شرکای کاخ سفید با آمازون، گوگل و ابتکار بهترین خرید برای برچسب‌گذاری امنیت سایبری برای دستگاه‌های هوشمند

کاخ سفید در بیانیه ای اعلام کرد که یک برنامه گواهینامه و برچسب گذاری جدید می تواند سطح امنیت سایبری را در دستگاه های هوشمند مانند یخچال، مایکروویو، تلویزیون، سیستم های کنترل آب و هوا و ردیاب های تناسب اندام افزایش دهد.

در ماه مارس، کاخ سفید استراتژی ملی سایبری خود را راه‌اندازی کرد که از سازندگان نرم‌افزار و شرکت‌ها می‌خواست مسئولیت‌های بسیار بیشتری را برای اطمینان از هک نشدن سیستم‌هایشان بر عهده بگیرند.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

هفته گذشته، مایکروسافت و مقامات ایالات متحده گفتند که هکرهای مرتبط با دولت چین از ماه می به طور مخفیانه به حساب های ایمیل در حدود 25 سازمان از جمله حداقل دو سازمان دولتی ایالات متحده دسترسی پیدا کرده اند.

خرده فروشان و تولیدکنندگان لوگوی “نشانه اعتماد سایبری ایالات متحده” را روی دستگاه های خود اعمال می کنند و این برنامه در سال 2024 راه اندازی می شود.

© تامسون رویترز 2023

سایر خرده فروشان و تولیدکنندگان شرکت کننده در این برنامه عبارتند از LG Electronics USA، Logitech، Cisco Systems و Samsung.


آیا Nothing Phone 2 به عنوان جانشین Phone 1 عمل خواهد کرد یا این دو در کنار هم وجود خواهند داشت؟ ما در مورد گوشی اخیراً راه اندازی شده این شرکت و موارد دیگر در مورد آخرین قسمت Orbital، پادکست Gadgets 360 صحبت می کنیم. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.

یک مقام ارشد دولت که نخواست نامش فاش شود، گفت: این ابتکار برای اطمینان از اینکه “شبکه های ما و استفاده از آنها ایمن تر است زیرا برای امنیت اقتصادی و ملی بسیار مهم است” طراحی شده است.

کاخ سفید گفت، کمیسیون ارتباطات فدرال قبل از اجرای برنامه برچسب‌گذاری و ثبت علامت تجاری ملی در اداره ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده، نظر عمومی را به دنبال خواهد داشت.

کاخ سفید روز سه‌شنبه به همراه شرکت‌هایی مانند آمازون، آلفابت گوگل و بهترین خرید ابتکاری را اعلام خواهند کرد که به آمریکایی‌ها اجازه می‌دهد دستگاه‌هایی را که کمتر در برابر حملات سایبری آسیب‌پذیر هستند شناسایی کنند.

همچنین تلاش‌های آژانس‌هایی مانند اداره تحقیقات فدرال و وزارت دفاع برای ایجاد اختلال در فعالیت‌های هکرها و گروه‌های باج‌افزار در سراسر جهان را تسریع کرد.