ظاهراً OnePlus 11 Pro می‌تواند دارای دوربین‌های Hasselblad بازطراحی‌شده، اسلایدر هشدار، پیشنهاد رندر باشد

گفته می‌شود که پردازنده Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 SoC در جریان رویداد Qualcomm Summit 2022 عرضه خواهد شد. همانطور که در صفحه رویدادهای این شرکت آمده است، رویداد Snapdragon Summit 2022 بین 15 تا 17 نوامبر برگزار خواهد شد. OnePlus می تواند نسل بعدی گوشی خود را پس از رویداد کوالکام عرضه کند.

اعتبار عکس: SmartPrix/ Steve Hemmerstoffer
منبع

طبق گزارشی که اخیرا منتشر شده، انتظار می‌رود وان‌پلاس گوشی جدیدی را در پایان سال ۲۰۲۲ عرضه کند. انتظار می‌رود این گوشی، وان‌پلاس ۱۱ پرو باشد. این گوشی از چیپست SM8550 بهره می برد که انتظار می رود پردازنده کوالکام اسنپدراگون 8 نسل 2 باشد. منبع اطلاعات همچنین گفت که طبق این گزارش، گوشی جدید بر روی “بافت و عملکرد” ​​(ترجمه شده) تمرکز خواهد کرد.

ظاهراً رندرهای ادعایی OnePlus 11 Pro به صورت آنلاین به بیرون درز کرده است. گفته می شود که تصاویر ادعا شده گوشی پرچمدار وان پلاس برای سال 2023 هستند. ظاهراً این گوشی دارای نوار لغزنده هشدار سه حالته این شرکت و دوربین های عقب با مارک هاسلبلاد خواهد بود. طبق این گزارش، تصاویر ادعا شده از وان پلاس 11 پرو بر اساس نمونه های اولیه اولیه هستند. تصاویر نشان می دهد که این گوشی دارای یک دوربین سه گانه پشتی با فلاش LED است. با توجه به رندرها، لوگوی OnePlus در مرکز پنل پشتی قرار دارد.

اعتبار عکس: SmartPrix/ Steve Hemmerstoffer

Tipster Steve Hemmerstoffer (@OnLeaks)، با همکاری SmartPrix، رندرهای ظاهری شایعه شده OnePlus 11 Pro را به اشتراک گذاشته است که بر اساس نمونه های اولیه این تلفن است. گفته می شود که این گوشی هوشمند پرچمدار این شرکت برای سال 2023 است. تصاویر نشان می دهد که این تلفن دارای نوار لغزنده هشدار در ستون فقرات سمت راست، در کنار دکمه پاور است. این گوشی می‌تواند دارای دوربین پشتی سه‌گانه با نام تجاری Hasselblad و فلاش LED باشد.

ماژول دوربین گرد است و مرزی به شکل نیم قرص آن را احاطه کرده است. طبق رندرهای ادعا شده، وان پلاس 11 پرو ممکن است لوگوی وان پلاس را در مرکز پنل پشتی داشته باشد. در جلو، گوشی با یک سوراخ در گوشه سمت چپ بالای نمایشگر ظاهر می‌شود که انتظار می‌رود دوربین سلفی در آن قرار بگیرد. این تصاویر همچنین نشان می دهد که وان پلاس 11 پرو دارای حاشیه های نازکی خواهد بود. در ستون فقرات سمت چپ، گوشی با دکمه های تنظیم صدا دیده می شود.

وان پلاس 11 پرو استیو همرستوفر اسمارت پریکس وان پلاس را رندر می کند

Oneplus 11 pro رندر Steve Hemmerstoffer smartprix 1 OnePlus