فروش Big Billion Days Flipkart 2022 برای اعضای پلاس آغاز شد: همه آنچه که باید بدانید


فروش Big Billion Days Flipkart 2022 به طور انحصاری برای اعضای Flipkart Plus آغاز شده است. برای بقیه مشتریان فروش از روز جمعه آغاز خواهد شد. Flipkart تا 80 درصد تخفیف برای وسایل الکترونیکی یا دستگاه هایی مانند لپ تاپ، موبایل، ساعت هوشمند، تلویزیون و غیره ارائه می دهد. همچنین دارندگان کارت بانک ICICI و Axis Bank می توانند از تخفیف 10 درصدی آنی در خرید خود بهره مند شوند. Flipkart همچنین به مشتریان جدید تخفیفی معادل روپیه ارائه می دهد. 100، اگر در حین فروش ثبت نام کنند.

اعضای Flipkart Plus هم اکنون می توانند از معاملات و پیشنهادات ارائه شده در طول فروش میلیارد روزه بزرگ Flipkart در سال 2022 استفاده کنند. Flipkart فاش کرده است که این فروش تا 30 سپتامبر ادامه خواهد داشت. در این مدت، مشتریان بانک ICICI و Axis Bank می توانند یک 10 درصد تخفیف فوری در خرید آنها.

علاوه بر این، دارندگان کارت اعتباری بانک Flipkart Axis می توانند از تخفیف 8 درصدی و پیشنهادات بازگشت نقدی تا 5 درصد بهره مند شوند. فروش Big Billion Days Flipkart 2022 هر روز در ساعت‌های 12 صبح، 8 صبح و 4 بعدازظهر «تخفیف‌های دیوانه‌کننده» جدید را به ارمغان می‌آورد. همچنین معاملات «ساعت شلوغی» وجود دارد که «تخفیف‌های ویژه زودهنگام» و «تخفیف‌های تیک تاک» را ارائه می‌دهد که هر ساعت پیشنهادات جدیدی را با کمترین قیمت ارائه می‌کنند.

چندین گوشی هوشمند از برندهای معروف مانند اپل، سامسونگ، گوگل و غیره با قیمت های تخفیفی در دسترس هستند. Flipkart همچنین پیشنهادهای تبادل عالی، معاملات EMI بدون هزینه و محافظت از آسیب صفحه نمایش را ارائه می دهد. در اینجا لیستی از برترین گوشی‌های هوشمندی که در حین فروش با قیمت‌های پایین‌تر عرضه می‌شوند، آورده شده است.

علاوه بر این، حواستان به فروش فلش دستگاه‌های الکترونیکی و لوازم جانبی در طول فروش Big Billion Days Flipkart 2022 باشد. همچنین تا 80 درصد تخفیف برای لپ‌تاپ، تبلت، هدفون، ساعت هوشمند، لوازم جانبی بازی و موارد دیگر وجود دارد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد بهترین پیشنهادهای موجود در طول فروش Flipkart، کاربران می توانند فهرست دقیقی را در اینجا مشاهده کنند.


امروزه خرید یک گوشی هوشمند 5G مقرون به صرفه معمولاً به این معنی است که در نهایت “مالیات 5G” پرداخت می کنید. این برای کسانی که به دنبال دسترسی به شبکه های 5G به محض راه اندازی هستند چه معنایی دارد؟ در قسمت این هفته بدانید. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.
پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع