طراحی کپسول Realme Mini به صورت آنلاین به بیرون درز کرد، می تواند طراحی مشابه جزیره پویا اپل داشته باشد

ویژگی جدیدی که گفته می‌شود در حال توسعه است، قبلاً توسط مدهاو شیث، معاون ریلمی، در توییتر منتشر شده بود. با این حال، طبق گزارش، این توییت بعداً حذف شد.

به نظر می رسد تصاویر و ویدیوی به اشتراک گذاشته شده توسط مشاور نشان می دهد که مینی کپسول ریلمی کمی بزرگتر و عریض تر از جزیره دینامیک که در سری آیفون 14 اپل دیده می شود، خواهد بود. با این حال، همانطور که در ویدیوی فاش شده است، در یک بریدگی دوربین سوراخ‌دار بسیار کوچک‌تر فرو می‌رود.

طبق گزارش، ریلمی مینی کپسول ادعایی می‌تواند علاوه بر گسترش برای افشای اطلاعات شارژ، از سایر ویژگی‌ها نیز پشتیبانی کند.

ذکر این نکته مهم است که Realme هنوز هیچ تایید رسمی در مورد توسعه یا استقرار ویژگی Mini Capsule شبیه جزیره دینامیک ارائه نکرده است. این ویژگی در نهایت می‌تواند عملکردهای اضافی، نمایش اعلان‌ها و کنترل پخش موسیقی را ارائه دهد، مشابه جزیره دینامیک در سری گوشی‌های هوشمند آیفون 14 پرو اپل.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.
برای جزئیات جدیدترین راه اندازی ها و اخبار سامسونگ، شیائومی، ریلمی، وان پلاس، اوپو و سایر شرکت ها در کنگره جهانی موبایل در بارسلون، از مرکز MWC 2023 ما دیدن کنید.منبع

طبق گزارش ها، Realme در حال کار بر روی توسعه یک ماژول بریدگی نمایشگر جلویی است که به نظر می رسد شبیه به ویژگی Dynamic Island در سری آیفون 14 پرو باشد. اپل اولین کسی بود که با معرفی سری آیفون 14 پرو در سپتامبر گذشته، چنین ماژول عملکردی برش دوربین را معرفی کرد. از زمانی که سازنده آیفون مستقر در کوپرتینوی کالیفرنیا از جزیره دینامیک رونمایی کرد، این ویژگی به طور گسترده توسط سازندگان گوشی های هوشمند اندروید تقلید شده است. به نظر می رسد آخرین شایعه حاکی از آن است که Realme می تواند در میان اولین برندهایی باشد که برداشت خود را در مورد جزیره پویا اپل توسعه می دهد.

Tipster Steve H. Mcfly (@onleaks) طراحی “Realme Mini Capsule” را با همکاری SmartPrix فاش کرد. طبق گزارش ها، Realme در حال کار بر روی تکرار ویژگی Dynamic Island موجود در سری آیفون 14 پرو اپل است. ویدیوی فاش شده توسط راهنمایی‌کننده نشان می‌دهد که چگونه Mini Capsule ادعایی می‌تواند روی یک دستگاه Realme آینده کار کند.

سپتامبر گذشته، این شرکت یک مسابقه «Realme Island – Creators Challenge» را در انجمن انجمن خود راه اندازی کرد و به دنبال ایده های طراحی برای نسخه ای از جزیره پویا اپل در تلفن های اندرویدی بود. پست انجمن شرکت در ماه اکتبر با برندگان مسابقه به روز شد.

آخرین گزارش یک قدم فراتر از پیشنهاد توسعه این ویژگی است و به این ویژگی در عمل در دستگاهی با برند Realme اشاره می کند. این ویدیو نشان می‌دهد که از بریدگی عملکردی برای نمایش وضعیت شارژ از طریق انیمیشن‌ها و رنگ‌هایی که به نظر می‌رسد بسته به سطح باتری تغییر می‌کنند، استفاده می‌شود.