سرمایه گذاری 2.45 میلیارد دلاری هیوندای در هند برای افزایش تولید و معرفی مدل های جدید EV

این اقدام هیوندای چند هفته پس از آن صورت می‌گیرد که دولت فدرال اعلام کرد که مالیات خودروها و موتورسیکلت‌های وارداتی، از جمله خودروهای الکتریکی (EVs) را افزایش می‌دهد، زیرا به دنبال تقویت تولید محلی است.

صنعت خودروهای برقی هند به سرعت رشد کرده است و خودروسازان داخلی تاتا موتورز و ماهیندرا و ماهیندرا و همچنین رقبای جهانی BYD و MG موتور SAIC در حال راه اندازی هستند.

در بیانیه ای اعلام شده است که این خودروساز از طریق شرکت تابعه هندی خود هیوندای موتور هند همچنین یک واحد مونتاژ بسته باتری با ظرفیت سالانه 178000 دستگاه راه اندازی خواهد کرد و 100 ایستگاه شارژ EV را در سراسر ایالت نصب خواهد کرد.

این شرکت در نظر دارد که حجم کل تولید خود را در کشور به 850000 در سال افزایش دهد.

از ماه آوریل، هیوندای تقریباً 15 درصد از سهم بازار در فضای خودروهای سواری هند را در اختیار دارد و تنها پس از ماروتی سوزوکی قرار دارد.

© تامسون رویترز 2023


OnePlus به تازگی اولین تبلت خود را در هند به نام OnePlus Pad عرضه کرده است که تنها در رنگ سبز Halo به فروش می رسد. OnePlus با این تبلت وارد قلمرو جدیدی شده است که تحت سلطه iPad اپل است. ما در مورد این و موارد بیشتر در Orbital، پادکست Gadgets 360 بحث می کنیم. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.
پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

هیوندای موتور کره جنوبی روز پنجشنبه اعلام کرد 100 میلیون روپیه سرمایه گذاری خواهد کرد. 200 میلیارد (2.45 میلیارد دلار) طی 10 سال در ایالت جنوبی تامیل نادو برای افزایش تولید و معرفی مدل های جدید خودروهای الکتریکی.