سامسونگ سری گلکسی اس 24 ممکن است فقط دو مدل داشته باشد، مدل گلکسی اس 24 پلاس ممکن است کنار گذاشته شود: گزارش

این مقاله فقط اشتباه است. DM1/DM2/DM3 سری “الماس” با نام مستعار S23 هستند، نه S24. شواهد زیادی وجود دارد که همه آنها وجود دارند. بیان اینکه S24+ فقط قبل از میلاد نمی آید شما قادر به یافتن “DM2” در هر کجا که به دنبال آن هستید، فقط یک تحقیق بد است. داستان مهمی نیست https://t.co/UYxsDhmODe

— رولاند کوانت (@rquandt) 11 ژانویه 2023

با این حال، از آنجایی که سامسونگ هنوز سری گوشی‌های هوشمند گلکسی S23 یا بسیاری از اعلامیه‌های مربوط به مدل‌های ادعایی سال آینده را عرضه نکرده است، به خوانندگان ما توصیه می‌کنیم که این ادعاها را با یک قاشق نمک درک کنند.

سری گلکسی اس سامسونگ در گذشته در دو مدل عرضه می شد. همیشه یک مدل استاندارد وجود دارد و به دنبال آن یک مدل پلاس با نمایشگر و باتری بزرگتر وجود دارد، در حالی که بقیه سخت افزارها مشابه مدل استاندارد هستند. سازنده از زمانی که گلکسی اس 10 گلکسی اس 10 ای و گلکسی اس 10 لایت را در برخی بازارها معرفی کرد، این مجموعه را آزمایش کرده است. پس از این، تغییر عمده بعدی معرفی گلکسی اس 20 اولترا بود که در نهایت منجر به لغو کلی سری گلکسی نوت شد. گزارشی از یک نشریه کره جنوبی اکنون ادعا می کند که مدل های گلکسی پلاس این شرکت ممکن است مدل های بعدی باشند که در سال 2024 لغو می شوند.

بر اساس گزارش TheElec به نقل از یک منبع ناشناس، سامسونگ تنها دو مدل را برای سری گلکسی S24 خود در سال آینده عرضه خواهد کرد. گفته می شود که این مجموعه فقط شامل مدل استاندارد یا گلکسی اس 24 و مدل اولترا است که گلکسی اس 24 اولترا خواهد بود. این ادعا می‌کند که پروژه‌های فعلی Galaxy S24 در داخل به عنوان “DM” نامیده می‌شوند و هر پروژه فرعی به عنوان DM1، DM2 و DM3 برای Galaxy S24، Galaxy S24 Plus و Galaxy S24 Ultra مشخص شده‌اند.

طبق گزارش‌ها، اپل فروش ضعیف آیفون 14 پلاس را تجربه کرده است و این گزارش می‌گوید که بازار گوشی‌های هوشمند به بلوغ رسیده و خریداران در کشورهای توسعه‌یافته یا به سراغ مدل پایه یا مدل پریمیوم رفته‌اند. این نشریه همچنین اشاره کرد که سری گلکسی A سامسونگ نیز شاهد حذف مدل A2X در سال آینده خواهد بود.

منبع

با این حال، نویسنده برجسته رولاند کوانت، ادعاهای مطرح شده در مقاله را رد کرده است. اطلاعات دهنده بیان می کند که “DM” به Project Diamond اشاره دارد که سری گلکسی S23 امسال است. و با توجه به فاش‌های فعلی، انتظار می‌رود مدل S23 Plus برای اولین بار معرفی شود، اگرچه سامسونگ هنوز به طور رسمی آن را اعلام نکرده است.

در این گزارش آمده است که Project DM2 برای سری 2024 سامسونگ وجود ندارد و احتمالاً در مرحله اولیه آغاز و لغو شده است. این نشان می دهد که ممکن است سامسونگ مدل گلکسی اس 24 پلاس را به طور کامل کنار گذاشته باشد. با این حال، این نشریه همچنین می‌گوید بسته به وضعیت بازار گوشی‌های هوشمند، این احتمال وجود دارد که سامسونگ بتواند DM2 را در آینده اضافه کند.