ساعت های هوشمند Amazfit GTR 4، GTS 4 با بیش از 150 حالت ورزشی، ناوبری GPS راه اندازی شد: قیمت، مشخصات

Amazfit GTR 4 و GTS 4 روز پنجشنبه با فناوری آنتن GPS دایره ای قطبی دو بانده که موقعیت یابی دقیق را فراهم می کند، راه اندازی شد. این ساعت‌های هوشمند از پنج سیستم موقعیت‌یابی ماهواره‌ای پشتیبانی می‌کنند و می‌توانند برای ردیابی لحظه‌ای GPS استفاده شوند. آنها با بیش از 150 حالت ورزشی از جمله دویدن، دوچرخه سواری، شنا و غیره عرضه می شوند. Amazfit همچنین سنسور اپتیکال بیومتریک BioTracker 4.0 PPG خود را معرفی کرده است که می تواند برای نظارت بر اکسیژن خون، ضربان قلب و استرس 24/7 استفاده شود. این ساعت‌های هوشمند مجهز به باتری‌هایی هستند که گفته می‌شود با استفاده منظم بیش از یک هفته دوام می‌آورند.

Amazfit GTR 4، قیمت Amazfit GTS 4، در دسترس بودن

Amazfit GTR 4 و Amazfit GTS 4 دارای بیش از 150 حالت ورزشی هستند. این ساعت‌های هوشمند طوری برنامه‌ریزی شده‌اند که ۱۵ تمرین قدرتی و هشت حرکت ورزشی را به‌طور خودکار تشخیص دهند. آنها به حسگر نوری بیومتریک کاملاً جدید BioTracker 4.0 PPG برای نظارت 24/7 بر اکسیژن خون، ضربان قلب و سطوح استرس مجهز هستند.

Amazfit GTR 4 دارای صفحه نمایش 1.43 اینچی HD (466×466 پیکسل) AMOLED است. این شامل بیش از 200 صفحه ساعت با نمایشگرهای همیشه روشن است. این ساعت هوشمند دارای فریم وسط فلزی است. 10 میلی متر باریک است و حدود 34 گرم وزن دارد.

این ساعت‌های هوشمند روی Zepp OS 2.0 اجرا می‌شوند که دارای دو بازی GoPro و Home Connect برنامه‌های شخص ثالث است. آنها با آمازون الکسای داخلی عرضه می شوند و همچنین دارای دستیار صوتی آفلاین هستند. یک میکروفون و اسپیکر داخلی برای پاسخگویی به تماس های بلوتوث وجود دارد. کاربران همچنین می توانند موسیقی را در ساعت های هوشمند ذخیره کنند یا از آنها برای کنترل پخش موسیقی در تلفن های هوشمند خود استفاده کنند.

از سوی دیگر، Amazfit GTS 4 دارای صفحه نمایش 1.75 اینچی HD (390×450 پیکسل) AMOLED با بیش از 150 صفحه ساعت و نمایشگر همیشه روشن است. این محصول باریک‌تر و سبک‌تر از Amazfit GTR 4 با قاب میانی آلیاژ آلومینیوم است. وزن آن تنها 27 گرم و ضخامت آن 9.9 میلی متر است.

Amazfit GTR 4 و Amazfit GTS 4 از جمعه در ایالات متحده به فروش می رسد. این ساعت های هوشمند آمازفیت هر دو 199.99 دلار (تقریبا 16000 روپیه) قیمت دارند. Amazfit GTR 4 در رنگ‌های Racetrack Grey، Superspeed Black و Vintage Brown چرم عرضه می‌شود. در همین حال، Amazfit GTS 4 گزینه های رنگی قهوه ای پاییزی، مشکی بی نهایت، سفید مه آلود و صورتی گل سرخ را ارائه می دهد.

Amazfit GTR 4، مشخصات Amazfit GTS 4، ویژگی ها

این ساعت‌های هوشمند جدید آمازفیت دارای فناوری آنتن GPS دو بانده دایره‌ای قطبی هستند. می توان از آن برای ردیابی دقیق GPS در زمان واقعی استفاده کرد. این شرکت به زودی قابلیتی را ارائه می دهد که به کاربران امکان می دهد فایل های مسیر را وارد کرده و در زمان واقعی آنها را پیمایش کنند.

Amazfit GTR 4 یک باتری 475 میلی آمپر ساعتی دارد که گفته می شود تا دو هفته با استفاده منظم دوام می آورد. در همین حال، Amazfit GTS 4 دارای یک باتری 300 میلی آمپر ساعتی است که ادعا می شود تا هفت روز پشتیبان ارائه می دهد.
منبع