سامسونگ گلکسی F23 در هند به‌روزرسانی One UI 5.0 مبتنی بر اندروید 13 را دریافت می‌کند: گزارش

بر اساس گزارش ها، به روز رسانی One UI 5.0 مبتنی بر اندروید 13 برای Galaxy F23 دارای حجمی در حدود 2.7 گیگابایت است. کاربران در هند می توانند با مراجعه به برنامه تنظیمات گوشی خود و سپس کلیک کردن بر روی آن، به صورت دستی به دنبال به روز رسانی بگردند. به روز رسانی نرم افزار > دانلود و نصب.

طبق گزارش SamMobile، به‌روزرسانی One UI 5.0 در حال حاضر برای کاربران گلکسی F23 در هند ارائه می‌شود. ظاهراً به‌روزرسانی پایدار اندروید 13 برای سامسونگ گلکسی F23 با نسخه سیستم‌افزار E236BXXU1BVL1 در هند ارائه می‌شود. همچنین گفته می شود که این گوشی در برنامه به روز رسانی سه ماهه سامسونگ قرار دارد و از این رو به روز رسانی امنیتی بعدی را در سه ماهه اول سال 2023 دریافت خواهد کرد.

اخیراً سامسونگ همچنین به‌روزرسانی One UI 5.0 مبتنی بر اندروید 13 را برای Galaxy M23 5G و Galaxy A12 Nacho خود منتشر کرده است. به روز رسانی در هر دو گوشی، آخرین نسخه از آخرین سیستم عامل اندروید را به همراه رابط کاربری One UI 5.0 سامسونگ، ویژگی های سفارشی سازی جدید، بهبود عملکرد و وصله های امنیتی نوامبر 2022 به ارمغان می آورد.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

علاوه بر این، به‌روزرسانی جدید اندروید 13 در گلکسی F23 امکان انتخاب متن از تصویر یا فید زنده دوربین و انتخاب بر اساس آن را نیز به ارمغان می‌آورد. جدای از این موارد، گفته می‌شود که سامسونگ گلکسی F23 از طریق به‌روزرسانی One UI 5.0 مبتنی بر اندروید 13، بهبودهای عملکردی را به دست می‌آورد.

جدیدترین‌های نمایشگاه Consumer Electronics را در Gadgets 360 در مرکز CES 2023 ما مشاهده کنید.منبع گوشی‌های گلکسی F23 سامسونگ به‌روزرسانی One UI 5.0 مبتنی بر اندروید 13 را در هند دریافت می‌کنند. این گوشی هوشمند دارای ویژگی های جدیدی به همراه رابط کاربری One UI 5.0 سامسونگ است که دارای چندین عنصر رابط کاربری قابل تنظیم و همچنین بهبود عملکرد است. به‌روزرسانی One UI 5.0 در Galaxy F23 همچنین وصله امنیتی نوامبر 2022 و نسخه سفت‌افزار E236BXXU1BVL1 را ارائه کرده است. این گوشی اوایل سال جاری در ماه مارس با پوسته One UI 4.1 مبتنی بر اندروید 12 عرضه شد.

گفته می‌شود که به‌روزرسانی One UI 5.0 مبتنی بر Android 13 سامسونگ، طراحی رابط کاربری جدیدی را ارائه می‌کند که آیکون‌های برنامه پویا، انیمیشن روان‌تر، جلوه‌های انتقال بهتر و همچنین جلوه‌های تاری جدید را ارائه می‌دهد. گزینه‌های سفارشی‌سازی به کاربران اجازه می‌دهد صفحه‌های قفل را با سبک‌های ساعت، تنظیمات اعلان‌ها و پیش‌نمایش‌های زنده مختلف تنظیم کنند. کاربران همچنین می توانند پالت رنگ رابط کاربری را از بین 16 گزینه رنگی و همچنین پس زمینه تماس های مختلف برای هر مخاطب انتخاب کنند.