شرکت تایید کرد وان پلاس 7، سری وان پلاس 7 پرو به‌روزرسانی‌های جدیدتری دریافت نخواهند کرد

در آن زمان، کاربران شکایت داشتند که روشنایی خودکار پس از به‌روزرسانی دشوار است. مشکلاتی با دریافت سیگنال و اتصال به شبکه وجود داشت. گزارش هایی از قطع تماس تصادفی، افزایش تخلیه در حالت آماده به کار و کاهش عمر باتری وجود دارد. اینها نقص‌های بصری جزئی نبودند و تداخل داشتند و تجربه کاربر را با مشکل مواجه می‌کردند، زیرا کاربران نمی‌توانند در صورت داشتن مشکلات اتصال، محتوا مصرف کنند یا در چندرسانه‌ای شرکت کنند. برخی از کاربران همچنین گزارش داده اند که برنامه گالری از کار می افتد و تمام تنظیمات گوشی پس از یک راه اندازی مجدد ساده به حالت پیش فرض باز می گردد.

تصمیم این شرکت برای توقف به‌روزرسانی‌های سری OnePlus 7 و OnePlus 7T توسط این شرکت از طریق به‌روزرسانی پست انجمن برای به‌روزرسانی اخیر (از طریق My Smart Price) فاش شد. در این پست آمده است: “طبق برنامه تعمیر و نگهداری، MP3 آخرین ساخت OnePlus 7/7 Pro خواهد بود، از همه شما برای کمک و توجه شما به OnePlus متشکرم.”

جدیدترین‌های نمایشگاه Consumer Electronics را در Gadgets 360 در مرکز CES 2023 ما مشاهده کنید.منبع این شرکت تایید کرده است که دستگاه های سری OnePlus 7 و OnePlus 7T دیگر به روز رسانی های جدیدی را دریافت نخواهند کرد. به‌جای اعلام رسمی، این شرکت گزارش به‌روزرسانی اخیر اطلاعات سری وان پلاس 7 و 7 تی را در وب‌سایت انجمن خود ویرایش کرده است. طبق سیاست قبلی به‌روزرسانی نرم‌افزار گوشی‌های هوشمند OnePlus، دستگاه‌های سری OnePlus 7 و 7T دو ارتقاء سیستم‌عامل اندروید و یک سال به‌روزرسانی امنیتی دریافت کردند. به گفته این شرکت، ساخت OxygenOS 12 MP3 آخرین به‌روزرسانی برای سری OnePlus 7/7T است.

OnePlus اخیراً سیاست جدیدی را برای گوشی‌های هوشمند پرچم‌دار آینده معرفی کرده است که از سال 2023 شروع می‌شود. این شرکت اعلام کرده است که برخی از دستگاه‌های پرچم‌دار که هنوز منتشر نشده‌اند، به‌روزرسانی‌های اصلی اندروید را به مدت چهار سال و به‌روزرسانی‌های امنیتی برای پنج سال دریافت خواهند کرد. در جولای 2021، این شرکت اعلام کرد که تمام دستگاه های بالاتر از سری OnePlus 8 سه به روز رسانی اصلی اندروید و چهار سال به روز رسانی امنیتی دریافت خواهند کرد.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

سری OnePlus 7 در می 2019 با دو دستگاه عرضه شد: OnePlus 7 و OnePlus 7 Pro. هر دو دستگاه با OxygenOS 9 از پیش نصب شده بودند. به طور مشابه، سری OnePlus 7T در اکتبر 2019 با دو دستگاه عرضه شد: OnePlus 7T و OnePlus 7T Pro. با این حال، آنها OxygenOS 10 را خارج از جعبه اجرا می کردند. اکنون با انتشار آخرین آپدیت OxygenOS 12، پشتیبانی از این دستگاه ها به پایان رسیده است.

طبق گزارش DealnTech در ماه گذشته، با به‌روزرسانی OxygenOS 12، کاربران سری OnePlus 7 «کاهش عملکرد، خرابی برنامه‌ها و تاخیرهای رابط کاربری و چندین مشکل دیگر را گزارش کردند که اگر به‌روزرسانی به‌اندازه کافی آزمایش و بهینه شده بود، وجود نداشت».