سامسونگ سری گلکسی اس 22 در هند نسخه بتای One UI 5.0 دریافت می کند. به روز رسانی پایدار گفته می شود در ماه اکتبر ارائه می شود

علاوه بر این، SuperRoader (@RoderSuper) اطلاعات را به اشتراک گذاشته است از طریق توییتر مبنی بر اینکه نسخه پایدار One UI 5.0 مبتنی بر اندروید 13 در تاریخ 17 یا 19 اکتبر برای گوشی های هوشمند سری گلکسی S22 سامسونگ عرضه خواهد شد. این نکته مطابق با گزارش ژوئن سال جاری است که همچنین اشاره کرده است که پایداری نسخه One UI 5.0 در ماه اکتبر برای همه گوشی های گلکسی واجد شرایط عرضه می شود.

بر اساس پست اجتماعی یکی از کاربران در انجمن رسمی سامسونگ، غول فناوری کره جنوبی شروع به عرضه به‌روزرسانی One UI 5.0 مبتنی بر اندروید 13 برای مدل‌های هندی Galaxy S22، Galaxy S22+ و Galaxy S22 Ultra کرده است. به نظر می رسد که به روز رسانی بتا جدید دارای نسخه ساخت S908EXXU2ZVHK در کشور است.

طبق یک پست انجمن در انجمن رسمی سامسونگ، ظاهراً سری گلکسی اس 22 سامسونگ دریافت نسخه بتای One UI 5.0 مبتنی بر اندروید 13 را در هند آغاز کرده است. به روز رسانی بتا با نسخه ساخت S908EXXU2ZVHK در شبه قاره ارائه می شود. همچنین طبق اسکرین شات های به اشتراک گذاشته شده، پچ امنیتی اندروید آگوست 2022 را به سری گلکسی S22 می آورد. گفته می شود که بروزرسانی One UI 5.0 در هند کمی کمتر از 3 گیگابایت حجم دارد. سری گلکسی اس 22 شامل گلکسی اس 22 وانیلی، گلکسی اس 22 پلاس و گلکسی اس 22 اولترا است.

برای یادآوری، سری گلکسی اس 22 سامسونگ در فوریه امسال عرضه شد. همانطور که در بالا ذکر شد، این سری دارای گلکسی S22، Galaxy S22+ و Galaxy S22 Ultra است. گلکسی اس 22 وانیلی دارای صفحه نمایش 6.1 اینچی AMOLED با وضوح فول اچ دی پلاس و نرخ تازه سازی تطبیقی ​​120 هرتز است. این دستگاه از یک SoC هشت هسته ای 4 نانومتری به همراه 8 گیگابایت رم پشتیبانی می کند.

در این پست، کاربر چند اسکرین شات از به‌روزرسانی جدید One UI 5.0 بتا را نیز به اشتراک گذاشته است. طبق اسکرین شات ها، این به روز رسانی پچ امنیتی اندروید آگوست 2022 را به سری گلکسی S22 سامسونگ می آورد. اندازه آن کمی کمتر از 3 گیگابایت است. این پست همچنین نشان می‌دهد که به‌روزرسانی جدید به کاربران امکان می‌دهد تا از میان 16 تم رنگی بر اساس تصویر زمینه انتخاب کنند. سامسونگ همچنین به کاربران هشدار داده است که گوشی‌های هوشمند خود را به‌روزرسانی کنند تا قبل از ادامه، طبق تصاویر، از اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه کنند. از آنجایی که رابط کاربری هنوز در مرحله بتا است، برخی از ویژگی‌ها ممکن است در برخی مناطق کاربردی نباشند.

در اوایل این ماه، سامسونگ شروع به عرضه نسخه بتای One UI 5.0 مبتنی بر اندروید 13 در آلمان کرده بود. این به روز رسانی برای مدت زمان محدودی برای اولین 500 کاربر سری Galaxy S22 ارائه شد. در آلمان، ظاهراً این به روز رسانی با نسخه ساخت S90xBXXU2ZHV4 منتشر شد. سامسونگ هنوز جدول زمانی مشخصی را برای نسخه پایدار One UI 5.0 اعلام نکرده است. همچنین این شرکت هنوز فهرستی از گوشی‌های هوشمندی که با آخرین نسخه One UI سازگار خواهند بود را فاش نکرده است.


منبع