سقوط BTC و ETH در کنار اکثر آلت کوین های محبوب، زیان ها نمودارهای کریپتو را قرمز می کنند

با این حال، خودی‌های صنعت بر این باورند که بخش کریپتو از کاربرانی استقبال می‌کند که پس از اینکه صنعت در اواخر سال 2022 به خواب رفتند، از آن خارج شدند.

«با بازارهای متنوع، معیارهای رشد بسیاری وجود دارد که نشان می‌دهد کاربران جدید یا کاربران غیرفعال در حال بازگشت به فضا هستند. میانگین قیمت گاز اتریوم – محاسبه شده بر حسب gwei یعنی کوچکترین اتر در ژانویه 27 درصد افزایش یافت. تیم تحقیقاتی CoinDCX به Gadgets 360 گفت: افزایش میانگین هزینه های گاز یک شاخص کلیدی برای افزایش فعالیت کاربران است.

Cardano، Polygon، Solana و Polkadot نیز به دیگر آلتکوین‌های موجود در بخش زیان ده نمودار قیمت پیوستند.

نمودار قیمت کریپتو نشان دهنده زیان تقریباً همه ارزهای رمزپایه محبوب در روز پنجشنبه، 9 فوریه بود. بیت کوین در طول شب 3.23 درصد کاهش قیمت خود را ثبت کرد. ارزش بیت کوین، در زمان نگارش این مقاله، 22510 دلار (تقریباً 18.6 میلیون روپیه) در هند بود. با ارزش ترین ارز رمزنگاری شده، BTC، در صرافی های بین المللی مانند Binance و Coinbase نیز با ضرر معامله می شود. در ۲۴ ساعت گذشته، بیت کوین ۷۵۰ دلار (تقریبا ۶۱۹۸۴ روپیه) نسبت به قیمت روز گذشته خود که ۲۳۲۶۰ دلار (تقریباً ۱۹.۲ میلیون روپیه) بود، سقوط کرد.

در 24 ساعت گذشته، ارزش کلی بازار کریپتو 3.52 درصد کاهش یافت. علیرغم زیان، بخش کریپتو توانسته است ارزش بازار خود را بالای تریلیون دلار حفظ کند. CoinMarketCap نشان داد که از روز پنجشنبه، ارزش بازار ارزهای دیجیتال به 1.05 تریلیون رسیده است.

اتر نیز به دنبال بیت کوین تسلیم بازارهای آزمایشی شد. دومین ارز دیجیتال با ارزش 3.79 درصد از پله های قیمتی سقوط کرد. قیمت اتریوم، در زمان نگارش این مقاله، بر اساس ردیاب قیمت ارز دیجیتال Gadgets 360، 1616 دلار (تقریباً 1.33 میلیون روپیه) بود.

تنها تعداد کمی از ارزهای دیجیتال مانند Qtum، Circuits of Value، Dogefi و Nano Dogecoin موفق به کسب سود شدند.

کریپتوکارنسی یک ارز دیجیتال غیرقانونی است، نه یک ارز قانونی و در معرض خطرات بازار است. اطلاعات ارائه شده در این مقاله به معنای توصیه مالی، مشاوره تجاری یا هر گونه توصیه یا توصیه دیگری نیست که توسط NDTV ارائه یا تأیید شده است. NDTV مسئولیتی در قبال ضرر و زیان ناشی از هر گونه سرمایه گذاری بر اساس توصیه ها، پیش بینی ها یا سایر اطلاعات موجود در مقاله ندارد.

پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

از استیبل کوین‌هایی مانند تتر، دلار کوین و ریپل – تا – ممکوین‌های Dogecoin و Shiba Inu، همه در روز پنجشنبه با ضرر مواجه شدند.

افزایش خاصی در علاقه پروتکل‌های غیرمتمرکز وجود داشته است، با ارزش کل قفل شده (TVL) در پروتکل‌های مختلف سهام به 74.6 میلیارد دلار (تقریباً 616348 کرور) رسیده است که نسبت به دسامبر 22 26 درصد افزایش یافته است. با به‌روزرسانی اتریوم شانگهای در ماه مارس، پروتکل‌های استخر مشتق مایع مانند Lido DAO، Rocket Pool، Frax Share شاهد رشد کاربران، فعالیت‌های توسعه و افزایش سهام ETH هستند.


سری گوشی‌های هوشمند گلکسی اس 23 سامسونگ در اوایل این هفته عرضه شد و گوشی‌های رده بالای این شرکت کره‌ای در هر سه مدل شاهد چند ارتقاء بودند. در مورد افزایش قیمت ها چطور؟ ما در مورد این و موارد بیشتر در Orbital، پادکست Gadgets 360 بحث می کنیم. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.