ظرفیت باتری اپل واچ سری 8، واچ اولترا، واچ SE (نسل دوم) اعلام شد: گزارش

طبق گزارش ها، ظرفیت باتری اپل واچ سری 8، واچ اولترا و واچ SE (نسل دوم) با گواهی 3C فاش شده است. این ساعت‌های هوشمند توسط این شرکت در رویداد «Far Out» در اوایل ماه جاری معرفی شدند. اپل واچ اولترا دارای صفحه نمایش 49 میلی متری رتینا است که حداکثر روشنایی 2000 نیت را ارائه می دهد و در بدنه ای تیتانیومی قرار گرفته است. اپل واچ سری 8 دارای سنسور دمای جدیدی است که به خانم‌ها امکان می‌دهد چرخه تخمک‌گذاری خود را ردیابی کنند در حالی که واچ SE (نسل دوم) با صفحه نمایش رتینا OLED 30 درصد بزرگ‌تر از نسل قبلی خود که در سال 2020 عرضه شد، عرضه می‌شود.

گزارش MySmartPrice ظرفیت باتری جدیدترین ساعت‌های هوشمند اپل از جمله Apple Watch SE (نسل دوم)، Watch Series 8 و Watch Ultra را با استناد به گواهی 3C، پیشنهاد می‌کند. این غول فناوری آمریکایی مشخص است که ظرفیت باتری دقیق ساعت های هوشمند خود را فاش نمی کند.

اپل واچ اولترا ظاهرا یک باتری بزرگ 542 میلی آمپر ساعتی دارد. برای یادآوری، اپل واچ اولترا دارای صفحه نمایش 49 میلی متری رتینا است که حداکثر روشنایی را تا 2000 نیت ارائه می دهد. این ساعت هوشمند دارای صفحه ساعت Wayfinder جدید است که برای نمایشگر بزرگتر کریستال یاقوت کبود ساعت هوشمند طراحی شده است.

همانطور که قبلا ذکر شد، واچ سری 8 اپل دارای یک سنسور دمای جدید است که به کاربران زن امکان می دهد چرخه تخمک گذاری خود را ردیابی کنند، در حالی که اپل واچ SE (نسل دوم) با صفحه نمایش OLED رتینا عرضه می شود که 30 درصد بزرگتر از مدل قبلی خود است. در سال 2020


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

اپل واچ SE (40 میلی‌متر) و واچ SE (44 میلی‌متر) به ترتیب دارای ظرفیت باتری 245 و 296 میلی‌آمپر ساعت هستند، در حالی که ساعت‌های سری 8 (41 میلی‌متر) و واچ سری 8 (45 میلی‌متر) با ظرفیت باتری 282 میلی‌آمپر ساعتی و به ترتیب 308 میلی آمپر ساعت.

برای آخرین اخبار و بررسی‌های فنی، Gadgets 360 را دنبال کنید توییتر، فیس بوک و اخبار گوگل. برای آخرین ویدیوها در مورد ابزارها و فناوری، در کانال YouTube ما مشترک شوید.

اپل حق اختراع نمایشگر تاشو خود ترمیم شونده را دریافت کرد: گزارش

منبع