دکمه ویرایش توییتر ممکن است از 21 سپتامبر برای آزمایش عمومی عرضه شود

نگرانی هایی وجود دارد که این ویژگی ویرایش ممکن است گسترش اطلاعات نادرست سیاسی یا کلاهبرداری های رمزنگاری را تشویق کند. برای جلوگیری از این اتفاق، توییتر قبلاً اعلام کرده بود که توییت‌های ویرایش شده با یک نماد، یک برچسب زمانی و یک برچسب مشخص می‌شوند. کاربران همچنین می توانند کل تاریخچه ویرایش یک توییت، از جمله پست اصلی را بررسی کنند.

نیوتن پیشنهاد می کند که عرضه اولیه برای مشترکین توییتر آبی در نیوزلند باشد. گزارش اخیر دیگری نیز همین ادعا را داشت. ظاهراً توییتر رفتار کاربران با این ویژگی را قبل از انتشار آن در ایالات متحده، استرالیا و کانادا مشاهده خواهد کرد.

با توجه به الف توییت توسط نیوتن در روز جمعه، با استناد به اسناد داخلی فاش شده، توییتر ممکن است آزمایش عمومی دکمه ویرایش توییت را از 21 سپتامبر آغاز کند. او ادعا می کند که این ویژگی در حال حاضر خارج از Twitter Blue در دسترس نخواهد بود.


امروزه خرید یک گوشی هوشمند 5G مقرون به صرفه معمولاً به این معنی است که در نهایت “مالیات 5G” پرداخت می کنید. این برای کسانی که به دنبال دسترسی به شبکه های 5G به محض راه اندازی هستند چه معنایی دارد؟ در قسمت این هفته بدانید. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.

منبع

به گفته کیسی نیوتن از Platformer، توییتر ممکن است خود را آماده کند تا دکمه ویرایش توییت را از 21 سپتامبر آغاز کند. پلتفرم رسانه اجتماعی اوایل ماه سپتامبر اعلام کرده بود که آزمایش داخلی این ویژگی جدید را آغاز کرده است. همچنین برنامه های خود را برای انتشار تدریجی دکمه ویرایش توییت برای مشترکین آبی توییتر در هفته های آینده به اشتراک گذاشت. Twitter Blue یک سرویس اشتراک است که دسترسی اعضای خود را به ویژگی‌های ممتاز مانند مقالات بدون آگهی فراهم می‌کند. این سرویس در حال حاضر فقط در استرالیا، کانادا، نیوزلند و ایالات متحده در دسترس است.

ویژگی ویرایش توییت به کاربران این امکان را می دهد که ظرف 30 دقیقه پس از انتشار توییت، تغییراتی در توییت ایجاد کنند. طبق گزارشات، کاربران را به ویرایش تنها پنج بار در این مدت محدود می کند. با این حال، طبق گزارش ها، توییتر ممکن است محدودیت ویرایش را نهایی نکرده باشد و ممکن است در آینده آن را تغییر دهد. علاوه بر این، کاربران می‌توانند اشتباهات املایی را اصلاح کنند، فایل‌های رسانه‌ای را آپلود کنند و برچسب‌ها را اضافه کنند.