فایل های بلک راک برای بیت کوین ETF به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا رمزارزها قرار بگیرند

همچنین نشان دهنده انعطاف پذیری علاقه عمومی به ارزهای دیجیتال است.»

برنامه های ETF بلک راک در اوایل روز توسط CoinDesk گزارش شد.

جاشوا چو، مدیر ریسک گروه در گروه فناوری بلاک چین XBE گفت: «این واقعیت که بلک راک، یک شرکت مدیریت دارایی معتبر و شناخته شده، برای ETF بیت کوین ثبت نام کرده است، می تواند به عنوان یک پیشرفت مثبت در تلاش برای تأیید مقررات تلقی شود. ، Coinllectibles و Marvion.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

Grayscale از SEC شکایت کرد و مدعی شد که تنظیم کننده در رد درخواست ها برای ETF های بیت کوین نقطه ای زمانی که قبلا ETF های آتی بیت کوین را تایید کرده بود، خودسرانه عمل می کند.

در اوایل این ماه، تنظیم‌کننده از صرافی‌های بزرگ Coinbase و Binance در شکایت‌های حقوقی برجسته‌ای که در صنعت دارایی‌های دیجیتال بازتاب پیدا کرد، شکایت کرد.

یک ETF بیت‌کوین نقطه‌ای می‌تواند قیمت بازار پایه بیت‌کوین را ردیابی کند. طرفداران می گویند که یک ETF به سرمایه گذاران در معرض دید بیت کوین بدون خرید مستقیم آن قرار می دهد.


Google I/O 2023 شاهد بود که غول جستجو به طور مکرر به ما گفت که به هوش مصنوعی اهمیت می دهد، در کنار عرضه اولین تلفن تاشو و تبلت با برند پیکسل. امسال، این شرکت قصد دارد اپلیکیشن ها، خدمات و سیستم عامل اندروید خود را با فناوری هوش مصنوعی سوپرشارژ کند. ما در مورد این و موارد بیشتر در Orbital، پادکست Gadgets 360 بحث می کنیم. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.

این اقدام در زمانی صورت می‌گیرد که صنعت جهانی ارزهای دیجیتال به دلیل نقض ادعایی قوانین اوراق بهادار در تیررس رگولاتور اوراق بهادار ایالات متحده قرار گرفته است.

قیمت بیت کوین روز پنجشنبه پس از اعلام این خبر ۲ درصد افزایش یافت. آخرین قیمت آنها در روز جمعه 25506 دلار (تقریباً 2088900 روپیه) بود. بزرگترین ارز دیجیتال در سال 54 درصد رشد داشته است.

سال گذشته، بلک راک یک تراست خصوصی بیت کوین را برای مشتریان نهادی در ایالات متحده راه اندازی کرد.

© تامسون رویترز 2023

SEC سال گذشته درخواست Grayscale Investment LLC را برای تبدیل نقطه پرچمدار Grayscale Bitcoin Trust به ETF رد کرد.

SEC همچنین پیشنهادات شرکت‌هایی از جمله Fidelity، Cboe Global Markets و NYDIG برای ETF بیت‌کوین را رد کرده است.

بلک راک، بزرگترین مدیر دارایی جهان، روز پنجشنبه برای یک صندوق قابل معامله در مبادلات بیت کوین (ETF) درخواست داد که به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا در معرض ارز دیجیتال قرار بگیرند، زیرا طبقه دارایی تحت نظارت شدید نظارتی قرار دارد.

بر اساس پرونده ای که در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) تشکیل شده است، iShares Bitcoin Trust از Coinbase Custody به عنوان متولی خود استفاده خواهد کرد. رگولاتور ایالات متحده هنوز هیچ برنامه ای را برای ETF بیت کوین تایید نکرده است.