سریال نتفلیکس «Kaala Paani» با بازی آشوتوش گواریکر و مونا سینگ معرفی شد.

سرویس استریم نتفلیکس روز جمعه از سری جدید خود به نام «کاالا پانی» خبر داد، یک درام بقا که نشان دهنده بازگشت آشوتوش گواریکر فیلمساز به بازیگری است. در بیانیه‌ای مطبوعاتی آمده است: این سریال که در جزایر آندامان و نیکوبار می‌گذرد، به‌عنوان «داستانی ریشه‌دار درباره مبارزه برای بقا» توصیف می‌شود و مخاطبان را در مورد اینکه چقدر برای زنده ماندن پیش می‌روند زیر سوال می‌برد. از بازیگران سریال مونا سینگ، ایمی واگ، سوکانت گوئل، آروشی شارما، رادیکا مهروترا، ویکاس کومار، چینمی ماندلکار و پورنیما ایندراجیت نیز می‌توان به بازیگران این سریال اشاره کرد.

“سریال یک درام بقا است که مجموعه‌ای از شخصیت‌ها را به نمایش می‌گذارد که همگی سعی می‌کنند از خشم طبیعت فرار کنند، زیرا دریای وسیع آنها را تا هزاران کیلومتر محدود می‌کند. در این نبرد نامرئی بین انسان‌ها و طبیعت، این افراد متوجه می‌شوند که سرنوشت آنها نه تنها با یکدیگر، بلکه با محیط نیز در هم تنیده شده اند.” تانیا بامی، مدیر سریال در نتفلیکس هند، گفت که پخش کننده همیشه به دنبال “ایده های متمایز تازه ای است که جذابیت گسترده ای برای مخاطبان زیاد ما دارد.”

ما بسیار هیجان‌زده هستیم که «کاالا پانی» را معرفی کنیم، یک درام بقا در نوع خود، با شخصیت‌های جذاب و داستان‌های عمیقاً احساسی. این دومین همکاری ما با Posham Pa Pictures خواهد بود که سبک مشخصی از استعداد فوق‌العاده آن را به ارمغان می‌آورد. سازنده سامیر ساکسنا به اعضای ما،” او گفت. کارگردانی فیلم Kaala Paani بر عهده آمیت گولانی است که در کنار ساکسنا، بیسواپاتی سرکار و ساوراب خانا نیز تهیه کنندگی دارد.


آیا Nothing Phone 2 به عنوان جانشین Phone 1 عمل خواهد کرد یا این دو در کنار هم وجود خواهند داشت؟ ما در مورد گوشی اخیراً راه اندازی شده این شرکت و موارد دیگر در مورد آخرین قسمت Orbital، پادکست Gadgets 360 صحبت می کنیم. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.
پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

گواریکر به عنوان بازیگر بیشتر به خاطر بازی در کنار شاهرخ خان در مجموعه های تلویزیونی «سیرک»، «کابهی هان کبهی نا» و «چماتکار» شناخته می شود. جدیدترین پروژه بازیگری او فیلم مراتی «وننتیلاتور» در سال 2016 بود. او اولین کارگردانی خود را با «پهلا نشا» در سال 1993 انجام داد و سپس فیلم‌های تحسین‌شده و تجاری موفقی مانند «لاگان»، «سوادز» و «جودا اکبر» را کارگردانی کرد.

“Kaala Paani” دومین همکاری نتفلیکس و Posham Pa Pictures پس از فیلم “Jaadugar” محصول 2022 است. این اثر از سامیر ساکسنا می‌آید که کارگردانی «جاادوگار» را بر عهده داشت. او به عنوان مجری برنامه و کارگردانی در این پروژه فعالیت می کند. ساکسنا بیان کرده است که «کاالا پانی» یک ژانر تازه و ناشناخته در داستان سرایی هندی را بررسی می کند.