فروش جشنواره بزرگ هندی آمازون 2022 از 23 سپتامبر آغاز می شود تا بیش از 2000 راه اندازی جدید، تخفیف و موارد دیگر را به ارمغان بیاورد.

آمازون همچنین معاملاتی را برای محصولاتی از شرکت‌های کوچک متوسط ​​(SMB) وابسته به برنامه‌هایی مانند آمازون لانچ‌پد، آمازون ساحلی و آمازون کاریگار معرفی خواهد کرد.

همچنین قصد دارد با بیش از 150 اینفلوئنسر/کارشناس تیم شود تا در طول جشنواره بزرگ سرخپوستان آمازون 2022 پخش جریانی را میزبانی کند. مشتریان معاملات برتر را کشف کرده و در زمان واقعی سؤال خواهند پرسید. علاوه بر این، در طول این پخش زنده، تخفیف‌های ویژه‌ای وجود خواهد داشت.

مشتریان همچنین این شانس را دارند که تا Rs. 7500 جایزه در طول جشنواره بزرگ هند 2022 با خرید در آمازون یا پرداخت قبوض از طریق برنامه Amazon Pay. درخواست کارت اعتباری Amazon Pay ICICI Bank در حین فروش به مشتریان یک روپیه می دهد. 2500 جایزه خوش آمدگویی کسانی که Amazon Pay Later را در این مدت فعال کنند، یک روپیه فوری دریافت خواهند کرد. 150 بک بک و تا سقف روپیه. 60000 اعتبار فوری در نهایت، ثبت نام در Amazon Pay UPI به مشتریان 10 درصد تخفیف تا سقف روپیه می دهد. 50.

آمازون همچنین تخفیف‌های ویژه‌ای را به مشتریان تجاری آمازون ارائه می‌کند که می‌توانند تا ۲۸ درصد بیشتر در صورت‌حساب‌های GST صرفه‌جویی کنند. همچنین 40 درصد تخفیف اضافی برای خرید عمده در دسته‌هایی مانند لپ‌تاپ، رایانه رومیزی، نمایشگر، تلویزیون و غیره وجود خواهد داشت.

جشنواره بزرگ هندی آمازون 2022 از 23 سپتامبر آغاز می شود و اعضای Prime به معاملات، پیشنهادات، تخفیف ها و موارد دیگر دسترسی دارند. آمازون اعلام کرده است که مشتریان می توانند در طول فروش بیش از 2000 محصول جدید را از برندهای محبوبی مانند سامسونگ، iQoo، شیائومی، اپل، وان پلاس، ال جی، سونی و غیره انتظار داشته باشند.

همچنین عناوین جدیدی را در Prime Video منتشر خواهد کرد، از جمله فصل سوم Four More Shots Please. با نزدیک شدن به تاریخ شروع، عناوین بلاک باستر بیشتری فاش خواهند شد.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

فروش جشنواره بزرگ هندی آمازون 2022 از 23 سپتامبر آغاز خواهد شد. پلتفرم تجارت الکترونیک نشان داده است که در طول فروش بیش از 2000 محصول در دسته های مختلف از جمله برندهای الکترونیکی مانند سامسونگ، iQoo، LG، Xiaomi، Apple، Sony و و بیشتر. علاوه بر پیشنهادهای مختلف بانکی و معاملات هیجان انگیز، آمازون پخش زنده ای را نیز اجرا می کند که توسط کارشناسان صنعت/اینفلوئنسرها میزبانی می شود. در طول این پخش‌ها نیز تخفیف‌های ویژه‌ای برای پخش زنده ارائه می‌شود. آمازون همچنین قصد دارد چندین عنوان جدید را برای سرویس‌های پخش Prime Video و miniTV در طول جشنواره بزرگ هند 2022 منتشر کند.