این کارت‌های دیجیتال آواتارهای دراماتیک ترامپ را نشان می‌دهند که او را به عنوان یک ابرانسان، فضانورد، بازیکن گلف و بوکسور و غیره نشان می‌دهند.

در گزارشی در هفته گذشته، بلومبرگ به نقل از DappRadar اعلام کرد که فروش NFT ها به پایین ترین حد خود در 16 ماه گذشته به دنبال سقوط صرافی ارز دیجیتال FTX ثبت شده است.

پیش از این، ترامپ در مورد این که چگونه «از طرفداران» بخش دارایی‌های دیجیتال نیست سخن گفته بود.

در همین حال، سال 2022 برای بخش NFT چندان سودآور نبوده است.

دونالد ترامپ آخرین چهره عمومی است که علیرغم کاهش فروش کلکسیون های دیجیتال در بیشتر بخش های سال جاری، وارد بخش NFT شده است. رئیس جمهور سابق ایالات متحده مجموعه ای از 45000 کارت فانتزی به نام “کارت های تجاری دیجیتال ترامپ” را منتشر کرد. NFT ها مبتنی بر بلاک چین Polygon هستند و قیمتی معادل 99 دلار (تقریباً 8200 روپیه) دارند. خریداران همچنین می‌توانند با توکن‌های اتر (ETH) و ارزهای فیات خرید کنند.

این سرمایه دار 76 ساله تجاری اخیراً اعلام کرد که دوباره برای ریاست جمهوری ایالات متحده نامزد خواهد شد. بنابراین، انتشار NFT می‌تواند بخشی از کمپین ریاست‌جمهوری او باشد که هدف آن سرکوب کردن و برقراری ارتباط با رای‌دهندگان جوان‌تر و باهوش فناوری است.

حجم معاملات NFT از ژانویه تا کنون 97 درصد کاهش یافته است.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع