ربات‌های چت هوش مصنوعی اینستاگرام در حال توسعه هستند، ممکن است به کاربران اجازه دهند از بین 30 شخصیت انتخاب کنند

اینستاگرام ممکن است در حال کار بر روی یک ویژگی چت بات باشد که بر هوش مصنوعی (AI) متکی است. گفته می‌شود که ویژگی‌ای که به کاربران امکان می‌دهد با عوامل هوش مصنوعی که می‌توانند به سوالات پاسخ دهند، مشاوره ارائه کنند و پیام بنویسند درگیر شوند، در پلتفرم اشتراک‌گذاری تصویر و ویدیو متعلق به متا در حال توسعه است. این کشف در زمانی رخ می دهد که چندین برنامه و وب سایت عجله دارند تا از ویژگی های هوش مصنوعی پشتیبانی کنند. کاربران همچنین اجازه خواهند داشت در هنگام تعامل با این ربات‌های چت هوش مصنوعی در اینستاگرام، از میان طیف وسیعی از «شخصیت‌ها» انتخاب کنند.

یک کارت بازشو که چت را با ویژگی هوش مصنوعی توضیح می‌دهد
اعتبار عکس: Twitter/ @alex193a

اینستاگرام و متا هنوز هیچ برنامه‌ای برای راه‌اندازی پشتیبانی از چت ربات‌های هوش مصنوعی بر روی این پلتفرم اعلام نکرده‌اند و در حال حاضر مشخص نیست که این ویژگی چه زمانی عرضه می‌شود. مانند سایر ویژگی‌های منتشر نشده، می‌توان آن را در نهایت با برخی تغییرات منتشر کرد یا به طور کلی متوقف شد.

با توجه به جزئیات به اشتراک گذاشته شده توسط الساندرو پالوزی (Twitter: @alex193a)، توسعه‌دهنده و راهنمایی‌کننده، اینستاگرام در حال کار بر روی افزودن عوامل هوش مصنوعی، چت‌بات‌هایی است که می‌توانند به سؤالات پاسخ دهند و مشاوره بدهند. این چت ربات ها در چت ها قابل دسترسی خواهند بود و به نظر می رسد برای هر دو شرکت کننده در یک مکالمه قابل دسترسی باشد.


Google I/O 2023 شاهد بود که غول جستجو به طور مکرر به ما گفت که به هوش مصنوعی اهمیت می دهد، در کنار عرضه اولین تلفن تاشو و تبلت با برند پیکسل. امسال، این شرکت قصد دارد اپلیکیشن ها، خدمات و سیستم عامل اندروید خود را با فناوری هوش مصنوعی سوپرشارژ کند. ما در مورد این و موارد بیشتر در Orbital، پادکست Gadgets 360 بحث می کنیم. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.
پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

اسکرین شات دوم که توسط توسعه دهنده به اشتراک گذاشته شده است، یک پنجره چت اینستاگرام را با یک پنجره جدید نشان می دهد @ai فرمان (با نماد عصای جادویی) که به نظر می رسد یک ربات چت را فرا می خواند ai_meta. در کنار نشان داده شده است /بی صدا دستوری که به کاربران اجازه می دهد بدون اطلاع گیرندگان پیام ارسال کنند.

متا همچنین در حال برنامه ریزی برای انتشار یک پلتفرم غیرمتمرکز جدید با نام رمز بارسلون برای رقابت با توییتر در اواخر این ماه است. گفته می‌شود که این شرکت در حال آزمایش این برنامه مبتنی بر متن است که با سرویس‌هایی مانند Mastodon، با برخی سازندگان و تأثیرگذاران سازگار خواهد بود. مانند Chat با ویژگی هوش مصنوعی، هیچ خبری از شرکت در مورد زمان عرضه برنامه جدید برای همه کاربران وجود ندارد.

چت با ویژگی ai instagram instagram

علاوه بر این ویژگی‌ها، چت با ویژگی هوش مصنوعی به کاربران امکان می‌دهد برای نوشتن پیام‌ها کمک دریافت کنند، که نشان می‌دهد چت‌بات‌ها می‌توانند به عنوان یک ابزار هوش مصنوعی مولد عمل کنند. با این حال، Paluzzi هیچ جزئیاتی در مورد نحوه عملکرد این ویژگی برای کمک به کاربران در نوشتن پیام به اشتراک گذاشته نشده است.

Paluzzi یک اسکرین شات از یک کارت پاپ آپ برای این ویژگی که هنوز در حال توسعه است را به اشتراک گذاشت که به نظر می رسد از طریق مهندسی معکوس برنامه در iOS کشف شده است. این کارت نشان می دهد که ویژگی «چت با هوش مصنوعی» به سؤالات پاسخ می دهد و مشاوره می دهد. همچنین بیان می‌کند که کاربران می‌توانند با 30 شخصیت هوش مصنوعی در این پلتفرم چت کنند.