رئیس ONDC می گوید: شرکت های بزرگ تجارت الکترونیک آمازون، Flipkart به عضویت شبکه خوش آمدید

در تعامل با ANI، کوشی گفت که آنها را دعوت کرده و آنها به شبکه خوش آمدند.

“آنها به طور جدی به (ONDC) نگاه می کنند و ما معتقدیم که هر زمان که با توجه به مقیاس فعلی و اندازه عملیات و سیستم خود احساس راحتی کنند، به طور جدی به آن نگاه خواهند کرد. اما از هم اکنون آنها یکپارچه نشده اند. کوشی به ANI گفت.

شبکه باز برای تجارت دیجیتال (ONDC) با هدف ترویج شبکه های منبع باز برای همه برای مبادله کالاها و خدمات در اینترنت است و مهمتر از همه مستقل از هر بستر خاصی است.

تی کوشی، مدیر اجرایی این شبکه، گفت که از بزرگان تجارت الکترونیک مانند آمازون و فلیپ کارت دعوت شده اند تا به زیرساخت عمومی دیجیتالی شبکه باز تجارت دیجیتال (ONDC) بپیوندند.

ما شاهد هستیم که اکنون که کنترل بسیار بیشتری بر شرایط و ضوابط تراکنش داریم و قیمت گذاری و هزینه بسیار بهتری در این شبکه داریم. آنها شروع به اعلام طرح های ویژه بسیاری برای مشتریان کرده اند که می آیند شبکه های دیجیتال را باز کنند. ما معتقدیم که نوعی روند در ماه‌های آینده شروع می‌شود، جایی که آنها متوجه آزادی این دموکراتیک‌سازی برای فروشندگان می‌شوند.”

عملیات ONDC در ژانویه آغاز شد و تنها 40 تراکنش در روز داشت که اکنون به 30000 برای کالا و 50000 برای خدمات رسیده است.

ONDC یک شرکت غیرانتفاعی است که توسط وزارت ارتقای صنعت و تجارت داخلی (DPIIT) برای توسعه تجارت الکترونیک باز تأسیس شده است.

در حال حاضر، بازرگانان مواد غذایی و مواد غذایی عمدتاً بخشی از آن هستند، اما زیبایی، مد، محصولات مراقبت شخصی، و لوازم الکترونیکی، از جمله، به تدریج به این پلت فرم می‌پیوندند و به صورت زنده روی پلتفرم پخش می‌شوند.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

هند برخی از بهترین زیرساخت‌های کالاهای عمومی دیجیتالی را توسعه داده است که می‌تواند زندگی را در سراسر جهان تغییر دهد، و در ردیف بعدی می‌تواند شبکه باز تجارت دیجیتال آن باشد که در حال حاضر در مراحل اولیه پذیرش است. هند مسیر ایجاد زیرساخت دیجیتال عمومی را برای خدمت به شهروندان و UPI در پیش گرفته است و Jan Dhan، Aadhar و CoWin برخی از نمونه‌های آن هستند.

او اضافه کرد که این پلتفرم مورد توجه بازیگران بزرگ به بازرگانان کوچک است.

ONDC که در 31 دسامبر 2021 ثبت شد، فراتر از مدل تجارت دیجیتال مبتنی بر پلت فرم فعلی است که در آن خریدار و فروشنده باید از یک پلت فرم یا برنامه یکسان استفاده کنند تا به صورت دیجیتالی قابل مشاهده باشند و یک معامله تجاری انجام دهند.