سخنگوی Paytm می‌گوید ED در مورد موارد جدید، جستجوهای مربوط به پروب‌های قدیمی تحقیق نمی‌کند: گزارش

براساس گزارش ها، Paytm هرگونه تحقیق جدیدی در جستجوی اخیر توسط اداره اجرای (ED) در ساختمان شرکت در روز چهارشنبه را رد کرده است. طبق یک گزارش، سخنگوی Paytm تصریح کرد که آژانس فدرال در عملیات جستجوی اخیر فقط به دنبال اطلاعات مرتبط با تحقیقات در حال انجام بر روی برخی از بازرگانان بوده است. اوایل روز گزارش شد که ED جستجوهایی را در مکان‌های خاصی از Paytm One 97 Communications و ارائه‌دهنده راه‌حل‌های پرداخت PayU انجام داده است. آژانس فدرال نیز در اوایل ماه جاری در مورد این شرکت ها تحقیق کرد.

بر اساس گزارش ANI، ED عملیات جستجو در ساختمان Paytm را روز چهارشنبه آغاز کرد. با این حال، به گفته یکی از سخنگویان Paytm، جستجوهای اخیر ED شامل هیچ اطلاعات جدیدی در حال بررسی نیست. به گفته این سخنگوی، آژانس فدرال گزارش می دهد که به دنبال اطلاعات بیشتر در مورد تحقیقات در حال انجام در مورد برخی از بازرگانان است.

بر اساس این گزارش، سخنگوی Paytm همچنین خاطرنشان کرد که این شرکت هر اطلاعاتی را که توسط اداره اجرا (ED) خواسته شده به اشتراک گذاشته است. در این گزارش به نقل از سخنگو آمده است: «همانطور که قبلاً اشاره کردیم، ED به جستجوی اطلاعات در مورد تجار خاص از ارائه دهندگان خدمات پرداخت مختلف ادامه می دهد، ما اطلاعات مورد نیاز را به اشتراک گذاشته ایم.

Paytm و PayU قبلاً در 3 سپتامبر در شش محل در بنگالورو با پرس و جوهای ED روبرو شدند. این شرکت همچنین بیانیه ای را در مورد عملیات جستجو منتشر کرد و اظهار داشت: “به عنوان بخشی از تحقیقات در حال انجام بر روی مجموعه خاصی از بازرگانان، ED به دنبال اطلاعاتی در مورد چنین مواردی است. تاجرانی که ما راه حل های پردازش پرداخت را به آنها ارائه می دهیم. بدینوسیله تصریح می‌شود که این بازرگانان، نهادهای مستقل هستند و هیچ‌کدام از آن‌ها مجموعه ما نیستند.»

در زمان این جستجوها، ED همچنین به Paytm دستور داد تا مبالغ خاصی را از شناسه تجاری مجموعه خاصی از تاجر مسدود کند. Paytm تصریح کرد که وجوه مسدود شده متعلق به شرکت یا هیچ یک از شرکت های تابعه آن نیست.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع