سامسونگ گلکسی واچ 5 به زودی از ویژگی های سلامت بیشتری بر اساس سنسور دمای پوست پشتیبانی می کند

سامسونگ اخیراً حسگر مبتنی بر دمای پوست را برای ردیاب سلامت قاعدگی زنان در سری گلکسی واچ 5 معرفی کرده است. طبق گزارش‌ها، این غول فناوری اکنون در حال کار بر روی اضافه کردن ویژگی‌های ردیابی سلامت بیشتری بر اساس دمای پوست است. با این حال، هنوز جزئیات بیشتری در مورد به روز رسانی در دسترس نیست. در همین حال، ویژگی ردیابی چرخه قاعدگی در حال حاضر در 32 کشور از جمله کره، ایالات متحده و مناطق اروپایی قابل دسترسی است. از یک سنسور دمای مادون قرمز برای ارائه اطلاعات دقیق در مورد چرخه های قاعدگی استفاده می کند.

یکی از مقامات سامسونگ که مسئول خدمات سلامت سامسونگ است، از طریق انجمن انجمن سامسونگ برای کره اعلام کرده است که این شرکت استفاده از سنسور دمای پوست را به ویژگی‌های ردیابی سلامت بیشتری گسترش خواهد داد. طبق اعلامیه، ویژگی‌های جدید با استفاده از سنسورهای دما در به‌روزرسانی نرم‌افزاری آینده برای دستگاه در دسترس خواهند بود. با این حال، او جزئیات بیشتری در مورد ویژگی‌های ردیابی سلامتی که اضافه می‌شوند یا جدول زمانی عرضه آن‌ها را به اشتراک نگذاشته است.

همانطور که در بالا ذکر شد، این ویژگی در حال حاضر در 32 کشور از جمله کره، ایالات متحده و 30 کشور اروپایی در حال اجراست. با این حال، هنوز اطلاعاتی در مورد در دسترس بودن این ویژگی در هند وجود ندارد. جالب اینجاست که به گفته سامسونگ، داده های جمع آوری شده توسط سنسور رمزگذاری شده و در دستگاه کاربر ذخیره می شود.


سری گوشی‌های هوشمند گلکسی اس 23 سامسونگ در اوایل این هفته عرضه شد و گوشی‌های رده بالای این شرکت کره‌ای در هر سه مدل شاهد چند ارتقاء بودند. در مورد افزایش قیمت ها چطور؟ ما در مورد این و موارد بیشتر در Orbital، پادکست Gadgets 360 بحث می کنیم. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.
پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

سری گلکسی واچ 5 سامسونگ در آگوست 2022 عرضه شد. شامل گلکسی واچ 5 در دو اندازه و گلکسی واچ 5 پرو است. در زمان عرضه، گلکسی واچ 5 دارای ردیاب ضربان قلب، SpO2 و سطح استرس، همراه با پشتیبانی از ECG و نظارت بر فشار خون بود.

در همین حال، سامسونگ قبلاً حسگر ردیابی قاعدگی مبتنی بر دمای پوست را برای Samsung Galaxy Watch 5 و Samsung Galaxy Watch 5 Pro ارائه کرده است. این ویژگی از فناوری مادون قرمز برای ردیابی تغییرات دمای بدن و ارائه خواندن دقیق چرخه قاعدگی استفاده می کند. از طریق برنامه Samsung Health قابل دسترسی است.