فدراسیون بازی های الکترونیکی اعلام کرد که فرمان تامیل نادو برای ممنوعیت بازی های آنلاین را به چالش می کشد.

سامیر بارد، مدیر عامل EGF، «دیوان عالی و چندین دادگاه عالی وضعیت بازی‌های مبتنی بر مهارت را به عنوان فعالیت تجاری مشروع تأیید کرده‌اند و دولت باید این قضاوت‌ها را در توسعه یک خط‌مشی بازی فعال‌کننده که از بازیکنان محافظت می‌کند به جای توسل به ممنوعیت، مورد توجه قرار دهد». در بیانیه گفته شده است.

این مرجع بازی‌های آنلاین را تنظیم می‌کند، گواهی‌های ثبت نام را برای ارائه‌دهندگان بازی آنلاین محلی صادر می‌کند، علاوه بر شناسایی بازی‌های شانس آنلاین – رامی و پوکر – و نظارت بر عملکرد ارائه‌دهندگان بازی‌های آنلاین در ایالت، از جمله موارد دیگر.

EGF گفت که نیاز ساعت یک خط‌مشی جامع بازی آنلاین است که از بازیکنان محافظت می‌کند و تضمین می‌کند که تنها اپراتورهای قانونی بازی‌های مهارت آنلاین خدمات خود را ارائه می‌کنند و در عین حال کسانی که قانون را زیر پا می‌گذارند، از بین می‌روند.

“پس از بررسی این حکم، ما تصمیم گرفتیم شکایت کنیم زیرا رامی و پوکر را به عنوان بازی های شانسی طبقه بندی می کند. این با چندین اظهارات قضایی قانونی از جمله حکم اخیر دادگاه عالی مدرس که به وضوح بازی های مهارتی را جدا کرده است مغایر است. و شانس

این بدنه صنعت گفت که انتظار می‌رود بازار بازی‌های هند از 2.2 میلیارد دلار فعلی (نزدیک به 18300 کرور) به 5 میلیارد دلار (تقریباً 41500 کرور) تا سال 2025 افزایش یابد.

EGF در بیانیه ای اعلام کرد: «قرار دادن رامی در چارچوب بازی شانس مستقیماً با احکام دادگاه عالی و حکم دادگاه عالی مدرس که قانون ممنوعیت بازی های آنلاین از جمله رامی و پوکر را لغو کرد، نقض می کند.

فدراسیون بازی‌های الکترونیکی (EGF)، که اعضای آن شامل Games24x7، MPL و Junglee Games هستند، به حکم دادگاه عالی اشاره کرد که طبق گفته این نهاد صنعت، رامی یک بازی مهارتی است.

تامیل نادو فرمانی برای ممنوعیت قمار آنلاین و تنظیم بازی های آنلاین در این ایالت صادر کرده بود و گفت که یک مرجع بازی آنلاین برای اعمال اختیارات اعطا شده توسط این فرمان ایجاد خواهد شد.

فدراسیون بازی‌های الکترونیکی حکم صادر شده توسط دولت تامیل نادو مبنی بر ممنوعیت بازی‌های آنلاین را به چالش می‌کشد زیرا رامی و پوکر را به عنوان بازی‌های شانسی طبقه‌بندی می‌کند.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع